הקטנה בלעה חתיכה של

הקטנה בלעה חתיכה של

טישו. היא הגיעה לטישו שמה בפה וכשמשכנו לה נשארה חתיכה לא גדולה שלני שהספקנו להוציא לה מהפה - היא לעסה ובלעה. היא בת שמונה חודשים וארני בלחץ. האם זה מזיק? צריך ללכת למר"מ או משהו?

לא נורא

אמנם טישו לא ממש מזין, אבל גם לא נשמע לי מזיק ברמה של לקחת לבדיקה... היא לא נחנקה וזה מה שחשוב.

rachelir2

New member
מה יש להם עם הטישו הזה

מילא השלט של הטלויזיה, מילא הפלאפון אבל למה הם ניקשרים לטישו ?! העיקר שהכל בסדר

שבלול 555

New member
אצלי אייל בלע חתיכת תוית של מי עדן

התקשרתי למרכז ההרעלות ברמב"ם והתייעצתי עם אחת הרופאות ששאלה אותי: עם היה לו טעים?, אמרתי: שכנראה שכן, אז היא אמרה: שיהיה לו לבריאות
ועכשיו ברצינות תודה לאל שהיא לא נחנקה, אבל צריך להיזהר, בגיל מסויים הם מנסים לבלוע הכללללל, וצריך בשלב הזה מיליון עיניים עליהם.

saky

New member
רומי שלי תמיד מסתובב מתחת לשולחן

במטבח ומחפש שאריות שנפלו.....רק מהרצפה הוא מוכן לאכול בימים אלו (כמו כלב) ואם אני מושיבה אותו שוב על הכסא אז הוא לא אוכל כלום וממשיך לזרוק אוכל לרצפה....כדי שיהיה לו לאח"כ.

fame06

New member
אצלי, הוא מסתובב סביב השולחן ומחפש שאריות של

צ'יריוס. וכשאני מושיבה אותו בכיסא עם צ'יריוס הוא זורק הכל לרצפה. כנראה שזה טעים יותר מהרצפה. אבל, החידוש של יואב, הוא. שכשהוא מוצא משהו על הרצפה, הוא מושיט לי יד, מביא לי. איזה חמוד, עוזר לי לנקות את הרצפה. ועכשיו סיימתי לשטוף את הבית. ארוחה אצלו, זה כמו מלחמה.

saky

New member
אני רואה שאני לא לבד בקטע הזה......./images/Emo98.gif

אבל ההבדל שרומי ישר מכניס לפהההההההההההההה.

טש טש

New member
אצלינו יש קרב בין הילדה לכלבה

ראשית מאיה מתחילה לזרוק אוכל לכל עבר - כאשר אומרים לה לא היא מיד מציגה פרצוץ מתמם ואומרת לטאשי לאחר הארוחה היא נכנסת מתחת לשולחן לבדוק מה טאשי השאירה לה ממש שיתוף פעולה בן גזעי ,מקסים ומגעיל כאחד

גם אצלינו זה ככה תמיד בחיפושים מתמידים...

ממש מורעב הילד שלי.... עושה לי פאדיחות....

למעלה