הקיץ האחרון / שפיות זמנית

סקאלי

New member
הקיץ האחרון / שפיות זמנית

"זה הקיץ האחרון שלי איתכם עם הגשם הראשון אני אעלם דמעותי יזרמו במורד הרחובות כמו עלה שנושר ותקוות רחוקות אני איש של חורף בין אלפי אנשי-ים אך בחורף הזה כבר לא אהיה קיים לאט לאט השכבות נמסות בין רוצים לא רוצים ותפילות אחרונות אז תיזכרו שהבטחתם לא לבכות כי השמיים גדולים והדמעות קטנות תעצמו את העיניים כל גשם ראשון ותחשבו עלי אני רוצה לטפס על ההרים כי הם שם ולבקר במדינות מעבר לים לדעת אם יש צורות חיים אחרות ואם המתים ממשיכים לחיות כי זה הקיץ האחרון שלי איתכם עם הגשם הראשון אני אעלם לאט לאט השכבות נמסות בין רוצים לא רוצים ותפילות אחרונות" זה שיר שאני אוהבת מאוד, וגם אני מתיחסת אליו ברצינות.... ודרך אגב, את הקטע של הפזמון אל תתיחסו אליו. כי אין בישביל מה לזכור אותי.... אם אתם הבנתם למה הכוונה.... מיואשת כל כך... אורלי...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
רק אל תשכחי

שבכל יום את יכולה להחליט לבקש עזרה אורלי. להלחם בזה. כי אנשים כן הצליחו. למה שאת לא?

סקאלי

New member
סהר

כי אנשים נאבקו בזה, וכנראה שאין לי את הכח כדאי להאבק בזה. אני רשמתי מליון ואחת פעמים שאני יותר ויותר מיואשת כבר אפילו אין לי כח כדאי להגיב על זה....|

עדי אוף

New member
סקאלי

זה לא מספיק לרשום מניסיון עצה ידידותית צריך גם הרבה לפעול לעשות להלחם לכתוב זה לא מספיק

למעלה