הצעה לVOD (לא בקטע של תכנים או משו)

danha1

New member
הצעה לVOD (לא בקטע של תכנים או משו)

אבל קודם אני חייב לצין שהשירות הוא אחלההה ורעיון מעולהההה!!!! מקווה לתכנים נוספים ומדהימים ב VOD!!! טוב, אז בנושא לא היה מקום לכתוב גם שיש לי כמה שאלות על תקלות א. קורה לפעמים שהשמע מתחיל עוד לפני שהתצוגה מתחילה.. כאילו זה תקוע על הרקע האדום "אנא המתן" ושומעים.. ואח"כ שבא התמונה זה בדיליי... ב. לפעמים קורה שבתוך הסרט\סדרה שבחרתי זה נתקע כזה לפריז לכמה שניות ואין קול בכלל... לא יודע אם זה קורה רק אצלי ולהצעעההה!!! אז חשבתי על זה... ואני אגיד לך גם איך חשבתי על זה (מבטיחים לא לצחוק...) הרי בסוני אין שעון, אז שאני משחק ורוצה לדעת מה השעה אני פשוט מעביר לערוץ אחר ובודק מה השעה... וישר חוזר למשחק בסוני.. אז חשבתי גם ככה לVOD. הרי אין שעון, ואם למשל אנירוצה לבדוק מה השעה או לדוגמא פתאום באמצע לעבור לראות מה יש בטלוויזיה, אני לא אצטרך ללחוץ F2 ואז אח"כ על ערוץ אחר.. וכשארצה לחזור אצטרך להכנס, ללחוץ על הירוק, לחכות, להכנס לקטגוריה וכו'.. פשוט בלחיצה הVOD על פריז ואני בינתיים מזפזפ... יש מצב? חג שמח לכולם!

גםצופה

Member
מנהל
ואם אפשר עוד בקשה..

שהמסך של ההרצה של התוכנית יהיה יותר בצד או למעלה ממש בצד - שלא יפריע כ"כ לכתוביות..

eyal1307

New member
דן איזה ממיר יש לך ?

ובאיזה עיר אתה גר? תקלות מסוג שאמרת אפשר לסדר שזה יהיה פחות מפריע. רק חשוב הנתונים הללו.

danha1

New member
אני גר בחיפה...

ואממ הממיר שלי זה של מתב של פעם... בצבע שחור אפור... של סמסונג

eyal1307

New member
תתקשר למרכז

שירות של מת"ב תבקש שיסבירו לך איך לבצע מחיקת שיאים והורדת גירסה עדיין ממיר סמסונג בנושאים האינטרקטיבים טיפה איטים אבל מאוד מאוד יציבים.

למעלה