הצעות עבודה ומחפשי עבודה

rona25

New member
דרוש/ה מגיה/ה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לחברה בהרצליה דרוש/ה מגיה/ה באופן דחוף! להגהה על טקסטים (לרוב משפטיים), פיסוק, תיקונים קלים, תיקונים מול שמע, עימוד נסיון מתחום עב' עם טקסטים, שליטה מלאה בoffice, בקיאות ב-word, יכולת עבודה בסביבה דיגיטלית, אנגלית מצויינת חובה! למשרה מלאה - קורות חיים למייל [email protected]

adida

New member
מחפשת בתחום התקשורת

מחפשת עבודה כמזכירה \טראפיק במשרד פרסום, או מפיקה\תחקירנית באחד הערוצים. יש לי נסיון של 6 שנים כמזכירת מנכ"ל בחברה ליעוץ ארגוני, סטודנטית לתקשורת, כותבת , כתחביב, בידיעות תקשורת מעל 3 שנים אשמח להעביר לגורם רלוונטי קורות חיי עדי

idonato

New member
מחפש עבודה

אני מחפש עבודה בתחומים הבאים: 1) עיתונאות (אפילו בהתנדבות באופן זמני על מנת לצבור ניסיון) 2) QA (אפילו בהתנדבות באופן זמני על מנת לצבור ניסיון) 3) הרצת תוכנה או הדגמת תוכנה הנני סטודנט שנה ג' לכלכלה וניהול מאיזור גוש דן עם הרבה ידע בהרבה תחומים..... דובר אנגלית ועברית ברמה של שפת אם ומעט ספרדית. בתודה על העזרה

dolphine2000

New member
דרושים/ות מארגני ארועים, יחצני מסיב

דרושים/ות מארגני ארועים, יחצני מסיבות לכל רחבי הארץ שכר גבוה למתאימים קו"ח: [email protected] לתיאום ראיון עבודה: 054-8112001

2דורדור

New member
דרושה יועצת למרכז רפואי בתל אביב

נסיון במכירות. תנאי העסקה טובים מאד. ידיעת השפה הרוסית - יתרון. הופעה אסתטית. לפרטים שילחו פקס - 03-5652280 ליידי עדי

דרושים מדריכים למכבייה 2005

דרושים מדריכים למכבייה 2005 תקופת העסקה: 22/7/2005-06/7/2005 תיאור התפקיד : מדריך/ה במכביית הנוער.
הדרכת ספורטאים בגילאי 15-18 בתקופת המכבייה.
התפקיד כולל שהות רציפה בכפר האולימפי, ליווי הספורטאים לתחרויות, העברת פעולות חינוכיות ועוד.
דרישות קבלה: ניסיון בהדרכה, גיל 22 ומעלה, דוברי איטלקית/ צרפתית/ טורקית
, בעלי כריזמה ומוטיבציה גבוהה, וציוניים בנשמתם
[email protected] Fax: 03-5745578 (לרותם)

maimonsh

New member
מחפש עבודה

מחפש עבודה בתחום הניהול בעל ניסיון בניהול קו יצור בחברת היי טק

ProgrammerFire

New member
חברה שמחפשת עובדים

לכל המעוניינים חברה שמתמחה בתחום ה IT ומשמשת כבית הנדסת תוכנה מחפשת עובדים . צרפתי קישור בהצלחה.

Jobfinder

New member
דרוש אחראי פורומים/WEBMASTER

העבודה איננה זמנית!!! חובה התחייבות לפחות לשנה לנושא. דרישות: אחריות, עבודה כל יום - חובה גישה לאינטרנט כל יום בשבוע כולל שבתות וחגים(אפשרי לעדכן במוצאי שבת ובערב שבת), רמת אנגלית גבוהה, רמת עברית גבוהה, ידע בסיסי ב HTML המשרה דורשת 5 ימים בשבוע 4 שעות ביום. שישי שבת חצי שעה כל יום נא לשלוח קורות חיים ל [email protected] חשוב לציין תחביבים

gogold

New member
אולי מישהו יכול לעזור לי?

אני בת 22 מאיזור הקריות, סיימתי צבא, טיול, פסיכומטרי, הכל(!) ועכשיו אני מחפשת עבודה לשנה וחצי הקרובות. אני מחפשת עבודה רצינית ולא טלמרקטינג, מלצרות או משהו בסגנון. אני מחפשת משהו שאפשר להתמקצע ולגדול בו. עבודה עם אחריות ולא סתם משמרות. מבחינתי מפקידה, מנהלת, מזכירה, ועד סוכנת נדלן אפילו!! העיקר עבודה באמת רצינית ולא סתם משהו לאנשים אחרי צבא. המון תודה מראש!

noosh1

New member
מחפשת תכנת ל"לינגו" -דיירקטור..

לפרוייקט קבוע...

esunshine

New member
דרושים סוקרים

למכון מחקר באוניברסיטת תל אביב העבודה בעתלית, מגדל העמק קריות

משרדית

New member
יש שני סקרים בקומונה שלי...

בבקשה הכנסו והצביעו תודה. http://www.tapuz.co.il/communa/CommunaPolls.asp?Communaid=5100

שלום, אני מחפשת עבודה-דחוף!...

