הצעה לבעיה באו"ם

anovis

New member
הצעה לבעיה באו"ם

כידוע לכם היום השיטה על הפנים, פותחים כפולה בכוח 3 מיליארד ומציעים הצעות או"ם, ככה קוברים מדינות. ההצעה שלי היא ככה : 1) אם המדינה המציעה נמצאת בכוח כללי פחות ה50 אחוז מהכוח של המדינה שהיא מציעה עליה, אז הצבעת מאיה שווה 20 קולות, הצבעה של פחות ממאיה שווה רק קול אחד. 2) אם המדינה שמציעה נמצאת בכוח כללי פחות מ50 אחוז מהכוח של המדינה שמציעים עליה אז ההצבעה של כולם כולל המאיה שווה רק קול אחד. 3) בנוסף לזה כולם יכולים להציע הצעות על העשריה אבל כל קול כולל של המאיה שווה רק 1. 4) המדינה שהציעה את ההצעה לא תוכל לשלוח הצעה כזאת ב10 ימים אחרי שההצעה נפלה או התקבלה. דוגמא המדינה שמציעים עליה נמצאת בכוח 100 מיליארד אז : המדינה שמציעה את ההצעה נמצאת בכוח 50 מיליארד או יותר = מאיה שווה 20 קולות המדינה שמציעה את ההצעה נמצאת בכוח כללי פחות מ50 מיליארד = הצבעה של כל המשחק כולל מאיה שווה קול אחד מה דעתכם?

anovis

New member
מקפיץץץץץץץץץץ

ץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

yogev678

New member
עוד הצעה

מי שהציעו עליו את ההצעה יכול לתקוף את מי שהציע עליו

berko2

New member
ככה

בין אחד ל2 יש כפילות. 1)סבבה 2) אם המדינה המציעה פחות מ10% מהכוח של זו שמציעים עליה כל קול שווה 1. 3)גרוע להעיף! אם זה קורה העשייריה לא תרד בחיים! הם ישארו מנותקים מהשאר יגיעו לרמות 100 בהכל בזכות הכוח שלהם ירדו למטה יזיינו את המשחק ויעלו שוב!

berko2

New member
שחכתי את 4

4) ל3 ימים. 5) החדשה שלך רעיון חביב כל עוד היא לפחות 50% מהכוח הכללי אחרי זה זה כבר לא חשוב

anovis

New member
אמממ

2) 10 אחוז זה מוגזם בין 25 ל50 נראה לי סביר. 3) צודק אז נגיד ככה אם המדינה בין 25 ל50 אחוז מהכוח של המדינה שמציעים עליה או שהמדינה בעשריה אז כל הצבעת מאיה תהיה שווה 25, פחות ממאיה שווה קול אחד

berko2

New member
25% נשמע טוב התבלבלתי בחישוב

התבלבלתי בכך ש11% מהכוח צריך בשביל שמאייה תשנה משהו בהצעה שלי ו26% כדי שמאייה תשנה משהו אצלך... בטעות חשבתי שצריך יותר כוח אצלי... לא משנה בקיצור ההצעה שלך יותר טובה במקרה הזה במקרה השני אני בעד שכדי שמאיות יהיו שוות 100 המדינה חייבת להיות בטווח תקיפה מהמדינה שמוצעת עליה ההצעה ומעלה והדירוג של המדינה שמציעה לא יכול להתעדכן בזמן ההצעה( שמדינה כוח 100 שמציעה על כוח 125 תוכל לעלות ל2 טריליון אבל יוכלו לתקוף אותה מי שהיה יכול לתקוף קודם וגם מי שיכול לתקוף מהכוח שהיא עכשיו... כלומר אי אפשר לפתוח מדינה להעלות ל3 מיליארד ולהציע משפטים לכל הצעה צריך להיות מחיר...

למעלה