הקול הוא הכל?

ALON AA1

New member
הקול הוא הכל?

כן או לא? מניסיון שלי יש קשר בין איך שנשמעים בטלפון ולא רק מבחינת המאפיינים הפיזיקלים של הקול אלא גם חיתוך הדיבור, עושר השפה, סוגי המלים וכ' לבין התקדמות אחרת במערכת היחסים. אבל לפעמים יש סתירות ואפילו פערים קשים בין הקול לבין המציאות, אז ספרו על הפתעות לטובה ורעה ובכלל אני קורא לכולן לאפשר את ההזדמנות לשמוע את הקול! (שלי?) כי יש הפתעות נעימות בחיים....והמבינה בטוח נרמזה!!!!

הקול הוא ממש לא הכל....

אני הכרתי מישהו בצ'אט טלפוני...לפני 4 שנים בערך...שוחחנו כמעט חצי שנה בטלפון מסיבות כאלה ואחרות....התאהבתי בו עד מעל הראש!!! וגם הוא בי...רק הבעיה הייתה כשראיתי אותו...לא חיפשתי את בראד פיט! אבל עדיין צריכה להיות המינימום של המשיכה...וזה ממש לא היה...

ALON AA1

New member
מקרה מאוד לא נדיר

אבל אחריתקופה כל כך ארוכה והתאהבות קולית, את לא חושבת שמשהו ריכך את הנחיתה? כלומר בגלל הקול והשיחות למרות השוק של המראה היתה לך תחושה שאת עם מישהו יותר מוכר ונעים?

Brunetit

New member
הפוך !

הדמיון עולה על כל מציאות. מכירה מקרים שלא רק ש"הנחיתה" לא רוככה - הקשר נותק לחלוטין מאותו רגע בו נפגשו. מתי הקול, כושר הביטוי. ההתחברות האינטליגנטית יכולה להשפיע למרות שאין קליק ראשוני בגלל המראה למשל) למשל? כאשר נפגשים ללא כל הכנה מוקדמת, וגם אם ברגע הפגישה בא לך להסתובב על המקום וללכת - אם תהייה מנומס, ותכבד את הפגישה העיוורת בשתיית כוס קפה בצוותא (הצגה - לא חובה
) - יתכן מאד שאז הקול, כושר הביטוי, האינטליגנציה והמוח שתקלוט מזו/ה שמולך - יהווה פתאום מקור למשיכה, ואפילו יוביל להתאהבות. ואגב כושר ביטוי: רק לידיעתך, יש בעלי כושר ביטוי מדהים בכתב - אך בעל-פה נעלמות להם כל המילים, וההיפך גם.

ALON AA1

New member
חומר למחשבה!

זה נכון כי בליינד דייט מטבעו הוא מצב לא טבעי אבל קול נעים קודם לפגישה יכול להקל את המצוקה הויזואלית

Brunetit

New member
ושוב הפוך -

אם קול נעים עם פה מפיק מרגליות - יכול להקל על מצוקה ויזואלית - זה יכול לקרות רק בשעת המצוקה עצמה, ולא כטיפול מונע
(אבל בכל כלל, כידוע, יש גם יוצא מן הכלל).

ALON AA1

New member
יכולה לספר?

על מקרים שפעלו כמו הכלל ועל כאלו שחרגו ממנו?

SIRI41

New member
הקול ממש לא הכל - ממרום שנותי

אומר ואספר שאני כבר יודעת להבחין היטב בין אלו שיש להם קול מדהים ושפה מדהימה שפעם הלהיבו אותי והם לא היו כמו שנשמעו. היום אני מנסה להתרשם עד כמה שאפשר מהשיחה עצמה כבנאדם ולא לפי הקול - כי יצא לי שנפגשתי עם בחורים שהקול שלהם לא נשמע לי בכלל משהו, אבל היו גם נראים טוב וגם בני אדם חבל על הזמן. אבל יש בזה גם הגיון שלא נשמע כמו שאנו נשמע ביום יום, אני לא אדבר עם דייט כמו שאני מדברת עם אחותי, חברה או אמא שלי, אני אהיה יותר רכה יותר עדינה, יותר אקשיב וכו'

ALON AA1

New member
בחזרה לעתיד?

נכון! פעם אפילו מישהו העיר לי על כך שממש מתחלף הקול שאני מדבר עם דייט פוטנציאלי. אבל הכי טוב להיות טבעיים לא?

seeyou

New member
הכי טוב להיות טבעיים ?../images/Emo178.gif-לא!

תגי בבקה נניח שאת הולכת לשוק לקנות ביציים.... את תשאלי את המוכר:"תגיד בבקשה-הם טריים?" מה את חושבת שהוא יענה לך? לא גברת הם מקולקלים-
במילחמת המינים משתמשים בהרבה אי דיוקים-שקרים יותר קל להגיד... כול צד מנסה להרשים את הצד השני כמה שיותר על מנת לתפוש עמדה-מעמד... חוץמזה, מפזרים בושם,צבע בכול מקום-ביגוד לשיפור נתוני הגוף.... הכול זה למען "מכירת חיסול"...

למעלה