הקומפלט של הפרסי

חייבת לציין כי נרעשתי מהשינוי ...

שערך הכותב בסגנון כתיבתו. עד כה ניכר, מסיפוריו הקודמים, כי הכותב שם *** על הגהות ותיקונים, ומעניין אותו כקליפת השום הפן הדקדוקי של הטקסט. הכותב, בבטחונו (המופרז?) בכך שעלילת הסיפור תסיח את דעת הקוראים משגיאות וטעויות לשוניות (
), הפריז בעבר בשימוש שגוי בווריאציות שונות לצירוף "כש". למסקנה זו ניתן להגיע, תוך עיון קליל בכל אחד מסיפוריו המוקדמים (כבר מאוחר?
). כאמור, סיפור זה מפתיע, אך יחד עם זאת מאכזב קימעה. הקורא, שהתרגל כל כך לסגנון הייחודי של הכותב המוכשר (
), מגיע לסוף הסיפור בתחושה שעבדו עליו... למרות שהקורא הוזהר מראש כי נערכה הגהה, אין בכך על מנת להמתיק את הטעם התפל שנותר עם סיום הקריאה... נ.ב. שמישו יגיד לכותב שהיום בכלל יום רביעי...

די עם היהירות שלך !!! חחחחח...

אתה לא תגיד לנו על איזו הודעה נדלג ועל איזו לא !!! אני אקרא כל הודעה שלך גם אם אתה לא מעניין אותי !!! חחחחחחחחחחח... לפחות אתה נותן לי סיבה להתקשר לפיקטיבית שתתרגם לי לעברית...

חחחחחחחחחח

כבר הלכתי לאתר של המימדיון לבדוק את גובה הבריכות שם...שוקל התאבדות...

sahr12

New member
פנטי????אני החלום שלי לראות...

את אופטי ופיקטיבית....בשיחה משותפת אצל פסיכולוג.... אני מנייאקקקק.......אם הוא לא בורח מהחדר אפילו בלי בגדים... אחרי כמה דקות......חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אמממממ.....

דווקא ממש אהבתי.... אולי הייתי צינית מידי?
(יופי.. אולי אזכה באוסקר..
)

sahr12

New member
נעמי ממי....אל תתאמצי חמודה....

אופטי פשוט התחיל ללמוד קבלה...תורת הנסתר...זה לא לאנשים רגילים.. חחחחחחחחחחחחח.... בעיקרון זה ברזיל נגד גרמניה בגמר......חחחחחח

../images/Emo176.gif../images/Emo176.gifמדהים!../images/Emo176.gif../images/Emo176.gif

וואו, סיפור מדהים, איזה אוצר מילים, איזה דימויים, איזה חיבור בין המציאותי וההזוי, בין היופי והכיעור, איזה טשטוש גבולות- מ ד ה י ם ! אופטימום, אתה הגדול מכולם, כן , כן, יותר חזק, כן, אני שלך.... נ.ב- אני בוחר להשאר בעילום שם לנוכח ההתקפות המרושעות על אופטימום. חבר´ה, לא נמאס לכם ? מה האפליה הזו? צאו כבר מהקליקות שלכם! בושו והכלמו!

giulietta

New member
שיו........חגגתם פה ../images/Emo13.gif

קראתי את השירשור ולא ידעתי ממה לצחוק קודם. אתם קרועים. סופי.

למעלה