בס"ד. אני חדשה כאן, וזקוקה בדחיפות לעבודה. אני חיפשתי המון זמן עבודה- בכל הארץ כימעט ובכל אזור השרון והשומרון בפרט, ולא מצאתי כלום!!! אנשים פשוט לא חוזרים אליי, או שהם אומרים לי כל הזמן: לא צריכים כרגע, מפטרים, וכ"ו, גם כשהלכתי אליהם- כגון- לחברות כוח אדם בכפר סבא והאזור, ובקהיון ערים בכפר סבא, ובכל רחוב ויצמן- שאותו הלכתי הלוך ושוב מיליון פעם ולא מצאתי כלום- שום עבודה!!! ואני, כימעט ניגמר לי כבר הכסף, וממה אחייה??! אנשים, בבקשה, אני משאירה פה עכשיו את הפרטים עליי, ותנסו לעזור לי בבקשה, בגלל שאני כבר נואשתומיואשת בקשר לעניין ואין לי כבר כוח!!! אני בת 22, דתייה, מגינות\קרני שומרון, בלי רכב לצערי, אך יש לי רשיון שמירה בתוקף, ועשיתי שירות לאומי שנה אחת בגני ילדים, והפעלתי בעצמי משחקייה ביישוב במיסגרת השירות לאומי, יש לי תעודה של 12 שנות לימוד- בתיכון, שזה באולפנת "דולב", לצערי- בלי תעודת בגרות וגם אין לי כסף כדי להשלים.., במגמת חשבונאות- מינהל. ויודעת לעבוד על מחשב- בהפעלת חלונות- 98-95, ובתוכנת "WORD"- בעברית בלבד, קישוטי דפים וכותרות, הקלדה מהירה ועוד..., עבדתי במיפעל: "בן אור פלסטיק בע"מ"- בתור אחראית אשפתונים לרכב, וזו הייתה עבודה קשה, שבה גם הייתי צריכה לינסוע עם ערבים כדי להגיע למקום העבודה ובכלל- תנאים קשים, רק צורחים עליך כל הזמן וכ"ו, ואחי איבד שם אפילו אצבע ולכן עזבנו שנינו ביחד. ולמדתי קורס: "צורפות-טכשיטנות" מטעם לישכת התעסוקה בכפר סבא, אך, יצאתי בהכשרה- בלי תעודה, בגלל שלא היה להם במה להעסיק אותי, וגם בגלל יחס קשוח וקשה מיצד הצוות שם- בהרצלייה- ששם למדתי את הקורס, ואפילו אימי אמרה, "שהם כבר מההתחלה כניראה לא רצו אותי אצלם..!" והקיצור הוא- שנישארתי בלי כלום ביידים!!! ולכן, בבקשה, אני פונה אליכם בבקשה נירגשת זו, בתיקווה לעזרה מכם- ובמהירות!!! בבקשה ובתודה מראש, חורף אמיתי.

avbe

New member
מחפש עבודה דחוףףף

שלום אנשים, אני מחפש עבודה דחוף בן 28 תואר 1 במשאבי אנוש, מחפש עבודה בתחום, PLEASE תעזרו לי

נועה102

New member
מחפשת עבודה

שלום לכם, אני מורה לאנגלית בת 42 ,ואחת מ4500 המורות , שעומדות בפני פיטורין, אני בעלת וותק של 19 שנה במקצוע, כולל הגשה לבגרות. השנה אני בשבתון ואסיים גם תואר במדעי החברה ותקשורת. אשמח לקבל הצעות עבודה, כולל עבודות אדמינסטרטיביות והשמה,קשרי חוץ, ובעצם כל דבר מעניין... אציין , שאני גרושה ואמא לבן 19 ומאד זקוקה לעבודה. תודה מראש על עזרתכם נועה

bina2004

New member
הצעות עבודה

דרושים אנשי מכירות לצוות חדש בתחום הפיננסי ,רכב חובה ,העבודה בכל הארץ , תנאים טובים למתאימים .המשרד נמצא בשרון . יתרון ליוצאי המערכת הבנקאית . קורות חיים לפקס 050/8965152 נחזור אחרי החג לכולם . חג שמח .

דניאל07

New member
שלום ,אני מחפש דחוף עזרה

אני במצב דיי על הפנים,אבא יקר שלנו נפטר ובנוסף פיטרו אותי מעבודה חלקית שעבדתי ובנוסף אני במשפט נגד קופת חולים מכבי.אני מעונין בדחיפות היסטרית למצוא עבודה במקום טוב חברה טובה שמחפשים בחור רציני ואחראי בתחום של אחראי על רכבים או עוזר כללי לבעל חברה או איש עסקים .או לעבוד בתחום מסוים בחברה שמתעסקת בארועים ובמוסיקה (לשעבר סולן בשתי להקות ארועים כ 8 שנים).או בחברת רכב שמחפשת מישהו שיעזור בשרות ללקוח או מכירת רכבים והסברים כללים לקלינטים.או משפחה אמידה שצריכה מישהו שידאג לדברים השוטפים בית הסעת הילדים סידורים תשלומים וכו....וזה ממש דחוף בגלל כל המצב שאני נימצא בו.אשמח לעזרתכם במסר אישי .תודה רבה

למעלה