הצעות לטיול בת מצווה משפחתי

orlyof

New member
הצעות לטיול בת מצווה משפחתי ../images/Emo35.gif

שלום לכולם, אני חדשה בפורום זה ומחפשת הצעות לטיול בת מצווה. אנו מתכוונים לנסוע כל המשפחה (5 נפשות). התכנון המקורי היה פריז ולונדון אך נראה לי שזה יצא יקר ביותר. מחפשת אלטרנטיבות אחרות, זולות יותר עם אטרקציות יפות לילדים. בערך 5-7 ימים. אודה על כל עזרה. אורלי

Eldad H

New member
מה בקשר לרק אחד מהיעדים ../images/Emo35.gif

פריז נשמע יעד מצויין ל5-7 ימים. יורודיסני עשוי בהחלט להתאים לילדים. אם אתם רוצים להוזיל את הטיול הייתי יכול להמליץ מאוד על תורכיה, אבל זה בעיקר תלוי בסוגי האטרקציות שאתם מחפשים, כי איסטנבול זה בפירוש לא פריז או לונדון.

orlyof

New member
האם יש אטרקציות בקרואטיה

לילדים? אנחנו מחפשים אלטרנטיבות אחרות למקומות קצת יותר זולים. אשמח להצעות.

יונית א

New member
חמישה -שבעה ימים-רק יעד אחד!

ערי בירה מטבען יקרות הרבה יותר מאשר אזורים כפריים. לינה בבית מלון יקרה יותר מאשר לינה בבית או כפר נופש. שתי אפשרויות בסיסיות לאירופה- אם מדובר על פעם ראשונה של הילדים בחו"ל: או עיר בירה וסביבתה- כמו פריז ויורו דיסני או לונדון והסביבה. או ברצלונה והסביבה ... או -מה שהפך לאחרונה ל"להיט" משפחתי- הולנד או בלגיה או צרפת או איטליה- להתיישב באזור מסויים ולבקר בסביבה הקרובה. את מקום הנקודה להתיישבות יש כמובן לבחור לפי יעדי התיירות המועדפים למשפחה(ליד אגם, על שפת הים, בהרים, או ליד פארק שעשועים). טיולים אלו מכונים טיולים בצורת "כוכב" כלומר לינה קבועה ויציאה ממנה כל יום ליעד טיול אחר , חזרה בערב לאותה נקודת לינה.

segevsh

New member
טיול בת מצוה

צפון איטליה {אגם לגרדה} וטוקסנה בלגארדה היינו לבד בטוקסנה עוד לא יש באגם שייט ושני אטקקציות גרדלנד ועיר הסרטים הם קרובים לורונה

DizzyMissLizzy

New member
כמו שאמרו לפני...

הערים שצויינו באירופה הן המומלצות ביותר. בבת-המצווה של הבכורה היינו שבוע בפריז ושבוע בלונדון. אלה ערים עם המון מקומות ואטרקציות מעניינות לילדים בגיל זה. בבר המצווה של הבן האמצעי היינו באיטליה. חרשנו במשך שבועיים מן הדרום עד הצפון. כמו שאמרו לפני, האגם לאגו-די-גארדה ופארק השעשועים גארדה-לנד נחמדים מאד. וונציה יפהפיה. האי קאפרי משגע - בו נמצאת גם המערה הכחולה, שנכנסים אליה עם סירה. בספרד: מומלצת ברצלונה והערים והחופים שבסביבה. כשתבחרי יעד, אוכל להמליץ יותר בפרוט. אגב, בעוד חודש אנחנו עושים את טיול הבת-מצווה האחרון שלנו: שלושה וחצי שבועות בחוף המזרחי של ארה"ב.

למעלה