הקומפקטית מספר 1

el_2000

New member
הקומפקטית מספר 1

לאחר יציאת דגמים חדשים רבים וחשובים בקבוצה זו בשנה האחרונה, אני חושב שהגיע הזמן לבחור מנצחת מבין אלה: אלפא 147 פורד פוקוס פיז´ו 307 פולקווגן גולף סוזוקי ליאנה הונדה סיוויק האצ´בק מיני מיינור סקודה פאביה (להוסיף עוד אם שכחתי) נא לא להתייחס לגירסאות על (קרי - גולף V5 ומעלה), אלא רק לגירסאות שמחירן עד, נניח, 125000 (כך לא נהיה מוגבלים ל 1600), ולשקלל את כל הגורמים - ביצועים, איבזור, נוחות, מחיר ועוד...

מצמץ

New member
אין לדעתי מנצחת ברורה אז.....

אני אבחר בשלושה: 307, 147, והמיני, והליאון אתכם הסליחה על חוסר הבחירה במנצחת ברורה, מה שבטוח זה שאחת מארבעת אלו היא המנצחת. נ.ב. אילו הינו מדברים על דגמים ברמת V5 ומעלה הייתי בוחר במכונית ממשפחת VW בתור מנצחת. מצמץ, זו שאלה בסגנון של "את מי אתה אוהב יותר את אימא או אבא?"...

sronis

New member
הנבחרות שלי

אלפא 147 (אם אפשר שני ליטר אז כמובן שאבחר בגרסה הזאת, אבל היא לא נופלת במסגרת התקציב שציינת). מיני קופר (אבל היא לא קומפקטית) פורד פוקוס (לכשגרסת השני ליטר תגיע היא תהיה במסגרת התקציב) פז´ו 307 (שני ליטר XS ידנית כמובן) אלו הכי טובות, את הליאנה, הסיוויק והפאביה אתה באמת יכול להעיף. והייתי לוקח 147 שני ליטר או מיני קופר על פני כל גולף V5. (ואם כבר מדברים על זה, אז גם 307 או פוקוס שני ליטר) רוני, מעדיף התנהגות על כוח

Fat Cat

New member
A3 או אלפא 147

זאת ממש בושה לאומית שמכוניות אלה (הכי קטנות וזולות) עולות כל כך הרבה.

rigi

New member
צריך להבין פעם אחת...

שעל טעם וריח אי אפשר להתווכח לא כל אחד מחפש ביצועים לא כל אחד מחפש כוח.. אם אתם שואלים אותי.. כשאני רואה את הצלליות של האלפא ,הפיז´ו ,והסיויק הצב´ק (ועוד את החלק האחורי..) אז הן דומות משהו פחד !! להתייחס למנצחת...לפי דעתי כל אחת מנצחת בקטגוריה אחרת. ושום פוקוס לא יכולה לקחת גולף....ביחוד אחרי שסוף סוף הגולף קיבלה מנוע 16V (בגירסת ה-1.6). מכור לנצח (למרות הפדיחות של היבואן....)

sronis

New member
אני נחלץ להגנת האלפא

הצללית של האלפא, ה-307 והסיוויק דומה?? לאלפא מכסה מנוע ארוך ושטוח, נראה כוחני ועוצמתי. ל-307 מכסה מנוע קצר וגבוה, נראה לא פרופורציונלי ומוזר. הסיוויק סתם מכוערת, ודומה יותר לליאנה (אייייכס) מאחור הן אכן יותר דומות, אבל האלפא פשוט לוקחת בענק בסעיף העיצוב. שום פוקוס לא יכולה לקחת גולף? מראה שעוד לא נהגת בפוקוס. לדעתי הפוקוס גם בגרסת ה-1.6 הפשוטה (שכרגע היא היחידה בארץ, לצערי) טובה יותר מגולף 1.6,1.8,2.0 ואפילו V5 בסעיף ההתנהגות וההנאה. בקשר לכוח מנוע זמין, ברור שהגרסאות החזקות של הגולף ינצחו, אבל כוח מנוע זה לא הכל בחיים, ופז´ו 306 עם 1.4 לפעמים יכולה לספק הרבה יותר הנאה מלמשל גולף 2.0... רוני

למעלה