הצעה לפעילות למטה שה"ר

• פותח הנושא MS6
  • פורסם בתאריך

MS6

New member
הצעה לפעילות למטה שה"ר../images/Emo124.gif

ביום ראשון הבא בשעה 6 תתקיים שיחה של פעילי ימין וליכוד יחד עם ח"כ לשעבר עוזי לנדאו, כידוע ח"כ נווה מהליכוד מתעתד לפרוש מהכנסת מה שאומר שהבא בתור ברשימת הליכוד לכנסת אמור לכהן במקומו, הבא בתור הוא עוזי לנדאו אך לפני כמה חודשים הוא הודיע שהוא מתכוון לפרוש מפוליטיקה. בעקבות לחצים של פעילי ימין בליכוד לנדאו החליט לקיים שיחה במצודה בראשון הבא, השיחה אמורה להיות פתוחה לקהל הרחב לפי מה שהבנתי, אם מספר בית"רים על חולצות בית"ר יגיעו למצודה בשביל לעודד אותו לחזור לחיים הפוליטים ולהפוך שוב לח"כ, אדם שלדעתי ולדעת רבים מסמל אולי את הבית"רי האחרון בפוליטיקה הישראלית, אני חושב שנוכל בכך לשרת את התפיסה שלנו בצורה טובה מאוד. יש לציין שהמאורע, אם יתקיים, אינו לקיחת חלק בפעילות ליכוד, יש קונצנזוס רחב בתנועה לגבי אדם כמו לנדאו, לא מדובר באנשים כמו לימור לבנת או צח הנגבי, מדובר בבית"רי ברמ"ח אבריו שאני בטוח שכולנו אוהבים. אם חבר'ה כאן יראו סימנים חיוביים לרעיון אני אדבר עם כמה בוגרים ואולי נגיע גם אנחנו על חולצות תנועה, וכך ננסה להגיע למספר גדול של בית"רים במקום עם חולצות. מה אתם אומרים?

MS6

New member
אמממ למה חשבתי שזה שבוע הבא?

טוב חחח לצערי מבחינתי בכל אופן זה כבר לא אפשרי.

JaboGirl

New member
כנ"ל

בגלל זה שמחתי שאמרת שזה שבוע הבא. בדקתי שוב והתאכזבתי.

איש אדיר

אסור שהוא יפרוש. אם הייתי יכול הייתי בא. סמל לנקיון כפיים, אידיאולוג אמיתי, איש רהוט.

איך אתה מדבר איתי בקודים

כאילו אתה במודיעין או משהו כזה.... ואמרתי לה להגיד לך שאני לא פנוי רגשית.

למעלה