הצעה למפגש פורום

ToHrU

New member
הצעה למפגש פורום ../images/Emo194.gif

פתחתי שרשור חדש לנושא הזה כי נראה לי (ותקנו אותי אם אני טועה) שיש הענות למפגש פורום. זה רעיון טוב לקיים אותו באנימה קון (פחד אישי שלי שזה ייצא בשבוע אותו אני סוגרת וזה יהיה מתסכל . . .:( ) אפשר גם סתם לקבוע איפשהו בת"א או באזור, העיקר מקום שיהיה נוח לכולם או לרוב להגיע . . . יש עוד הצעות?? דרך אגב, תודה רבה על אוצר המילים!!! זה משפר פלאים את ההבנה של הטקסטים שלכם וכמובן שמעשיר את השפה . . . זה גם כיף שבזכות זה שאני מתחילה להכיר קצת קנג'ים אז אני מצליחה לקרוא יותר טוב . . .

furrball

New member
מפגש

מי שבא לאירוע באוניברסיטה העברית ביום שני ייפגשו שם (אני אהיה שם) מי שבא לאנימה-קון יכולים להיפגש שם (אני כנראה לא אהיה שם) בטוח שבשני האירועים האלה (למשל) רבים מאלה שיכולים לבוא למפגש נפרד, דווקא לא יהיו אז חוץ מזה כדאי לארגן מפגש. אני גם מחכה לרעיונות מאחרים כי אין לי. אני, אישית, עובד מסביב לשעון בימי רביעי-שישי אז בימים האלה (שבהם דווקא נוהגים לארגן מפגשים) אני די "משותק".

ToHrU

New member
אבל . . .

יש לי בעיה להגיע לאירוע של האוניברסיטה העברית . . . חשבתי שהתכוונתם לאירוע באוניברסיטת ת"א ביוני . . . הבעיה היא שבאוניברסיטה העברית זה יוצא השבוע ולא ידעתי מראש אז אני חייבת לחזור לבסיס ביום שני . . . אבל באותו שרשור כתבתי על האירוע באוניברסיטת ת"א ב-11-12 ביוני, לשם לא תהיה לי בעיה להגיע ב-11, כי זה יום ראשון . . . בכל מקרה תהנו השבוע (כל מי שהולך) בטח יהיה כיף.......

GnomeBubble

New member
אכן לארגן מפגשים זה בעיה

לכל אחד יש לוח זמנים משלו. "מפגש בתוך מפגש" (למשל בכנס אנימה-קון או ביום פתוח של אחת האוניברסיטאות, למי שיגיע), אפשר לארגן בקלות, וזה גם לא מצריך כמעט שום השקעה במציאת מקום וכל שאר העניינים הקטנים והמעצבנים. למפגש פורום עצמאי של ממש יש יתרונות אחרים - שנוכל להקדיש יותר זמן למפגש שלנו עצמו, ושנוכל לארגן פעילויות משלנו, כמו שיעורים, שיחה ביפנית (לא נראה לי שזה ילך כל כך - מילא שרשור, אבל דיבור ברילטיים בלי מילון...
) ושירה בציבור (
)...

Manty

New member
マイム マイ&#12

sabaku no manaka fushigi na hanashi mina ga atsumare inochi no misuyo マイム マイム マイム マイム o マイム besasa

Obake

New member
לי לא אכפת ^^"

מה שאנשים יבחרו זה בסדר, אם זה יהיה בתוך כנס אחר או בנפרד לא ממש משנה לי :X ושיחה ביפנית - נו, נוכל לנסות...

למעלה