הצעה שלא תוכלו לסרב לה

vikikoss

New member
הצעה שלא תוכלו לסרב לה

כסף מהיר..והרבה כסף. בקלי קלות!! קראו זה שווה !! תקדישו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו..זה אמיתי אין לכם מושג עד כמה אתם ברי מזל שנתקלתם בהודעה זו, פשוט תיקראו ותראו כמה זה גאוני! אם רק תתנו קצת אמון בחברינו בני האדם, תופתעו לגלות כמה זה כדאי ורווחי! "מצאתי את מה שאתם קוראים,במהלך אחד משיטוטיי ברשת ,במקרה. המאמר מספר על זה שאפשר להרוויח הרבה כסף, תוך מס' שבועות ,עם השקעה קטנה של 30 ש"ח + 6 בולים. המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה-עוד פירמידה שתרמה את האנשים. היה כתוב שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ-6 השמות המופיעים בהמשך,אוסיף את שמי כמספר 6 (הוראות מובנות בהמשך..) ואשלח הודעה זו ל- 300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכו'. הכי מהיר זה לכתוב ´פורום´ ב-גוגל. יש יותר מ- 500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק גדול - מה שאומר הרבה כסף) אעשה הרבה כסף!!! בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים כאלה,אבל חשבתי שבשביל 30 שקלים+6 מעטפות מבוילות- שווה לנסות!! שאלתי את עצמי לפני ההצטרפות: האם זה נכון ? כן.זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים הכסף החל להגיע. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון קיבלתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח ,בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 !! עכשיו זה השבוע הרביעי ,עשיתי סכום של יותר מ-(תקלטו)-210,000 ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח +6 הבולים !!! לתשומת לבכם ! עקבו אחרי ההוראות. להלן 4 הצעדים להצלחה (גם לחסרי אמונה כמוני 4 צעדים זה לא הרבה.) צעד 1 : קחו 6 פיסות נייר (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר) ,וכתבו את המשפט הבא על כל פיסת נייר: "אנא הכנס אותי לרשימת הדיוור שלך" ,כתבו את שימכם וכתובת האימייל המדויקת. קחו 6 מטבעות של-5 ש"ח ועטפו כל אחד מהם בנייר כהה ,כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בנייר בתוך מעטפה נפרדת יחד עם הפתק שרשמתם וסגרו אותן. עכשיו צריכות להיות לכם 6 מעטפות,כשבכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל ,שמכם וכתובתכם +מטבע של 5 ש"ח. מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות- להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1.בני כהן רחוב פינקס 19 כפר סבא 2.קוסנקו ויקי רחוב התבור 10/2 ,אריאל. 3..תומר לוי רחוב התזמורת 34 דירה 9 ראשון לציון 4. הילה ליבסקינד- ברגסון 18, תל אביב, 69106 5. אוריה אורלוב כפר מימון. ד.נ. הנגב 85153 6. שקד מרגלית מזכרת בתיה הדובדבן 4/1 76804 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם צעד 2 : לאחר שעשיתם את זה העתיקו את המאמר הזה לקובץ טקסט במחשב שלכם. מחקו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מס´ 1) ,הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהיה מס’ 5 וכ"ו) והוסיפו את שימכם וכתובתכם המלאה כמס’- 6 ברשימה. צעד 3 : חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, צ`אטים וכו', בקיצור ,מסוג האתרים שמצאתם את ההודעה הזאת)- מומלץ בגוגל. יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! צעד 4 : שנו את מה שאתם צריכים במאמר הזה ושלחו אותו לפחות ל-300 פורומים ברשת. (עדיף יותר-כך גם תקבלו יותר כסף). מדוע להשתתף? מתוך 300 הודעות ששלחתי ,נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד נמוך) אז אני מקבל 35 ש"ח עם השם שלי כמס` 6# ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס` 5# ,ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהם, זה עוד 245 ש"ח עבורי. 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס` 4# ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח וה-343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס` 3# וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אקבל 12050 ש"ח! עכשיו זה החלק הכיפי, כל אחד מ 2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס` 2# וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח. עכשיו כל אחד מה- 16,807 אנשים ישלחו את ההודעה הזו ל 300 קבוצות עם שמי כמס` 1# ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!! לסיכום: אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הנ"ל, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח !!! שילחו גם אתם כסף, כך לא תרגישו שהונתם או גנבתם מאנשים כסף שכן ישלחו לכם כסף. והכי חשוב- אם אתם מנסים לרמות אנשים על-ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה - לא תקבלו כסף!!! זהו זה ברכותיי!

למעלה