הקדמת חיסון או תעודת מתחסן-למי לפנות?

dory30

Well-known member
במידה ויוחלט על סגר רביעי, החשש העיקרי שלי שלא אספיק להתאמן במכון הכושר - הסיבה היחידה שבגללה התחסנתי בפעם הראשונה ואתחסן שוב בראשון. עם מי כדאי לדבר כדי להקדים את הזכאות לתעודה (מכבי או משרד הבריאות) והאם זה בכלל יעזור לי? תודה.

GoldenEyes

Well-known member
במידה ויוחלט על סגר רביעי, החשש העיקרי שלי שלא אספיק להתאמן במכון הכושר - הסיבה היחידה שבגללה התחסנתי בפעם הראשונה ואתחסן שוב בראשון. עם מי כדאי לדבר כדי להקדים את הזכאות לתעודה (מכבי או משרד הבריאות) והאם זה בכלל יעזור לי? תודה.
אין קיצורי דרך ואין אפשרות להקדים
רק אחרי שבועיים מיום החיסון השני , לא כולל יום החיסון , תופק לך תעודה

dory30

Well-known member
אין קיצורי דרך ואין אפשרות להקדים
רק אחרי שבועיים מיום החיסון השני , לא כולל יום החיסון , תופק לך תעודה
תודה, אבל באתר של משרד הבריאות כתוב: " תעודת התחסנות תונפק למי שקיבל מנת חיסון שנייה ותהיה בתוקף החל משבוע אחרי קבלת המנה ולמשך חצי שנה", בלינק הזה: https://corona.health.gov.il/direct...MI_e3nyZqP7wIVUNPtCh2LdwBZEAAYASAAEgKcmPD_BwE

GoldenEyes

Well-known member

dory30

Well-known member
בכל מקרה אין סיבה להצטער שהתחסנת, גם בלי חדר כושר לא חסרים מקומות להידבק בהם, החיסון מגן עליך ועל יקירך, וככל ששיעור המחוסנים במדינה יעלה מקדם ההדבקה ירד ויהיו פחות סגרים.
אמשיך גם לזריקה השנייה. הבעיה היא שלמרות הכל התחלואה ממשיכה לזנק, בגלל חסרי אחריות שחגגו ברחובות ירושלים ות"א וידפקו את כולנו.

trilliane

Well-known member
מנהל
אמשיך גם לזריקה השנייה. הבעיה היא שלמרות הכל התחלואה ממשיכה לזנק, בגלל חסרי אחריות שחגגו ברחובות ירושלים ות"א וידפקו את כולנו.
מי שדופק את כולנו הם הפוליטיקאים שהופכים את זה לענישה קולקטיבית ולא דואגים לאכיפה... עוד מעט בחירות, אפשר לבחור במי לבחור.
בינתיים אנחנו יכולים לעשות את המרב כדי להגן על עצמנו והוא להתחסן ולהקפיד על ההנחיות.

trilliane

Well-known member
מנהל
המנה שנייה של החיסון ניתנת אחרי 3 שבועות לפחות ואת התעודה מקבלים שבוע לאחר מכן (למיטב ידיעתי). אין פה מה להקדים...
בכל מקרה אין סיבה להצטער שהתחסנת, גם בלי חדר כושר לא חסרים מקומות להידבק בהם, החיסון מגן עליך ועל יקירך, וככל ששיעור המחוסנים במדינה יעלה מקדם ההדבקה ירד ויהיו פחות סגרים.

למעלה