הקב"ה מסובב הכל

הקב"ה מסובב הכל

אתמול הודיע לי ב. ידידי, שהשותף הנכנס שלו... שהשותף הבא עליו לטובה... הוא הומו. כן, "הומו"! הוא ישב עם ה-"הומו" במסעדה לאיזה שעה ושוחח איתו על הכללים של מה יהיה ומה לא יהיה בביתם המשותף. רגע לפני שהם סוגרים עניינים, מחליט ב. שהוא מוכרח לשאול אותו דבר אחרון, דבר שהוא אינו יכול להתפשר עליו... "יש אולי מצב שיום אחד, אתה תביא... חבר הביתה" - "וודאי" עונה ה-"הומו" "ואז.. אולי.." ב. מסמיק "יש מצב שאתם... תכנסו לחדר.. ודבר אחד יוביל למשנהו ואז... אז... אולי תעשו משהו" - "בהחלט יכול לקרות, האמת שכבר יש לי חבר" עונה ה-"הומו" ומוציא את הפלפון, "הנה, תראה תמונה שלו, קוראים לו ג'בריל" "הוא ערבי??" הצ'ופ-סטיק נפלו לתוך הסושי - "כן, אבל הוא חמוד ואיכותי, הוא בא ממשפחה טובה ומצויד כמו..." ההומו מרים את הצ'ופ-סטיק - "אבל עבה" "רגע רגע.. זאת אומרת שיש מצב שאולי תכנסו לחדר ותעשו קצת... רעש? זאת אומרת... שתגנחו כמו שעושים אנשים שעושים סקס?" - "אב סו לוטלי" עונה ההומו ונותן בב. מבט כל כך חודרני שהוא מרגיש צמרמורות שאינם משתמעות לשתי פנים... ב. בוהה בצלחת הסושי, וחזיון עתידי נגלה לעיניו. -טוק טוק- - "אבא!!" "מה נשמע? איזו הפתעה, באת לבקר?" "כן בני, רציתי רק לבדוק איך אתה מסתדר בדירה החדשה.." <אוי... כן...> - "מצוין אבא, הדירה מעולה, אתה רוצה לראות את הגינה בחוץ?" "רגע בני, שמעת את הרעש הזה?" - "זה כלום אבא, הטלוויזיה דלוקה בחדר" <כן... אוי אללה...> "בוא אבא, אתה מוכרח לראות את הגינה, יש שם... דשא" - "בני, איזה מין תוכניות אתם קולטים כאן?" <כן.. ג'בריל... אני גומר..> < גם אנא..> "יש לי בעיות עם השלט, הוא... קולטים פה ערוצים ערבים.. בא נצא.." - "בני, התמונה הזאת על הקיר לא צנועה, רואים לבחורה הזאת את המרפקים" <אללה הוא אכבר!!> <מה שתגיד!> והדלת נפתחת. שני גברים חלקים וחטובים שמגבוני מטבח זעירים מכסים את ערוותם, יוצאים לכיוון המקלחת. "אהלן" אומר היהודי "מה נשמע" אומר הערבי וסוגרים אחריהם את הדלת __________ "ראית מה זה?!" ב. מתנער משרעפיו ורואה את שותפו לעתיד ה-"הומו" מביט בעיון בטלוויזיה – "ביטלו את מצעד הגאווה!" - "למה? מה קרה?" "19 פלסטינים נהרגו מפאשלה של צה"ל ובגלל החשש מפעולות נקם, המשטרה לא תוכל לאבטח את המצעד." - "לא נורא" מרגיע ב. "תצעדו פעם אחרת" ההומו מוציא את הפלפון - "אני מוכרח להתקשר לג'בריל, הוא בטח יתבאס נורא." האלו ג'בריל? ביטלו את המצעד! - למה מי מת? 19 פלסטינים. - פאק איך נדפקנו. מה יש לדוסים האלו שמשהו תמיד מציל אותם ברגע האחרון. אגב, מה זה דוסים? - חרדים מותק... חרדים. אהה __________ ובנתיים במאה שערים: יש! ביטלו את המצעד! - למה מי מת? 19 פלסטינים. - איך ההומואים נדפקו. תמיד הקב"ה מציל אותנו ברגע האחרון. אגב אבא, מה זה הומו? - תועבה מותק... תועבה. אהה ________ ובנתיים בבית חנון: שיט! הם מתים! כל המשפחה שלנו מתים! למה הם מתו אבא? - פאשלה מותק.. פאשלה של מחשב. אהה ________ וחזרה למאה שערים: פאשלה? כן בטח

../images/Emo45.gif

גם בגלגל צד אחד למעלה (שנייה לפני הסיבוב) אני רק מקווה שלא יוציאו פיגוע עכשיו "לכול מסובב בעולם יש מסובב אלוהי שאומר לו גדל" ספר הזהר יב פיסקה לעח עמוד ב בצד

atheistgirl

New member
אולי כדאי

לדלל את הסטריוטיפים. או, שלא. כי אז לא יהיה לך בכלל מה לכתוב...

boaZone

New member
כרמלה, משהו מצחיק אותך?

מי פנוי בקסטל

חידה

אם מטוס טס במהירות X ומעליו מחוזק במסמרות אוטובוס בעל גג פתוח ומעליו מתעופף יתוש. א. האם היתוש יחדול ממעופו וידבק לקרקעית האוטובוס? ב.האם היתוש ימשיך לעוף ויחזור בתשובה? ג. כמה גילגולים עברה החידה? ד. כשהוא אמר לי אני באמת לא אחזור. איזה מבט היה לו?

yaniv1216

New member
כרגיל

שנון וקצת מצחיק! וכתוב יפה! תמשיך. התגעגעתי לשטויות שלך.

חחח, עוד משהו

ראיתי בטלוויזיה הפגנה של חרדים ושמעתי איזה רברלעך אחד שיודע רק ``לשוין הקוידש`` הוא צעק שם בקנאות ``ירושלים הינה הפקר`` במקום אינה חח

יקירי

רק בגלל כל תגובות החחח להן זכית, אני במקומך הייתי יורדת למחתרת מחליפה זהות, משקפיים ומידת נעלים. תראה מה נהיה ממך משעשע המונים. מצחיק אלמנות ומוציא לחם מן הארץ. <כפרעליך ועל גבותיך ועל קישוריך ועל כישוריך ועל חומריך ועל ניסיך ועל ניסוחך ועל כל אלה> הטובה בעיניך עירי?

למעלה