הצעות למערכת השקיים מאולתרת?

assafA23

New member
הצעות למערכת השקיים מאולתרת?

חשבתי לשים בקבוק ליטר וחצי הפוך על מתקן שאליו אחבר צינור דק שקוף שיש לי בו אעשה חורים קטנטנים. נשמע אחלה טפטפת לא?

roeeya

New member
בוקר טוב

אני מנסה משהו דומה, אמרו לי לתקוע מקל עץ נקבובי (?!) ולקשור אליו את הצמח. אל המקל לחבר עם פד גזה כוס מים ככה הכוס עם הגזה תרטיב את המקל עץ והצמח ישתה ממנו... נשמע הזוי אבל ההורים של חברה שלי אמרו לי שזה גרם לגידול פראי של הצמח שהם ניסו את זה עליו. אני אשלח לך תמונה בערב ודיווחים במשך. היה לפני כמה ימים דיון על השקיות עציצים, תנסה לחפש אחורה

roeeya

New member
מה עם הדירה? יש חדש?

לא הספקתי לשאול איך אתם מחפשים... חברה שלי הייתה יושבת כל היום בעבודה עם מדס, יד 2 והומלס פתוחים וברגע שמשהו התפרסם אני הוקפצתי לשם. את הדירה שלנו היא מצאה ב 21:00 והקפיצה אותי לשם באמצע טיול עם הכלב ביבנה... :)

צפנתי

New member
ומה שני הפטנטים הללו שונים משקייה ידנית ?

הקצב האיטי של ההשקייה? לדעתי זה דווקא חיסרון. אלא אם כן משווים את זה לצמא ממושכת כשיוצאים לחופשה. אם אתם בבית=הגמיעו בעודף, עד יציאת נקז, סלקו את העודף מהתחתית ושלום על צמחי ישראל.

roeeya

New member
לגבי השיטה עם המקל

מי שסיפר לי על השיטה טען שהיא גורמת לגידול מואץ של הצמח ויצירת עלים ענקיים. ננסה ונראה, זה הרי כל הכיף :)

צפנתי

New member
לדעתי הקשר בין השניים הוא מקרי

יתכן שזמנו של הצמח להוציא עלים ענשיים הגיע ללא קשר לשיטת ההשקייה. אני לא רואה איך עלים גדולים קשורים להשקייה כזו.

roeeya

New member
גם אני לא וזה נראה לי כמו שיטה די מוזרה בגלל

זה אני מנסה אותה על צמח אחד...אם יצא משהו חיובי אעדכן + תמונות. אם לא מנסים לא יודעים!

למעלה