הקורבן לשבוע - הסוודרית

סוודרית

New member
יוווו אני מתרגשתתת ../images/Emo9.gif

אז ככה ... לא אני לא גרוזינית אני שכנזיה טהורה :) ופשר הניק סתם יום חורפי של שיעמום לפני 4 שנים שנכנסתי לצאט .

סוודרית

New member
אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

שוב פעם לא הלכת לעבודה ?מה התרוץ עכשיו ??? האיחוד של הפינק פלויד כלבה? עכשיו אני מתקשרת לדויד !!! ותשאלי ותי שאלות נו נו נו אל תיהי רעההההההה

סוודרית

New member
מזל שיש את סיוה היא הזכירה לי

אז נזכרתי למה דווקא "סוודרית" הצאט הראשון שהייתי בו זה היה IOL ושם הייתה מישהי קורעת בשם "חולצתית" ואז כולם עזבנו שם ועברנו לתפוז והיה חורףוהיה לי ניק דבילי שם אז החלטתי לגנוב ממנה את הרעיון ולשדרג אותו לניק חורפי וככה יצא "סוודרית" משמ סיפור מעניין ת'תחת אבל סיוה הכריחה אותי לספר

siv honey

New member
שלא תצאי גם שקרנית מאמי

את תואר הגנבת כבר קיבלת אתמול

yoman321

New member
../images/Emo45.gif

וואי אני זוכר ת'IOL גנבנו פעם לאיזה אחת ת'יוזר כי הסתומה שמה בסיסמה "IOL" חחח ...

siv honey

New member
טוב, עכשיו אני אשאל..

אבל מה אני כבר לא יודעת עלייך.. הממ.. טוב, נשאל שאלותל בסגנון של ליאתוש כפרה ששאלנו. מה דעתך על סטוצים, סקס פגישה ראשונה, ועל סאדו? חיחיחי אה ומה דעתך על תופעת הטיטולים שכתבתי עליה בבלוג? חחחח

סוודרית

New member
את אשכרה כלבה מסריחה שיודעת

עלי הכל !!! סטוצים = האוט לא אצלי בבית למרותש אני לא פוסלת פשוט אישית לא נהנת מזה סקס פגישה ראשונה = אין תלוי מה מו מי ובמוזה ולא זה לא הופך אותך לפרוצה או נותנת סאדו = ה' ירחם תעזבי אותי כבר עם זה תופעת טיטולים = אני חושבת לנסות זאת אני מפרסמת מודעה לחיפוש בייבי סיטר בשבילי ,ורציני די ביזרי לדעתי מפחיד קצת אבל נו בעולם שלנו הכל הגיוני ...

מורני !

New member
אוקי

מה שווה יותר - להיות בלונדה או, בעצם, כל צבע אחר? והאם את שמה לב לשינוי היחס כלפייך - לפי צבע השיער?

סוודרית

New member
ח ח ח ח , אז ככה ...

שווה יורת להיות בלונדה כי מתחילים איתי וחושבים שאני מפגרת ואני יכולה לשחק אותה דפוקה כמה שאני רוצה ובעצם בפנים לצחוק על אנשים ! ואת האמת לפעמים אני יוצאת דפוקה אז יש לי את מי להאשים ... את ה "בלונד" :) כן יש שינוי יחס כי גברים מפגרים ... קנאית !!!

מורני !

New member
אוקי

3 דברים שאת רוצה לעשות עד גיל 30.
3 דברים שבחיים לא תעשי.
האם יש מישהו בחיים שלך שלא משנה מה יעשה לך, תמיד תשארי בקרבתו? מי?
כמה חברים ממש טובים יש לך?
כשאת בצרה / מרגישה רע - מה את עושה? נשארת לבד? פונה לחברים? למי?
האם יש משהו שחשבת שבחיים לא תעשי אותו ובכל זאת עשית.
על איזו חוויה בחיים שלך היית מוותרת?
על איזו חוויה בחייך לא היית מוותרת בעד שום הון? יאללה לעבודה. <מי, מי אוהב אותך?
>

סוודרית

New member
../images/Emo20.gif

3 דברים שאת רוצה לעשות עד גיל 30. = חתונה, להתקדם בעבודה , ולהגיע לגיל 30 לשבת מחוייכת ולהגיד עשיתי את כל מה שרציתי ולהמשיך בשאיפות שלי . 3 דברים שבחיים לא תעשי. = ארצח, אגנוב , אעליב מישהו בכוונה . האם יש מישהו בחיים שלך שלא משנה מה יעשה לך, תמיד תשארי בקרבתו? מי? מממ ... שאלה קשה כי להגיד "לא משנה מה יעשה לך" זה כבד הכל תלוי ... כמה חברים ממש טובים יש לך? 3 כשאת בצרה / מרגישה רע - מה את עושה? נשארת לבד? פונה לחברים? למי? תלוי ... אבל בדרך כלל אני מסתגרת בתוך עצמי וישנה המון ואל עונה לאפ טלפון ולא עונה לאפח'ד האם יש משהו שחשבת שבחיים לא תעשי אותו ובכל זאת עשית. כן ואין הרגשה יותר טובה מזה כמובן שזה תלוי בזה שזה משו חיובי . על איזו חוויה בחיים שלך היית מוותרת? קשה לי לענות אני צריכה לחשוב יותר לעמומק ואני אענה מבטיחה. על איזו חוויה בחייך לא היית מוותרת בעד שום הון? לא עולה לי כרגע סורי {
}

סוודרית

New member
בקשר לשאלה הראשונה

יש המון דברים ה מ ו ן ! אבל את אלו אני רוצה להספיק עד 30 במיוחד

סוודרית

New member
נווווווווווווווווווו

תשאלו אותי עודדדדדדדדדדדדדדדד כן משעמם לי תחת !

למעלה