הצעות למפקד צבאות 2

באסטר1

New member
הצעות למפקד צבאות 2

לעשות מפעלי נפט , נגיד ויש רק 10 מפעלי נפט במשחק. ו10 מדינות קנו אותם ב55 מילארד אז עכשיו כל מדינה שתרצה נפט כדי לפתח נשק חדש תצטרך לקנות מהמדינה שיש לה את מפעל הנפט , המדינה השניה תשיים מחיר לנפט שהמפעל שלה מייצר וככה יהיה לה עוד מפעל ליצור כסף. עוד דבר במקום שיהיה רק מלחמה כללית שיהיה מלחמת פתע מהים , זאת אומרת שצוללות , ספינות וחיילים (שיהיו בתוך הצוללות) יתקפו דרך הים בלילה או בבוקר מוקדם שכולם ישנים זאת מתקפת פתע שמשתתפות בה 3 סוגי נשק. עכשיו יש מלחמת פתע שזה רק צוללות וזה די סתם זה בכלל לא פתע , במלחמת פתע אתה הורג לאוויב יותר חיילים כי הוא לא מוכן לקרב בכלל ואפילו אם יש לך 1000 צוללות ולמדינה השניה יש 5000. מלחמה סופית שהמדינה כבר לא יכולה לספוג עוד אבדות היא יכולה להיכנע ולתרום את כל האדמה שלה חוץ מ1 למדינה שהתקיפה אותה וככה היא לא תושמד ותצטרך להתחיל מהתחלה הכל (לפחות לא תצבא) מרגלים- שיהי אפשר לשלוח מרגלים למדינה ולרגל אחריה כל הזמן , זאת אומרת שזה לא יהיה חד פעמי לאותו רגע ושאני יצא מהחלון אז זהו אני לא יכול לרגל אחרי המדינה מין הסתם זה מרגל הוא נמצא בתוך המדינה האוייבת. לדעתי מרגל יהיה להיות מקסימום שבוע במדינה ואם אתה לא מוציא אותו עד אז המדינה תופסת אותו והורגת אותו ומגלה שריגלת אחריה. כמובן שהמרגל לא יכול לעשות כלום חוץ מלרגל אחרי הנשק הצבאי של הצבא. טילים- אולי כדי להוסיף למטוסים ומסוקים טילים , כמו נגיד שיש בסרט איזה מסוק ששולח מלא טילים למפעלים. וככה גם מטוסים ומסוקים יוכלו להרוס מפעלים. וכל שיפור שיעשה את המשחק קשה , שכל מלחמה תיהיה קשה ושאנשים לא יהיו במקום ראשון עם טרליון צבא כי זה בדיוני ברמות כבר וממש לא כיף לשחק ככה

באסטר1

New member
עוד דבר בקשר למרגלים

לא יתכן שיתנקשו בך כל כך בקלות , אז מה אם יש לך כסף אז המרגל שלך הכי טוב בעולם והוא יכול להשמיד כל דבר? בשביל להיתנקש אתה צריך נגיד לשלוח את המרגל שלך שירגל אחרי הצבא בכל האפשריות ואם הוא יצליח בלי שהמדינה תגלה אותו רק אז הוא יוכל להיתנקש. כמובן שהאפשרות 1000/2 תיהיה בכל אחת מהנסיונות לריגול וככה זה יהיה כמעט בלתי אפשרי להיתנקש אלא אם כן קנית מלא טכנלוגיה ויהיה לך מזל. כי היתנקשות הורסת את משחק ואני ואחרים לא אשמים שאני ברמה פחות ממישהו שרוצה להיתנקש בנו

../images/Emo31.gif

ההצעה עם הנפט ממש לא טובה כי העשר מדינות שיקנו את הנפט ישלטו במשחק לתמיד..!

x X x0

New member
אממ....

בקשר לנפט זה רעיון נחמד אבל לא שיהיה רק 10 מדינות שישלטו בו אלה שכל מדינה תוכל לקנות אותו אבל הוא יהיה ממש ממש יקר זאת אומרת 100 מליארד ואז למדינה שיש מפעל נפט היא יכולה למכור נפט למדינות יותר קטנות .. זה כבר יותר טוב ..

