הצעות יעול ודעתכם על HIT

Tali1912

New member
הצעות יעול ודעתכם על HIT

לפני שבוע הועלתה פלטפורמת HIT ונשמח לקרוא את דעתכם לאחר שהתנסתם: * איך הגעתם ל HIT מאתר הבית של תפוז,בלוג הבית,בלוג HIT, אתר ברשת, חבר המליץ לכם. * אהבתם ? * אתם עדיין נתקלים בקשיים / המערכת ידידותית לסביבה :) * אתם מהממליצים או מהמומלצים ? * הכי מומלצים או הכי חדשים ? * קטגוריות: מה מבין כולם מעניין אותכם לקרוא/לצפות * מי מהגולשים מעניין אותכם? <לא חובה שתענו אם אתם חושבים שזה אישי ויפגע בגולשים אחרים , רק אם אתם רוצים> * דעה חופשית: הצעות יעול,בקשות, שאלות,ביקורת כל מה שעולה לכם בראש...

goldy

New member
יש לי כמה דברים על HIT?

1) איך הדירוג ניקבע? אני במקום השלישי ואשמח לדעת איך הגעתי לשם?
2) למה רואים רק חצי כותרת? 3) למה הכפתור עים המיספר האדום לא תואם את הריבוע ליידו הוא מופיע? 4) אים אפשר נקודות סגולות מהכותרת עד לכמות הHITים הסגולים, או לקרב את הדרוג לכותרת ההודעה.

Tali1912

New member
הי גולדי

1. אני אצטט לך מהתשובה של טל לחיפושית "גולשים מעניינים - זו בחירה די אוטומטית של המערכת - ואפשר להגיע אליה - בין היתר, לפי כמות התכנים שאת מעלה ולפי כמות ההשתתפות שלך בדירוגים" 2. לא נתקלתי בכותרת חצויה, אני רואה בסדר גמור, צרף צילום מסך שנוכל לבדוק למה אתה רואה חצי כותרת. 3. צ'טערת, לא בדיוק הבנתי
4. נראה לי שהדרוג ממש קרוב לכותרת, מה לא?

goldy

New member
../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif

כותרת חצויה: http://albums.tapuz.co.il/forumsImages/1_115319613.gif באמת שאין לי כוונה להיתנצח איתך על כל השאר: מעניין מתי אני אפנים שאים החלטתם ש"מינימום הכרחי" זה גם בסדר אז אין מה ליפנות אליכם.

renana ron

Active member
לדעתי, מתוך נסיון [לצערי]

כאשר מגדילים את התצוגה [ראיה לקוייה, במקרה שלי] חלק מהכותרות וכו' "נעלם". כאשר תקטיני את גודל התצוגה - העניין יסתדר. אנא כתבי אם הסתדר חג אביב שמח - renana ron

izik79

New member
../images/Emo45.gif גם באקספלורר אצלי רואים חצי כותרת

בפיירפוקס זה מופיע כמו שצריך

izik79

New member
../images/Emo18.gif עליתי על הבאג עם ה"חצי כותרות"

משום מה, בדפדפן אצלי ואצל אחרים, גודל התצוגה הופך להיות largest. אם משנים את הגודל ל-medium, העניין אמנם מסתדר, אבל כל פעם שנכנסים מחדש לעמוד ה-hit (או מרעננים את הדף) הגודל חוזר להיות largest, משום מה זה לא קורה עם עמודים אחרים בתפוז לתשומת לבכם

siv30

New member
למה לא מופיע שם הבלוג

ממנו נלקח ההיט? זה נורא מפריע.

Tali1912

New member
מה מפריע בדיוק

ואני שואלת ברצינות, תפרטי יותר. יש בלוגים שאת מעדיפה לא לדרג, או שאת מעדיפה לדלג? איך את מדרגת, לפי בלוגים שאת מנויה אליהם או תוך כדי גילוי בלוגים שלא הכרת ונתקלת בהם פעם הראשונה בהיט?

siv30

New member
יש המון המלצות

בהיט. אני מדפדפת בהמלצות והייתי רוצה לדעת מאיזה בלוג נלקח כל קישור כי בבסיס אם כבר ביקרתי ברשומה הזו ולא דירגתי אין טעם שאכנס אליה שוב רק בגלל שלא כתוב מהיכן היא נלקחה.

Tali1912

New member
מה שאני מציעה לך

* להעלות את הבקשה שלך גם בפורום הבלוגיה, כי אני מבינה שאת מתמקדת ביחוד בבלוגים, למרות שאני רואה שאת מעלה גם תכנים נוספים שהם לא רק בלוגים
* את יכולה להציע הצעה גם בבלוגיה וגם לבלוגיסטים שאת מכירה והם מעלים תכנים להיט שיוסיפו בקובית העריכה שהם כותבים את שם הבלוג. זה נכון לכרגע, עד שבתפוזינה יחזרו מחופשת פסח.

siv30

New member
../images/Emo9.gif את עוקבת אחרי? ../images/Emo6.gif

איזה כיף לי. כן, אני מעלה גם מפורום ספרות המלצות לספרים. אולי אני גם אעלה בהמשך כל מיני יוטיובס של מוסיקה קלאסית
בסוף ימחקו אותי מתפוז, כאן במיוחד אוהבים הישרדות. אבל ההישרדות היחידה שאני מכירה היא אצלי בבית עם הילדים בחופשה הזו שהעבירה אותם על דעתם.

Tali1912

New member
חס וחסה

הדבר היחיד שאני עוקבת אחרייך זה כמנויה לבלוג שלך
מעבר לזה, אני עוברת על התכנים בהיט וכך נתקלת בך
איך זה? אה, אה

למעלה