הצעירים בורחים מאשדוד

הצעירים בורחים מאשדוד

מדובר בעיר עם פוטנציאל אדיר. בתחום התעשייה, תיירות והעסקים. אך לצערי הרב יותר ויותר צעירים בורחים מהעיר. אין עבודה אין תעסוקה אין מה לעשות. לצעירים באשדוד אין עתיד. אין מפעלים ואין מקומות עבודה ולכן אין עתיד באשדוד. צר לי לכתוב את הדברים אבל המצב באשדוד. לכן כל צעיר שמשתחרר מהצבא לאחר 3 שנים צריך לעבור לעיר אחרת כדי להצליח בתחום כל שהוא. פשוט חבל על העיר.

TheNightMan

New member
לצערי

אתה צודק האוניברסיטה לא נבנת הבית חולים לא נבנע בראשות העיר יש שמאלני שלא יודע כלום כל מה שמעניין אותו זה רק איך להרוויח כסף( מושחת לגמריי) חייבים להחליף א ראש העיר מתי יש בחירות לראשות העיר (אם יש כזה דבר בכלל)

בחירות לעיריה

אמורות להתקיים בחודש נובמבר השנה. ההצבעה תהיה בשתי פתקים. פתק אחד לראשות העיריה והשני לרשימה למועצת העיר.

gilan

New member
לאמר על צילקר שהוא מושחת זאת השמצה

והוצאת דיבה. אבל לאמר עליו שהוא שמאלן זה כבר פולסא דה נורה. גם לי יש ביקורת על מחדלי צילקר. המחדל הוא בעיקר של כולנו, תושבי העיר לנותנים לו שוב ושוב ( מי זוכר כבר כמה קדנציות? ) את קולנו. המחדל הוא בכך שמערבים שיקולים פוליטיים ארציים בבחירת ראש עיר ומועצת עיר שצריכים בראש ובראשונה להיות נאמנים ולפעול לטובת אזרחי העיר ללא הבדל השתייכות למחנה פוליטי כזה או אחר. ובהזדמנות זאת, איחולי על פתיחת הפורום לחברים ולמנהל.

תודה

ואני מסכים עם מה שכתבת. אתה מוזמן לקחת חלק פעיל בהשתתפות בפורום.

למעלה