הקורבן

הקורבן../images/Emo190.gif../images/Emo98.gif

נראה לי שזה אמור להיות היום....בכל מקרה-מכירים את הכללים, כן? אני נותנת לכם בנאדם מהפורום, ואתם מציפים אותו בשאלות.....יש לכם בין חמישה ימים לשבוע להציף את אותו בנאדם (כי יסמין תנעץ את זה
) ואח"כ אני אתן מישו אחר... והשבוע....... הקורבן הואאא...... היאא (יותר הגיוני...בהתחשב בעובדה שיש פה רק איזה 2 בנים וחצי) הם
טוב נו....רדו עוד קצת......... הקורבן השבוע היא מיכאל
(simple friends)
יאללה להציף

My Green Plan

New member
הא! ../images/Emo203.gif

לא הבנתי ממש את הקטע של המשחק עדיין... אבל.. אני יכולה לגלות לכם סוד כמוס על מיכאל.. שהיא לעולם לא תגלה... שמה האמיתי הוא... פיקי
הרסתי ת'משחק? O.O"

לא הרסת..סתם היה לא קשור אליו../images/Emo6.gif

אני אסביר לך... אני נותנת אחד ממשתמשי הפורום, ואז אתם שואלים אותו מלאאא שאלות והוא חייב לענות..אפשר גם לתת לו שאלון או משו....בעיקרון המשחק נועד כדי שנכיר את חברי הפורום טוב יותר...

My Green Plan

New member
אז עזרתי.. ../images/Emo203.gif

כי עכשיו את מכירים אותה יורת טוב ויודעים שקוראים לה פיקי

PerfectSP

New member
שרשור זה עד 3 ימים חחח ../images/Emo190.gif

אחרי 3 ימים הוא לא קופץ יותר

PerfectSP

New member
נופXD ../images/Emo190.gif

את חוקי תפוז את עוד לא מכירה משו משו^^ את לא יכולה לנעוץ הודעה שעבר תוקפהD: מה שכן אני יכולה לפתוח הודעה חדשה ולשרשר את שלך אלייה><" ואז זה מחזיק עוד שלושה ימים כאילו><"

מיכאל ../images/Emo11.gif../images/Emo115.gif

היי D: מה נשמע ? הכל טוב ? יופי
נכון שחברים זאת סדרה שולטת ?
ונכון שבא לך לשים פה אחת מהתמונות המצחיקות שלהם שאת שמה במסנג'ר ? ^^ ייאיי
מממממ.... את עייפה? אני מאוד :( התקלחת אתמול? והיום? מה עשית היום? מה עשית ביום ראשון? מה תעשי ביום ראשון הבא? האם אי פעם אמרת תהילים? אם כן- מתי זה היה? למה אמרת? תאמיני לי, זה סתם שטויות D: האם אי פעם חטפת אלה בראש? האם אי פעם זרקת אבן על מישהו? ספרי פדיחה שקרתה לך: האם אי פעם היית על במה? היית בעיתון? ובטלויזיה? האם יש לך ציור של משהו על המצעים או סתם דוגמא? לי יש צבי הנינג'ה
תקנאי P: קרה לך פעם שדיברת עם מישהו ואז באמצע הוא אמר לך "עזבי, לא משנה" ? נכון שזה ממש מעצבן ? >< האם יש לך במקרר ברגע זה מילקי? מתי הפעם האחרונה שביקרת במספרה? האם את מעשנת? אם כן- כמה סיגריות ליום? את יודעת שלעשן זה ממש ממש ממש מסוכן? באיזה שמפו את משתמשת? למה דווקא בו? כמה יחידות את עושה במתמטיקה? ובאנגלית? מה את מתכוונת לעשות כשתגמרי י"ב? כשתהיי גדולה, תהיה לך חיית מחמד בבית? ואיך תקראי לילד הראשון שלך? ואם זאת תהיה ילדה? מה את רוצה שיוולד לך ראשון- ילד או ילדה? מה הדבר האחרון שקנית? למה קנית אותו? היה שוה את המחיר? יש לך טלפון בחדר? אכלת פעם צפרדע? אם כן- היה טעים? מה הדבר שהכי בא לך לאכול עכשיו? עם מי הכי בא לך לדבר עכשיו? קר לך עכשיו? את לובשת עכשיו צעיף? אם כן איך הוא נראה? נכון שאני מציקה ? D: אז אני אעזוב אותך לנפשך :] מקווה שנהנית לענות על כל השאלות המאוד מאוד מאוד מעניינות ועמוקות שלי XD לילה טוב ושנה אזרחית מעולה שתהיה לך

