הקול הוא הכל?

ALON AA1

New member
הקול הוא הכל?

כן או לא? מניסיון שלי יש קשר בין איך שנשמעים בטלפון ולא רק מבחינת המאפיינים הפיזיקלים של הקול אלא גם חיתוך הדיבור, עושר השפה, סוגי המלים וכ' לבין התקדמות אחרת במערכת היחסים. אבל לפעמים יש סתירות ואפילו פערים קשים בין הקול לבין המציאות, אז ספרו על הפתעות לטובה ורעה ובכלל אני קורא לכולן לאפשר את ההזדמנות לשמוע את הקול! (שלי?) כי יש הפתעות נעימות בחיים....והמבינה בטוח נרמזה!!!!

מסכימה איתך.

התאהבתי פעם במישהו רק בגלל הקול שלו.. אז מי שלא תהיי.. תני לו כבר טלפון.. מה יכול להיות?

אין ספק שאתה צודק...

לפחות מבחינתי .. יש עכשיו פרסומת חדשה של פפסי שיש בריון ופתאום יוצא לו קול דקיק זה פשוט עשה לי בחילה .. לא יודעת למה זה קורה לי .. אולי אני מוזרה אולי זה לא רק אני אבל הרבה פעמים .. לצערי שפטתי אנשים לפי הקול שלהם .. וניתקתי קשר .. והרבה פעמים המשכתי שיחות ומפגשים והתבאסתי כי זה נכון הקול והמציאות שונים לגמרי .. מקווה שיש לך קול סקסי חחחחח
בידידות וחברות ... דנה !! מהסופר..

ALON AA1

New member
אהבתי!

מצד אחד ללכת שבי אחריך ומצד שני לא לטעות בגלל הכל. אז אולי הקול הפנימי שלנו הוא היחיד שלא משכר ומשקר?

polegra

New member
הקול נותן פתח לדמיון

אני תמיד צוחקת ואומרת שאלוהים נותן קול יפה לכונפות תמיד בטלפון חושבים שאני איזה כוסית על...וכשאני מתעקשת להסביר שאני ממש לא.. אומרים לי לא יכול להיות..יש לך קול כזה חמוד סקסי..ואת מדברת כמו כוסית ואז אני מתחילה... לא...אני לא אני שמנה את לא נשמעת ששמנה!!! סליחה?? איך נשמעת שמנה??? לא יודע...אבל את לא נשמעת לי שמנה אולי את חושבת שאת השמנה לא..אני מעוד שמנה.....ואז מפרטת את המשקל אה.. באמת? טוב ... אבל יש לך קול יפה היו לי אין ספור שיחות כאלה...בייחוד במהלך העבודה ...הרבה נידלקים על סמך הקול כי אתה בונה לך פנטזיה לי מה שאתה שומע מהצד השני לפי החתיתוך דיבור משיכת המלים קול מתילד/ אסרטיבי וכו ולמי שיודע את המשחק....יש יתרון :)...מנסיון ;) טלי

למעלה