הצעת עבודה בהונג קונג

lovely10

New member
הצעת עבודה בהונג קונג

שלום רב, בעלי קיבל הצעה לעבוד בחברה גדולה בהונג קונג. אנו זוג (בני 38) + 2 ילדים הגדולה ב 13 הקטן בן 3 אני מחפשת עבודה עבורי - רקע שלי מאמנת כושר אך גם מכירות ושיווק אשמח מאוד לקבל עזרה, עצות וכ"ו למציאת עבודה עבורי אנו חייבים להגיע להחלטה במיידי לכן אשמח לקבל את תגובתכם בהקדם חג שמח תודה

איזה עצות את רוצה?

כרגע את יכולה לגשש עבודה רק דרך חברות בארץ. אל על\קונסוליה. אם תגיעי לפה, ותקבלי ויזת דפנדנט (על חשבון הויזה של בעלך), יפתח לפנייך עולם שלם של אפשרויות. יש כאן המון חדרי כושר משוכללים, וכבר דיבר איתי מישהו שהציעו לו לבוא להיות מדריך כאן. קיימת גם האופציה להיות מדריכה פרטית, ואם את טובה, אני בטוח שתצליחי לצבור קהל לקוחות. מבחינת הישראלים שבהונג קונג, רובם מתעסקים במסחר, יהלומים והייטק. במידה ותגיעי לכאן ותתערי בקהילה, תוכלי להשתמש בזה כהשדמנות למצוא עבודה (כמו רבים וטובים לפנייך).

lovely10

New member
תודה :)

התייעצתי עם אנשים נוספים , הם אמרו בדיוק את אותו הדבר. אומנם הייתי שנים רבות מאמנת כושר אך בשלוש שנים האחרונות הייתי גם מנהלת מכירות בחברה גדולה כך שיש לי להציע די הרבה :)))) המון תודה וחג שמח

להיות איש\אשת מכירות בסין

במידה ואת בונה על תפקיד של אשת מכירות בסין, צריך לדעת לקראת מה את הולכת. 1. מנטליות שונה לחלוטין - כאן בשביל לעשות עסקים צריך להיות קודם כל חברים. ארוחת ערב\קריוקי (רמז, לא הולכים לקריוקי בשביל לשיר)\ועוד ארועים חברתיים דרושים, כשהמוכר צריך לשעשע את הלקוח. במערב היו קוראים לזה שוחד, כאן זה מקובל, ובלי זה אי אפשר למכור. 2. שפה - איש מכירות שלא מדבר סינית יתקשה מאד. ב90% מהמקרים הלקוחות לא ידברו אנגלית. וגם אם המנהל ידבר אנגלית, האיש הטכני לא. כמובן שאני מדבר מפרספקיבה של חברת הייטק שהלקוחות שלה הם מפעלים סינים. אני יודע מחברים שביהלומים למשל עסקי המכירות שונים, ואנשי מכירות ישראלים מצליחים מאוד.

lovely10

New member
יתכן שזה נכון לגבי אנשי מכירות אך....

אך במקרה שלי אני מאמנת כושר ותיקה וזה "מוצר" נדיר בהונג קונג. לן אני חושב שזה מתאים לתחומים אחרים של מכירות. בכל מקרה תודה על העצה המעולה אקח זאת לתשומת ליבי במידה ואחליט על כיוון מכירות. אם מישהו מכיר חברה או אדם שמחפש עובדת בהונג קונג בתחום המכירות או הכושר אשמח אם ייצור איתי קשר או שאוכל בדרך כלשהי להעביר את קורות החיים שלי . חג שמח

לא רוצה לאכזב אותך

אבל ממש לא חסרים מאמני כושר טובים בהונג קונג. אישית, אני מתאמן פעם בשבוע עם מאמן אישי מעולה, ואני מכיר עוד שניים שלושה שגרים לידי. במידה ואת מתכננת לעבוד באופן פרטי, אז אני בטוח שעצם העובדה שאת ישראלית תהיה יתרון, כיוון שיש דיי הרבה ישראלים בהונג קונג. ועדיין תצטרכי לעבוד קשה כדי לבנות קליינטורה. במידה ואת רוצה להתקבל לאחד המועדונים הגדולים (קליפורניה\פיטנס פירסט), זה אפשרי, וידוע לי שהם מעסיקים זרים. קחי רק בחשבון שהשעות לא הכי נחות (בדרך כלל משמרות מפוצלות לשעות השיא בוקר\ערב). עצתי לך, תגיעי לפה, תתערי בקהילה, תכירי אנשים, ואני בטוח שאם את מוכשרת ומאמינה בעצמך (ואת בהחלט נשמעת ככה), את תמצאי את מקומך.

lovely10

New member
איפה כדאי לגור עם ילדים ?

האם לך יש ילדים ? מכיר גנים, בתי ספר (חטיבה)? כשנגיע להונג קונג איפה נמצא אותך?:) נ.ב אני מאמנת מאוד טובה ומקצועית (15 שנה של אימונים אישיים, של מפורסמים וידועים בהחלט יש לי הרבה לתרום בתחום הכושר :) תודה

בדרך כלל קרוב לקהילה

אבל מאוד תלוי איפה הילדים ילכו ללמוד. רוב המשפחות הישראליות מעדיפות לגור באיזור הJCC. מדובר באיזור טוב, עם דירות שמתאימים לישראלים, קרוב לבית הספר היהודי, ולחברים של הילדים, ודיי במרכז הונג קונג. לשכונה קוראים מיד לוול. החסרון הוא יוקר הדירות. 7000 דולר (אמריקאי) לחודש וצפונה לדירה נורמלית. אם אתם באים דרך העבודה של בעלך סביר להניח שהם לוקחים את זה בחשבון, ויכסו את זה. כמובן שלבי"ס יש חסרונות. נתחיל בזה שהוא נגמר בכיתה ח'. נמשיך בזה שיש יותר דגש על יהדות ופחות על מתמטיקה (לפי מה שאמרו לי). יש עוד המון בתי ספר בינלאומיים טובים בהונג קונג, ואני במקומך הייתי שוקל את זה. אם את רוצה לחפש אותי אני נמצא לרוב בדרום סין... בכל מקרה, תגיעי, תלכו לארועים בJCC, אפילו סתם לבית כנסת, מן הסתם תכירי אמהות שהילדים שלהם לומדים עם הבן שלך, ותכירי המון אנשים בקהילה. אפשר גם להירשם בקונסוליה, ולהבין מי נגד מיץ אני שמח ליעץ לך, אבל לא ממש במיליה שלך(אני עדיין חושב שאני בן 25, אבל מתנהג כמו בן 50, אין לי ילדים). את תמיד מוזמנת לנסות לשכנע אותי להחליף מאמן כושר...

lovely10

New member
אשמח להחליף את מאמן הכושר שלך:)

לצערי בשלב זה העבודה של בעלי לא משתתפת בשכר הדירה לכן אנו נאלץ לבחור מקום יותר זול, כמו איזור שדה התעופה יתכן שאני אסע החודש לבד להונג קונג לבדוק כמה בתי ספר. אומנם אתה בן 25 אך בהחלט מבין את הצרכים שלנו היטב:) אני מקווה שלא אסתבך יותר מדי ואגיע לפתרון הנוח והסביר ביותר עבור כל בני המשפחה. המון תודה על העצות והעזרה

למעלה