simple friends

New member
אווו הנה זה מתחיל ../images/Emo3.gif

היי D: מה נשמע ? הכל סבבה D: הכל טוב ? כן כמו שאמרתי למעלה P: יופי:נכון?! נכון שחברים זאת סדרה שולטת ? ברור!!! לייק שיאוא לייק דה!!! סתם אבל חברים זאת ה-סידרה ב-ה הידיעה! ונכון שבא לך לשים פה אחת מהתמונות המצחיקות שלהם שאת שמה במסנג'ר ? ^^ אני ישים מחר כשאני יהיה על המחשב שלי P: סורי... ייאיי מממממ.... את עייפה?מאודדדד היה סילבסטר בקושי ישנתי D: אני מאוד :( איזה קטע גם אני! התקלחת אתמול? אווו מביך אבל לא כי ישנתי אצל חברה והיום? אני בדרך D: מה עשית היום?הייתי בארטיק ואז הייתה לי פגישה מעצבנת עם החונכת שלי >< מה עשית ביום ראשון? ביום ראשון לא עשיתי כלום P: מה תעשי ביום ראשון הבא? אותו דבר P: האם אי פעם אמרת תהילים? לא....אולי O: אם כן- מתי זה היה? לא זכור לי למה אמרת? כי לא יודעת! לא זכור לי נוו! תאמיני לי, זה סתם שטויות D: לא נורא שטויות זה כיף האם אי פעם חטפת אלה בראש?אההה התחלנו עם שאלות על אלימות אהה?? טוב אז אני יהיה חייבת להגיד שלא האם אי פעם זרקת אבן על מישהו?ופה אני יהיה חייבת להגיד שכן
ספרי פדיחה שקרתה לך:ללכלך במקדונלדס כל פעם שאני שם ולשות לעצמי פדיחות בכל הסנטר זה מספיק?
האם אי פעם היית על במה?המון פעמים! היית בעיתון?איזו הפתעה אבל כן!הייתי על השער של מעריב לנוער!בתור כדורגלנית ושמה מיכאל D: כי אני בת אהה שווה להיות בנות נכון? XD ובטלויזיה?גם......אבא שלי עבד פעם בפנימיה של הפועל והופעתי באיזה תכנית שעשו עליהם........ האם יש לך ציור של משהו על המצעים או סתם דוגמא?סתם דוגמא או ליפעמים ציור של תיבת נח XDD לי יש צבי הנינג'ה תקנאי P: גם לי בא!!!!!! קרה לך פעם שדיברת עם מישהו ואז באמצע הוא אמר לך "עזבי, לא משנה" ?לא נעים נכון?? כן קרה לי... נכון שזה ממש מעצבן ? ><אכן האם יש לך במקרר ברגע זה מילקי?לא ולא אני כבר המון זמן לא אכלתי מילקי P: מתי הפעם האחרונה שביקרת במספרה?אממ ליפני שנה בבת מיצווה D: האם את מעשנת? בעעע לא! אם כן- כמה סיגריות ליום?אפילו לא אחת בודדה קטנה וגלמודה! את יודעת שלעשן זה ממש ממש ממש מסוכן?אני יודעת היה לנו את מיסטר סמוקי בכיתה לא זוכרת....חמוד קטן עם ריאות שחורות
באיזה שמפו את משתמשת?אמממ פאנטן,דאב לא זוכרת פעם זה פעם זה.... למה דווקא בו?אנא ערף זה מה שאמא קונה...... כמה יחידות את עושה במתמטיקה? אני בכיתה ח' אבל תיכננתי על שלוש אין לי כח להנדסה.....ניראה כבר ובאנגלית? ניראה לי אני ילך על חמש.... מה את מתכוונת לעשות כשתגמרי י"ב?אמממ....ליסוע ללמוד בארצות הברית אבל מה שלא יהיה לא להיות בצבא!
כשתהיי גדולה, תהיה לך חיית מחמד בבית? אני מניחה שחתול......חמודים שכמותם
ואיך תקראי לילד הראשון שלך? ג'ימיני בילי בוב
ואם זאת תהיה ילדה?ג'ימיני בילה בובה
מה את רוצה שיוולד לך ראשון- ילד או ילדה?מה שיצא יצא! בלי חרטות! נגעתי בשחור נגעתי בלבן! מה הדבר האחרון שקנית? כפפות יפות D: למה קנית אותו?כי הם היו יפות וגם היה לי קר בידיים.....
היה שוה את המחיר?אכן יש לך טלפון בחדר?לא..חבל שכך אכלת פעם צפרדע? מה אני צרפתיה?! אם כן- היה טעים?אממ...מאוד....כן... מה הדבר שהכי בא לך לאכול עכשיו?סושייייייי
עם מי הכי בא לך לדבר עכשיו?חברות לא משנה מי רק תוציאו אותי מהשיעמום! קר לך עכשיו? כן ברררר
את לובשת עכשיו צעיף?לא....אין לי צעיף אם כן איך הוא נראה? נוו אתם יודעים כזה........בילתי ניראה D: נכון שאני מציקה ? D: אני יותר
אז אני אעזוב אותך לנפשך :] לאאאא אל תלכי אל האור! מקווה שנהנית לענות על כל השאלות המאוד מאוד מאוד מעניינות ועמוקות שלי XD מאוד! וגם אני רוצה להגיד שעבדתי קשה מאוד על השאלון הזה!