UntiArbiS

New member
אולי שהיה אדמה עם נפט ואדמה עם מתכת

ואז ילדים היו תלוים אחד בשני??

eyal1990

New member
רעיון שאפשר לחשוב עליו

וכשאתה אומר ילדים, אני בטוח שאתה מתכוון למדינות. תאמין לי שיש פה הרבה אנשים שהם כבר לא ילדים. חחח.. בקיצור רעיון נחמד הקטע עם הנפט, צריך לחשוב על זה. בקשר לריגול ולהתנקשות לא אהבתי

באסטר1

New member
בקשר לריגול

עכשיו אנשים בדירוג גבוהה יכולים להיתנקש בך ב2-5 נסניות וזהו אתה מתחיל מחדש את המדינה שלך. אני אומר שבמשחק מפקד צבאות 2 יהיה מצב שאם מישהו ירצה להיתנקש בך אז הוא יצטרך להיכנס לך למדינה לריגול אחרי 5 האפשריות שיש: תעשייה , צבא , טכנלוגיה וכו' אם הוא יצליח לרגל אחרי כולם ואתה תקבל את המידע זה אומר שהריגול שלו הצליח ואז אתה יכול להיתנקש בו. ככה האפשרות להיתנקש בך תיהיה ממש קשה וככה אנשים לא יתאבסו שדווקא היתנקשות הרגו אותם. כי בתכלאס זה משחק ולא חיים אמיתיים וחבל שבגלל זה תפסיק לשחק

eyal1990

New member
אז יש לך פה אי הבנה

אתה מתחיל את הריגול ב 50%. כל טכנולוגיה של ריגול מוסיפה 10%. משמע שלדירוגים שעליהם אתה מדבר יהיה 100% הצלחה לרגל אחריך.. ככה שזה ייקח להם סתם עוד 10 תורות. זה שטויות. תקנה אוזבקים וזהו

באסטר1

New member
אז זהו עד שיהיה לי 5 מילארד

כבר יתנקשו כי כי הרסתי למישהו מדינה במלחמה. זה כבר קרה לחבר שלי פעמיים ואני שונא את האופציה הזאת כמו שעשו שטיל אטום יעלה 45 מילארד שיעשו משהו עם ההיתנקשות הזאת

eyal1990

New member
לא כל כך קל להתנקש

ומי שבוחר להסתכן וברמות שלך להתנקש (אמרתי ברמות שלך כי כנראה אין רמה גבוהה מדי של ריגול) בוחר גם לבזבז הרבה תורים כשהוא בכלל לא בטוח שהוא יצליח. טקטיקה מטומטמת לדעתי.. קפוץ מעליו בדירוג ובשלב מסויים תמכור נשק ותעביר 300 תורים (להעביר הכוונה לקנות מפעלים, לתקוף, מה שתבחר) ככה שיהיה לך 5 מיליארד... לא יותר מדי בעיה.. ואני מצטער בשבילך אם יחסלו אותך כי לדעתי זה באמת מעשה מגעיל לחסל מדינה.

באסטר1

New member
אז זהו שאני לא מתקיף אנשים..

אנשים שיש להם תעשייה מעל 45 אלף זה לא שווה לי לגלות פתאום שיש לו אוזבקים והוא ינסה להיתנקש בי איזה 500 תורים... אני מתקיף אנשים ברמות נמוכות לוקח את האדמה וחוזר לדירוג שלי (שזה בערך 5000)

באסטר1

New member
הכוונה שלי שזה עובר מכל אחד

לשני. נגיד יש לך תמפעל אז יש לך אותו חודש ובחודש הזה אתה יכול למכור נפט כמה שאתה רוצה לאנשים שצריכים אותו , אתה מקציב מחיר נגיד 1 מליון ונגיד יש מישהו שהקציב חצי מליון ל1 נפט ואתה צריך נגיד 20 נפט אז זה יעלה לך אצל היקרן 20 מליון ואתה יכול לקנות או לא. אחרי שנגמר החודש יהיה שוב את האפשרות לקנות את המפעל נפט לעצמך ולחלק אותו לאחרים. נגיד ויהיה מד כמו אדמה:145 אז יהיה נפט:30

עדיין הרעין עם הנפט לא טוב..!

