הקטנתי ועכשיו?

Liat79

New member
אוקיי...

הוא משתנה כל הזמן. יש מצבים בהם שורה או מילה נוטה לצד ימין לדוגמא ושורה/מילה אחריה לצד שמאל. אבל בעיקר ההשתנות של הכתב עצמו, אולי יש עוד דברים שאני לא רואה ואולי בכלל אני טועה ואי אפשר או לא נכון לאמר על כתב שהוא מוזר. לא יודעת, תאמרי לי את. תודה

עטרה ב ט

New member
השתנות כמו שאת מתארת, או במילים

אחרות חוסר עקביות, מן הסתם נובעת מחוסר עקביות בחיים שלך. חוסר עקביות בחיים, בכללית, יכול להיות במצבי רוח, ברצונות, בשאיפות, במצב שלא ברור לך מה את רוצה או מי את (כדברי ברברה "מי אני, מה אני, מה מה מה"......) בקיצור, זה בדיוק הזמן להסתכל אם מה שאת מתארת קיים גם בדגימה ששלחת לנו. תיכפשוב

עטרה ב ט

New member
אכן יש שינויים בכיוון

ויש גם איזה היצמדות לקרקע. כשכתב מתחיל בזויות ימנית ומסתיים בזוית שמאלית, נוצרת מן מניפה בזויות. ///|||\\לפעמים מניפה כזאת מעידה על קושי להתחייב ולעמוד בהבטחות. לא רק הבטחות בין אדם אחד לאחר אלא גם לקחת על עצמך תפקיד נגיד בעבודה ואחר כך להשתפן. ולמה ? נוטים לשייך לזוית הימנית את הספונטני וגם את האחראי, משהו כמו רגישות בוגרת. (לא לימין הקיצוני, תרתיי משמע
) ולזוית השמאלית נוטים לשייך הגנתיות וסגירות (שמאל קיצוני, מקבל משמעות שונה
). הזוית הישרה, היא הרציונאליות שלא מושפעת ממצבי רוח. מי שמתחיל בזוית ימנית, בקטע אופטימי ומלא כוונות טובות, ממשיך לכיוון רציונאלי של התפכחות וירידה מהעצים המתלהבים, ומסיים בנטיה להסתגר ולוותר......... משמע בשורה התחתונה: לא עומדים בהתחייבויות.

Liat79

New member
הבנתי אותך...

קודם כל תודה רבה, שנית, דיברת על היצמדות לקרקע, תוכלי לאמר לי למה התכוונת (אני מחפשת משהו שהוא כן חיובי בכתב שלי)? ושוב, תודה

למעלה