הצעות לשם עבור הכלב הכי יפה בעולם

kiki1010

New member
הצעות לשם עבור הכלב הכי יפה בעולם

היי לכולם, אתמול ייבאנו ארצה את הכלב הכי יפה בעולם, הלו הוא דוק דה בורדו שלנו. שמו הזמני הוא גוגו אולם שם זה לא התקבל באהבה רבה. נשמח אם תעזרו לנו למצוא לו שם אגב יש לו עיניים ירוקות שלא ראתה ארצנו בקיצור חתיך הורס תודה

SoosKatan

New member
הלו הלו

מה קרה? איפה התמונות??? חח... סתם ... אבל כדאי לצרף תמונות ולא, נגיע אליכם הביתה ונחטוף לכם אותו :) אני אוהבת שמות של אוכל\שתייה כגון: שתייה: פפסי ספרייט פטל קולה קינלי ויסקי וודקה פינקולדה גולד סטאר טורובד - קיצר כל המשקאות\יינות\בירות למיניהם אוכל: (יש המוןןןןןןןן) פסטה ברוקלי פלפל ג'ינג'ר במבה ביסלי פיצה במבלינג ברנדי (מומלץ) טופי (מומלץ) צ'יטוס דוריטוס סושי צ'ילי ליצ'י קבוק\י בוטן צ'יריוס cheerios נענע תות\י וכמובן יש עוד כל כך הרבה.... שמחה עם עזרתי... :)

ניל´´י

New member
קיקי, כך קראו לכלבה החמישית שלי

טיבט טרייר לבנה רבגזעית, מצאנו אותה בהריון, באותה העת לא היו וטרינרים בנמצא, אז הפתלוג של בית החולים שהיה חבר של אבי הגניב אותנו באישון לילה לפתלוגיה ושם עיקרנו את הכלבה, איך זה עבר בהצלחה?? אין לי שמץ, היות וזה היה הנתוח הראשון של הפתלוג.... היא חיה איתנו עוד כ 7 שנים.... שם?? אני אוהבת שמות עבריים, לנכד החדש שלי קראנו CAMMA-קמה, הוא נולד ליד צומת קמה בדרום הארץ. ספרי לנו מעט על הכלב, מהיכן, למה דוקא ד.ד.ב..... וכו.... תמונות יתקבלו בברכה...

מה עם צ'ארלס? הוא נסיך, לא?../images/Emo13.gif

יש לי שכנה שקראה לכלבה שלה סטפני, ובקיצור סטפה. והעם רוצה תמונה (מה זה רוצה? מתחנן
)

כל כך צעיר וכבר רופא? ../images/Emo6.gif

האם יש מחסור בארץ של דוג דה בורדו בפרט או כלבים בכלל שיש צורך ליבא?

kiki1010

New member
לא זה עניין של מחיר

בארץ זה עולה 2000$ גור גזעי בחול 600$ עם כל הכבוד רוצים כלב אבל לא להתרושש אמת?

Lord Of Dark

New member
תקרא לו טאצ'

בהתחלה זה שם קצת מוזר אבל כשמתרגלים זה ממש שם פיצוץ! שם קליט לכלב וקל לומר אותו. טאצ' טאצ'יק

kiki1010

New member
סתם חבר שגר שם עשה לי טובה

לא יותר מזה אם תרצי/ה אני מוכנה להתעניין אם אפשרי

אם כבר התפלק לך -

דוק זה בורדו - אז למה לא דוׁק (DOC - קיצור של דוקטור). נשמע לי מדליק!

למעלה