הקומפלט של הפרסי

הקומפלט של הפרסי

(אחרי הגהה) הזקן היה כל כך שמן עד שמפלי שלושת הסנטרים שלו רבצו על חזהו כאוהד כדורגל שרוף לאחר הפסד קבוצתו. כל מבט ששלח הזקן לצדדים הרעיד את שלושת הסנטרים, והם, אחוזי תזזית רטטו ימינה ושמאלה כמבקשים אף הם לבדוק מה קרה ועל מה ההמולה. למרגלותיו ישבו ארבע מעשר בנותיו, שלוש יפות ואחת לא. גם הן, כמו אביהן עב הגוף והשנים, וכמו שלושת סנטריו, התבוננו באדישות מהולה בסקרנות על העוברים והשבים בפדויים פינת הכרמל, ליד החומוס של הפרסי. שעתיים קודם, כבכל יום שלישי בבוקר, עליתי על אופני הברק שלי לכוון דרום, גלימתי מתעופפת ברוח החמה עד שנחתתי למנה קומפלט אצל הפרסי. אחרי הקומפלט שתיתי קולה בכוס נקיה-אך-לא-נראית-ככה והתענגתי על מראהו של הזקן, שלושת סנטריו וארבע בנותיו, במיוחד על הלא יפה שבהן. בניגוד לשלושת פרחי השושן השחור לוהטות העיניים, צורתה של הרביעית הזכירה לי קקטוס גבוה עם פרח צחור בראשו. אתם מכירים את זה שאתם הולכים במשתלה, הכל סביב ירוק, אדום וסגול ופתאום מגיעים לפינת הקקטוסים ולא מבינים מה הקשר? זו התחושה שהיא שידרה. התנהגותה, עם זאת, היתה מסונכרנת להפליא עם התנהגות יתר אחיותיה, בניצוח שלושת הסנטרים. כשהגיע הקפה והדלקתי את הסיגריה השניה, יותר מכל רציתי לראות את האם, החתיכה החסרה בפאזל. גלי הרצון שלי כנראה הגיעו ליעדם והגברת התקרבה בסלואו מושיין למקום האירוע, יוצרת תכונה מיוחדת בקרב איש הסנטרים ושלושת בנותיו. הבת הרביעית, משום מה לא נרעשה מהמסדר לקראת האם, והמשיכה להשקיף באדישות, דווקא אלי. האם התגלגלה אט אט, שלוש הבנות קמו לקראתה ולקחו מידיה את הסלים כאשר הסנטרים מפקחים. הקקטוס עדיין התבוננה עלי. לא אבוש ואודה, למרות חיבתי הגדולה לשושנים שחורות, מבטה של הקקטוס כבש אותי כליל. בניגוד להרגלי להתמסר לתופעות הפיסיולוגיות הנובעות מאכילת מנת הקומפלט עמוסת הפול של הפרסי, הפעם התעמקתי בתחושות שהועברו לי במבט חם ואוהד של הקקטוס. בבוקר התעוררתי עם כאב ראש קל, תחושת עקצוץ קלה בפי ופתקון, מהסוג שאנשים מאמינים נוטעים בקיר מוזר, על השידה הכחולה: "היה סביר...הקקטוסית". הדלקתי את הסיגריה של הבוקר והוצאתי קוץ קטן מצווארי. תחושת העקצוץ פסקה וכך גם כאב הראש הקל. התהפכתי על גבי כפרת משה רבינו עצילה ושקעתי שוב בהזיות על הקומפלט של הפרסי. אולי אקפוץ לשם היום, כמדי יום שלישי.

המממממ

אתה מסוגל ליותר. רוב רובו של הסיפור העלה פיהוק קל על פני, לא היה ברור לאן אתה חותר. הסוף באופן מפתיע היה מפתיע בקריאה ראשונה, אך צפוי במחשבה שניה. ואף על פי כן היו כמה ניואנסים קטנים הראויים לציטוט חוזר כמו: "תחושת עקצוץ קלה בפי" "הוצאתי קוץ קטן מצווארי..." וכמובן "התהפכתי על גבי כפרת משה רבינו עצלה...." (חחחחחחחח מאיפה זה?...)

בעצם העובדה...

..שהצלחת להגיע למחשבה שניה, כבר עשיתי את שלי להיום (אם לא לעשור הקרוב).

sahr12

New member
ראיתי כדורגל....עכשיו חזרתי....

מה קרה פה????? שנייה, אני אקרא תשירשור.....