כי למי שהיה את הנפט (אפילו אם זה לחודש) הוא ישלוט במשחק..! כי בחודש הזה הוא ירויח מלאאא כסף ויקנה את כל השיפורים..!

באסטר1

New member
לא נכון

כי רשמתי בהתחלה שלקנות תמפעל יעלה לך כמה מילארדים , ככה שבעצם בזה שאתה מוגר אתה מחזיר את הכסף שקנית את המפעל הזה ואולי מרוויח ממנו קצת לעצמך אם אתה מספיק מהיר למכור בחודש למספיק אנשים כמות גדולה. די פשוט וטוב לא? ככה אף אחד לא ישלוט וגם יהיה יותר קשה במשחק כי עכשיו לאנשים יש טרליון צבא מלחמה אחת והמשחק נמאס איתם

לא! לא! לא!

אין לי כוח לפרט אבל זה פשוט יעשה שיהיו אנשים עשר שישלטו במשחק כל הזמן!

באסטר1

New member
אולי אם תפרט אני יבין על מה אתה

מדבר בכלל. אתה קונה נגיד ב55 מילארד מפעל נפט , סבבה. אתה מוכר כל 1 נפט במליון (בשבילך אפשר לעשות שהמחיר הכי גבוהה יהיה רק 50 מליון נגיד) ויש לך נגיד 28 ימים להביא כמה שיותר אנשים כדי שיקנו אצלך נפט והרבה. ככל שאתה מוכר יותר נפט אתה מרוויח יותר כסף ומכסה את ההוצאה של 55 מילארד (נגיד) ונגיד והרווחת מכל זה 60 מילארד אז עשית רווח של 5 מילארד בחודש. וככה אנשים לא יהיו עשירים מאוד מזה כי אתה לא רונה מפעל במליון ומוכר אותו לכל אחד ב100 מליון. עכשיו ל10 אנשים שירצו ויהי הלהם כסף יקנו תמפעל הזה , ואתה שצריך נפט נגיד כדי לבנות סוגי מפעלים מיוחדים (נגיד) רוצה לקנות כמות של 30 נפט (נגיד והמפעל שאתה רוצה עולה 29 נפט) אתה קונה 30 נפט מאותו אחד שמוכר 1 נפט במליון ומשלם לו 30 מליון. תחשוס שכל אחד ירצה להרוויח ויתן מחיר יותר גדול אחד יתן ב3 מליון ואחד ב7 מליון מין הסתם כולם יקנו אצל זה שמוכר ב3 מליון ואז זה שמכר ב7 יצטרך להוריד למתחת ל3 מליון כדי להרוויח גם הוא. ומה שיוצא זה ש10 מנסים להרוויח לפחות את ה55 מילארד שהם ביזבזו שהם נלחמים מי מוכר יותר. אף אחד תאמין לי לא ירוויח פה 100 מילארד

eyal1990

New member
נגיד מישהו יהיה שר האדמות

והוא יוכל למכור אדמות במשך חודש... אתה חושב שזה טוב למשהו?

חלק מההסבר כי אין לי כוח..

אם האנשים יחליטו בכמה מוכרים נפט אז כולם יתאמו בינהם למכר בכמה מיליונים..!

באסטר1

New member
אז לא חייבים לקנות

אם זה יקר לא קונים ואז הם יראו שלא קונים וכאילו הפסידו 55 מילארד הם יהיו חייבים להוריד מחירים. לדעתי זה רעיון טוב , מה עם שאר הרעיונות מישהו מוכן להגיב?

../images/Emo42.gifאהבתי חלק../images/Emo29.gif

מרגלים אהבתצי חוץ מהקטע של ההינקשות וטילים למטוסים ומסוקים זה טוב ויש לי רעיון לטילים טילים אלקטרו מגנטים טילים שיעלו 1מיליארד 1 100מיליארד מיפעל לטילים אלקטרו מגנטים יפטיחו בגיעה בטוחה במטוסים אחד כזה יכול להשמיד 25% מהמטוסים

למעלה