הקטר המקטר יוצא לדרך

אמאנחל

Member
מנהל
וגם ברור שאני לא מנסה להיות רופאת שיניים בשלט

רחוק. רק מנסה להרגיע.

s p r i n g1

New member
לא תאמינו מה קורה למתוקית עם חברה בביה"ס

יש לה חברה הכי טובה ושתיהן טיפה מרחפות, ושתיהן בסוף השנתון ולא הפנימו את כללי ביה"ס עד הסוף,
אז ברגע שהם משחקות בהפסקה הן שוכחות את עצמן ולא שמות לב לכלום,
לפני כמה ימים הם נכנסו לכתה כשהיה צילצול אבל התחילו שוב לשחק ושכחו לשבת בשקט כשהמורה נכנסה לכתה, הוציאו את שתיהן החוצה לשבת בחוץ ,וקיבלתי הערה כועסת ועצבנית מהמחנכת במחברת הקשר,
ואתמול שוב , שיחקו שתיהן בחצר, אמרו שלא שמעו את הצילצול(איך לא שמעו לא ברור אני שומעת אותו לעיתים מהבית שלנו וזה רחוק מאד מבית הספר) (אחרי זה קיבלתי הסבר שהם חשבו שכל שאר הילדים משחקים בכתות ולא שמו לב שמוזר שרק הן בחצר ורק אחרי זמן רב שאלו מורה אחת איפה כולם והבינו שהיה צילצול מזמן, אז נכנסו לכתה באיחור של 25 דקות.....) והמחנכת שוב כתבה בעצבים שני עמודים כועסים, ומה בדיוק יעזור כל הנאומים האלה במחברת הקשר???נכון שהילדות לא היו בסדר ולא נהגו לפי הכללים אבל באמת שלא בכוונה, הן שכחו את עצמן, ....וששאלתי את המתוקית: האם המחנכת דיברה איתכם? האם קיבלתם על זה עונש (חינוכי..) ? אז היא עונה לי שהעונש היה לשבת בהפסקה הגדולה ליד המורה התורנית בחצר ולא לשחק בחצר, ומה שתי הילדות עשו? כמובן שמצאו דרך לשחק בישיבה ליד המורה התורנית, דיברו ושיחקו וכמובן שהיא אמרה שזה לא לימד אותה כלום ולא למדה לקח והוסיפה שהיא לא איחרה בכוונה אלה שהן לא שמו לב שהיה צילצול.... והאמת??? שהקטע אתמול הצחיק אותי, , במיוחד התגובה של המחנכת,בתוך תוכי, הייתי צריכה להתאפק לא להראות למתוקית שזה מצחיק אותי עד דמעות ולהקרין ארשת רצינית וטיפה כועסת....ובכלל, אם המחנכת הזאת היתה מאפשרת ערוץ תקשורת נורמלי אולי הייתי יכולה לדבר איתה ואפשר היה להחליט על קווים חינוכיים ומה עושים בקשר לאיחור לכתה , אבל הדבר היחיד שהיא עושה זה לפרוק את הכעסים שלה במחברת הקשר, כמו שפעם כתבתי היא לא נותנת טלפון שלה, לא יוצרת קשר טלפוני, במילא לא עונה למיילים ואי אפשר לנהל איתה תקשורת בכלל.....מבחינת הקשר איתי היא מתנהגת אילו היא בעצם משדרת בערוץ טלויזיה כלשהו ואני צריכה לחתום שהאזנתי, ואין לי שום אפשרות דיון ודיבור הדדי איתה....אז אני חותמת על ההערות העצבניות שלה וזהו....

אמאנחל

Member
מנהל
זה באמת די מצחיק

תחתמי וזהו, אין לך או לה שום אפשרות לשנות את המצב, הן תגדלנה ותשמנה לב לצלצול...

למעלה