simple friends

New member
אוף מאומץ מעצבן! ../images/Emo183.gif

המחשבות שלי עדיין בשיחה המעצבנת עם החונכת ><

שאלות חיחי../images/Emo190.gif

מה קורה? שם? של אבא שלך? של אמא שלך? גיל? תאריך לידה? העיר שנולדת? בית חולים? שעה? מאיפה? איזה רחוב? מספר בית? איך נזהה את הבית שלך? איזה צבע הדלת? והריצפה? יש לך חיות? איזה? בני כמה הם? איך קוראים להם? ואחים? כמה? איך קוראים להם? בני כמה? אוהבת אותם? עד כמה? אתם דומים? היית מעדיפה שלא יהיו לך אחים? ושיפנקו רק אותך? אוהבת בצפר? עד כמה? באיזה צורה היית הורסת אותו? כמה מבחנים יש לך לשבוע הקרוב? שונאת את בני גורן? אם היית פוגשת אותו ברחוב...(תשלימי) מה הדבר הכי מפגר שמורה עשתה לך? הכי מעצבן? פאדיחה של מורה? השיעור שאת הכי שונאת? הכי אוהבת? את הולכת לחוגים? איזה? כיף לך? את צופיפניקית? מה את אומרת על צופים? היית רוצה להיות מדריכה שם? מה השם של השבט שלך? והגדוד? נכון שהם תמיד ממציאים שמות מוזרים? מה השם הכי הזוי ששמעת אי פעם?(של מישהו..לא של גדוד) הכי יפה? מכוער? חרוש? איך היית קוראת לילדים שלך? את רוצה בכלל ילדים? כמה? ובעל? איך נראה הגבר האידיאלי שלך?(ככה כותבים?XD) נראה לך שכבר מצאת אותו? את מאוהבת? במי?(דורשים לדעת:p) רוצה שאני ישדך ביניכם? מה דעתך על שידוכים? ועל אהבה? על דייטים? היית פעם בדייט? איך היה? יתנשקת צרפתית? איך היה? יש לך חבר? חתיך? אפשר אותו?ׁ(רק אם ענית על השאלה לפני..) טוב קצת חדרתי יותר מידי........ אנחנו בפורום סימפל אז כמה שאלות על מוזיקה: את שומעת עכשיו מוזיקה? מה את שומעת? איזה סגנון את הכי אוהבת? מה דעתך על מוזיקה ישראלית? מה עדיף מוזיקה ישראלית או אמריקקתית? ומה דעתך על מזרחית?(בלעע) איזה להקות את שומעת? זמרים? זמרות? 5 השירים שאת הכי חורשת עליהם? 5 הלהקות שאת הכי חורשת עליהם? הלאבום שאת הכי חורשת עליו? 5 השירים הכי חרושים שלך של סימפל? האלבום הכי טוב של סימפל לדעתך? הסינגל הכי טוב? והכי חרוש? את תקני את האלבום החדש? מה דעתך על WIM? ועל הקליפ? ועל LIAL? איזה אחד יותר טוב? טוב אני סיימתי לחפור..מקווה שנהנת :p