סער מה דעתך על הטורקים אה ?../images/Emo58.gif

נהניתי מאוד מהכדורגל . ברזיל נגד טורקייה . ועכשייו ברזיל עם רונלדו רוננילדו ריבלדו נלסון ואחרים. יאללה תגברו כבר על הגרמנים האלה . נוווווווווו תכניעו אותם. וכל זה יקרה ביום ראשון . בנתיים בשבת מקום שלישי מי יהיה? דרום קוריאה המתוקים והיפים? או טורקייה שהיו באמת טובים. מכינרת אחרת האדומה והצוהלת נננננננננננננ אדום הוא הסמל והנשמה ללללללללל

sahr12

New member
סתם "אוכלים בתחת".....חחחחחח

הם באמת שיחקו יפה....הלוואיי עלינו.. אני מת שהברזילאיות ינצחו.....אחחחחח...אפשר לא להסכים איתי... אבל שם יש תבחורות הכי סקסיות בעולם!! (חוץ מנשות הפורום כמובן)....חחחחח

נשית~37

New member
יפה...

ממש הרגשתי את סנטריו מפקחים את טעם הפול את מבטה החודר של הקקטוס... סוף סוף יש סוף לסיפור שלך....ועוד נעים
רק שאלה אחת אם אפשר: סביר ???
(אהה כל קשר בין הכותב לכתוב הינו על אחריות הקורא בלבד)

sahr12

New member
יפה????????????????מה יפה בזה??

מה???מה?? יאתחבושת דרמנא....יושב אופטי וכותב לו מילים שהוא רואה על כל מיני שלטים....מוסיף בניהם "ו" החיבור....ב-מ-ק-ר-ה....גם עפה לידו חיפושית משה רבינו...או שהוא נזכר בה בפרסומת החדשה...בערוץ "2" חחחחחחחח....הלך להשקות תקקטוסים שיש לו במשרד....אז הוא הוסיף אותם לסיפור....ואת כמו דרמנא....U איזה יופיייייייי.....וכמעט מתעלפת מהכישרון היצירתי...חחחחחחחחחחחחחחחח חכי מחר תראי איזה סיפור אני אכתוב....כל דבר שאני אראה מהיום ב1900 עד מחר בבקר.....אני אכניס לסיפור....חחחחחחחחחחח עזוב אותה אופטי..(היא מכלועה.....חחחחחח)...מה המצב איתך??

סער, תרגמתי לך את הסיפור

כנראה שלא הבנת... חחחחח....אני הולך לדפוק חומוס אצל הפרסי....אצלו כל מנה כמו הפלפונים..כמה יותר קטנים ככה יותר יקרים...חחחח...מזכיר לי בדיחה... פרסי אחד התחתן עם אישה גרושה. מיד לאחר ליל החתונה הוא ארז מזוודה ואמר לאישתו: "ביי מותק, אני יוצא לירח דבש." אמרה אישתו: "רק רגע, מה איתי?" ענה לה הבעל הטרי: "חמודה שלי, את כבר היית בירח דבש..." חחחחח...בקיצור הביא את היציקה ...פתאום אני קולט מישהו מסתכל עלי...מה מישהו...דומה לבודהה אבל לפני הדיאטה ...חחחחח ולידו 3 פרחים וקוץ ודווקא הקוץ מסתכלת עלי....חחחחחח.... עשיתי כאילו אני לא רואה והבאתי פוק קטן בשביל המסורת...חחחח...ככה זה אצל הפרסי וגם אצלי אין יציאות סדירות אז הפוקות עושות לי סדר במערכת....חחחח הקוץ כנראה נדלקה מהפוק ...מפה לשם ...התעוררתי עם מיטה קוצנית...חחחח איך אמא שלי היתה אומרת...איך שאתה מסדר את המיטה...ככה את ישן...חחחח

../images/Emo118.gif

סוף סוף מצליח אופטי להעביר את הצבעים והריחות בסיפורו המרגש ומעורר המחשבה. כמו בכל סיפורת משובחת גם כאן רב הנסתר על הגלוי "חמודה שלי את כבר היית בירח דבש"... למה התכוון? האם לירח הדבש בנישואיה הקודמים? האם לירח דבש פיקטיבי הידוע רק לשניהם? ובעצם זה לא ממש משנה. עולם הדימויים שלו ראוי להערצה "מיטה קוצנית" והמטאפורות בהן הוא משתמש לא יסולאו בפז "איך שאתה מסדר את המיטה....." יישר כוח

sahr12

New member
מה קרה???התחלת להסתובב עם..

תוכי על הכתף????חחחחחחחח....

נשית~37

New member
בוא´נה ../images/Emo46.gif

הבנאדם קרא לי "מכלועה" והעולם שותק?
חכה מחר...יא דרמאן

למעלה