הקומה ה101

הקומה ה101

אני בקומה ה101 אתה בקומה 50 ... המעלית לא עובדת... מדברים בטלפון כבר שעה, נהייה לי חם, אני רוצה כבר לגעת בך... אין מעלית, 51 קומות מפרידות ביני לבינך.... או שאני יורדת אלייך...או שאתה עולה אליי ...(עליי)... מה אתה מחליט? ....

זה טריוויה כאן? ../images/Emo8.gif

מצד אחד הייתי מבקש להקסימך ולהיות ג´נטלמן המטפס אלייך. אבל מאידך אם אעשה זאת הרי מטרת עלייתי כבר לא תיושם....יש גבול אפילו ליכולות שלי.... אז מה הפתרון את שואלת?--לחכות שיתקנו את המעלית....

Cyber Dragon

New member
כואב לי...../images/Emo13.gif

החלטות הן עניין מלא ערך... האמת שכואב לי בברך... אז הושיטי ידך... והורידי ביגדך... נפגש כך באמצע הדרך...

נוטשת אותך לתמיד

אין שום מצב שבו ארד אני למטה ואתה לא עולה? תשובה גרועה ....גרועה מאוד!!!!!!! אז החלטתי לנטוש אותך אמצא לי מישהו שיהיה מסוגל לעלות 50 קומות ושיהיה לו כוח עדיין לדפוק לי תצורה.... אז זוהי בחירתך ולי נשאר רק לאמר שלום

Cyber Dragon

New member
צורה לך...

עליתי מהר יש עניין... חמישים קומות במניין... דפוק ת´צורה... אמרה בחורה... העפתי אותה מהבניין... ובסך הכל רציתי שניפגש באמצע... ולא רצתה לבוא לקראתי השתלטנית...

ואם לא אבקש דבר?

ואם דבר לא ביקשתי ובמדרגות רצתי חמישים קומות דילגתי והנה אני הגעתי... אפילו לא התעייפתי.

Cyber Dragon

New member
שלום אהובתי...

אם לא תבקשי...נתנה אהבים... אביא...שמש...ירח...וגם כוכבים... אתן לך הכל... ים וגם חול... וכך נישאר אוהבים...

כל אשר תבקש ותאמר....

אעשה ואמשיך לשמוח ואיך אוכל לשכוח למרות שאין בי כוח ירח? כוכבים? וואוו אוהבת לעולמים.

Cyber Dragon

New member
כנות...זה שם המשחק...

עכשיו מקפל הכנפיים... עוד מעט עוצם העיניים... אשוב מחר... לא מאוחר... תיתגעגעי אלי בינתיים???

תקצרו ת´דרך

יש שיטה חדשה כזותי. עם מטוסים. זה מחבר במהירות את הגג עם המרתף. (ואל תתחילו לרדתעל "הומור שחור".. אפילו האמריקאים התחילו להעביר בדיחות על הנושא.. קיבלתי טונות מחברים לעבודה מארה"ב..)

החנון

New member
ערה בשעה כזאת ?!

(מעניין איך זה שאף אחד עוד לא מתלונן עליי שאני מחרים את דיירי הפורום ומתייחס רק אלייך...)

מי שיש לה שכל, יקירי הכרמל ../images/Emo13.gif

אויש. כמה חנונים שאני מכירה שמכניסים לכיס הקטן מצ´ואיסטים קשקשנים למינהם

חטא וזימה...אני מחכה!!

אנשים יקרים שלי! פעם ראשונה שאני פה.....איפה מעשיי הזימה שציפיתי לשמוע? איפה החטאים? איפה הסאדו? הדם? המחטים? איפה הסיפורים על הצואה על הפנים? איפה זיינת אותה בפעם האחרונה? האם זה היה בשירותים? בבריכה עם כרישים? במיטה של בת דודה שלך הקטנה? או שמא זו הייתה בת שושה שלך הקטנה?? אני נלהבת..נלהבת לשמוע מפיכם...של הגברים( אוףףף קשה קשה להבין! אז למה שלא תשתפו?!) ומפי בנות מיני שאם הן נכנסו לכאן הן בטח בחדר המיטות ומעבר לזה..מופרעות (המופרעות!) רוח הטבע

אתה יודע למה אין סיכוי לסכסך?

אני וארבל מסוכסכים ביננו קשות. איפ´שר יותר מזה.. יש ביננו סוג של יחסי סאדו/מאזו וירטואליים שאנחנו נהנים מהם לאללה

ערה.. ערה..

ויש מישהו שמעורר אותי עוד יותר
באיי סי קיו פסי (שמצידה יתלוננו העיקר שהחנון לא יפסיק להתייחס)

למעלה