מה שהיא שאלה

שלא תגידי לי אחרכך שלא שאלתי -__-" טוב טוב נו אני אשאל משהו... אמ... נכון ש... אמ... פיל ננסי זאת חיה מגניבה?!

simple friends

New member
אווו באמת חפרת...לא נורא הכי כיף D: ../images/Emo183.gif

מה קורה? הכל טוב שם? מיכאל של אבא שלך? למה? את מי זה מעניין? של אמא שלך? כנ"ל גיל? 13 ויותר מחצי P: תאריך לידה? 1.4.94 העיר שנולדת? ירושלים אבל רק כי הבתחולים שנולדתי בו היה שם אני מאז ומתמיד גרתי בת"א בית חולים? לא זוכרת.... שעה? לא זוכרת.... מאיפה? תל אביב איזה רחוב? מה אתם רוצים להרוג אותי? מספר בית?שבע איך נזהה את הבית שלך?כתוב עליו שבע איזה צבע הדלת? לבנה יפה כזאת והריצפה? אממ כזה קרם יש לך חיות?לא...אבל באלי חתול איזה?
בני כמה הם?
איך קוראים להם?
ואחים?אין אחים כמה?123456789 איך קוראים להם?איציק ושמשון בני כמה?123456789 אוהבת אותם?את איציק ושמשון? בטח! עד כמה?עד מוות! (נועה אמרה לי להגיד היום....ניסיתי לענות על השאלון בבצפר אבל כבר היינו צריכים לצאת מהחדר אז לא הספקתי....) אתם דומים? בטח כמו שלוש טיפות מיים היית מעדיפה שלא יהיו לך אחים? אממ.... ושיפנקו רק אותך? אממ... אוהבת בצפר?משו.... עד כמה?עד כדי כך שבא לי לדפוק את הראש בקיר כל פעם שאני שם..... באיזה צורה היית הורסת אותו? שריפה נישמע לי כמו רעיון טוב....אבל רק כדי שתבינו אני לא אוהבת את המיסגרת הזאת שניקראת בצפר את עם הבצפר עצמו אני בסבבה.... כמה מבחנים יש לך לשבוע הקרוב? 1 והוא מחר שונאת את בני גורן? מאודד!! הרס לי תחיים אם היית פוגשת אותו ברחוב...(תשלימי) הייתי הורג אותו! ומקללת אותו! למרות שאין לי מושג איך הוא ניראה..... מה הדבר הכי מפגר שמורה עשתה לך?לא יודעת.....הם עושים הרבה דברים הכי מעצבן? כנ"ל פאדיחה של מורה? אממ....קשה קשה השיעור שאת הכי שונאת? מת!!!בעעעעעע הכי אוהבת? אממ...דרמה....לא יודעת....להכיר תשכנים כי יוצאים לאכול אבו חסן ואבולעפיה....מי שיבין יבין P: את הולכת לחוגים? כן איזה? תופים
כיף לך? הכי בעולם! את צופיפניקית? לא וטוב שכך מה את אומרת על צופים? הצופים הפוצים מהתחת הם יוצאים בשורה ארוכה עם נזלת ירוקה! היית רוצה להיות מדריכה שם? בעעע מה השם של השבט שלך? אני לא שם וטוב שכך והגדוד? כנ"ל נכון שהם תמיד ממציאים שמות מוזרים? הכי בעולם מה השם הכי הזוי ששמעת אי פעם?(של מישהו..לא של גדוד) דולפין XDDD הכי יפה? לא יודעת שמעתי הרבה שמות....אני אוהבת הרבה שמות מכוער? לא יודעת....אכזבה? XDD חרוש? אממ.... איך היית קוראת לילדים שלך? ניראה כבר.... את רוצה בכלל ילדים? כן.. כמה? לא יודעת.... ובעל? כן איך נראה הגבר האידיאלי שלך?(ככה כותבים?XD)ניראה לי שככה כותבים XDD...אממ...לא יודעת...חמוד כזה נראה לך שכבר מצאת אותו? לא את מאוהבת? לא במי?(דורשים לדעת:p) לא מאוהבת רוצה שאני ישדך ביניכם? בין מי למי? יש לך מישו בישבילי?? יאללה תביאי בכיף מה דעתך על שידוכים? אממ ליפעמים זה מצליח ליפעמים לא ועל אהבה? אהבה זה...זה דבר נסגב שאין באפשרותי לדבר עליו כרגע על דייטים? אממ לא יודעת היית פעם בדייט? לא איך היה?לא הייתי יתנשקת צרפתית? בלה בלה בלה איך היה? בלה בלה יש לך חבר? לא חתיך? אין חבר אפשר אותו?ׁ(רק אם ענית על השאלה לפני..) טוב קצת חדרתי יותר מידי........ כן אה?? חחחח לא נורא אנחנו בפורום סימפל אז כמה שאלות על מוזיקה: את שומעת עכשיו מוזיקה? כמובן מה את שומעת? קולדפליי איזה סגנון את הכי אוהבת? פאנק רוק מה דעתך על מוזיקה ישראלית? לא אוהבת מה עדיף מוזיקה ישראלית או אמריקקתית? מה התיאור של אמריקקתית כאילו פופ וכאלה? ומה דעתך על מזרחית?(בלעע) בעעעעעעעעעעעעעעעעע!!!!! איזה להקות את שומעת?סימפל,מקפליי,גרין דיי,30 סקנדס,מיי כימכל רומאנס,ת'רי דייס גרייס וזה יכול להמשיך ולהמשיך זמרים?רק דרייק בל
זמרות? לא ממש... 5 השירים שאת הכי חורשת עליהם? אין חמישה שירים שהכי.......אני חורשת על כל השירים שאני אוהבת 5 הלהקות שאת הכי חורשת עליהם? סימפל,מיי כימכל רומאנס,ת'רי דייס גרייס,30 סקנדס, הלאבום שאת הכי חורשת עליו? לא יודעת......כל פעם שאני קונה משו חדש אני חורשת עליו 5 השירים הכי חרושים שלך של סימפל?פרפקט,ג'אמפ,אנטייטלד בהופעה חיה,וולקם טו מיי לייף,וואן דיי (אלה אלה שאני שומעת הכי הרבה ואף פעם לא נימאס לי מהם) האלבום הכי טוב של סימפל לדעתך? אממ...הראשון או השני XDDD הסינגל הכי טוב?לא יודעת....קשה לי >< והכי חרוש? אין לי מושג >< את תקני את האלבום החדש? כן ניראה לי.... מה דעתך על WIM? הרבה פחות טוב מהשירים הקודמים שלהם......הישתנו לגמרי ועל הקליפ? בעעעעעע!! עשה לי סיוטים ועל LIAL? הוא יותר טוב...אבל גם כן שומעים שהם הישתנו איזה אחד יותר טוב?LIAL אההה סיימתי!! ייפי D:

O:

המספר בית זה צבע O: שמשון והאיציקים D: אני לא מצליחה לתאר אותך עם בעל וילדים ._.

למעלה