הצמדת מעמד לנייד על שימשת רכב

• פותח הנושא u m h
  • פורסם בתאריך

u m h

Member
יש לי מעמד לנייד שמיועד לשימשת הרכב אבל הדבק שלו נזל בחום ולא ניתן להשתמש בו אלא בשימוש של דבק אחר כלשהו.
האם יש לכם המלצה באיזה דבק להשתמש ועדיף כזה שניתן יהיה להסיר אותו אם יהיה פעם צורך ....

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יש לי מעמד לנייד שמיועד לשימשת הרכב אבל הדבק שלו נזל בחום ולא ניתן להשתמש בו אלא בשימוש של דבק אחר כלשהו.
האם יש לכם המלצה באיזה דבק להשתמש ועדיף כזה שניתן יהיה להסיר אותו אם יהיה פעם צורך ....
אפשר לנסות דבק דו צדדי איכותי.

במידה ולא יצליח אז לקנות חדש ומהישן להכין מעמד לשיחות וידאו.

em28

Well-known member
יש לי מעמד לנייד שמיועד לשימשת הרכב אבל הדבק שלו נזל בחום ולא ניתן להשתמש בו אלא בשימוש של דבק אחר כלשהו. האם יש לכם המלצה באיזה דבק להשתמש ועדיף כזה שניתן יהיה להסיר אותו אם יהיה פעם צורך ....
הצעה ידידותית 1: ותר על המעמד על השימשה.
שום דבק (שלא יעשה נזק לשימשה) לא יחזיק זרוע עם המנוף של משקל הסמארטפון לאורך זמן בשמש הישראלית.

הצעה ידידותית 2: קנה מגנט בשנקל ולוחית מתכת בשקל תשעים.
את המגנט הדבק עם דבק דו-צדדי למשטח ישר בדאשבורד, את הלוחית הכנס מתחת לקייס של הסמארטפון.

הצעה ידידותית 3: הרחק את הסמארטפון מהשמש ומהמזגן.

u m h

Member
הצעה ידידותית 1: ותר על המעמד על השימשה.
שום דבק (שלא יעשה נזק לשימשה) לא יחזיק זרוע עם המנוף של משקל הסמארטפון לאורך זמן בשמש הישראלית.

הצעה ידידותית 2: קנה מגנט בשנקל ולוחית מתכת בשקל תשעים.
את המגנט הדבק עם דבק דו-צדדי למשטח ישר בדאשבורד, את הלוחית הכנס מתחת לקייס של הסמארטפון.

הצעה ידידותית 3: הרחק את הסמארטפון מהשמש ומהמזגן.
תודה. את הפתרון של הדשבורד אני מכיר כמובן אבל לא הייתי רוצה לפגוע במרקם שלו, בצבע שלו וכד' במקרה שיתעורר צורך להסיר את המעמד, למשל במכירה. אני מסכים שיש להרחיק את הסמארטפון מהשמש.

em28

Well-known member
תודה. את הפתרון של הדשבורד אני מכיר כמובן אבל לא הייתי רוצה לפגוע במרקם שלו, בצבע שלו וכד' במקרה שיתעורר צורך להסיר את המעמד, למשל במכירה. אני מסכים שיש להרחיק את הסמארטפון מהשמש.
כנראה שהשתמשי במילה הלא נכונה - לא דאשבורד, אלא משטח ישר כמו בתמונה הראשונה והשניה, או יצירת משטח ישר כמו בתמונה השלישית

קבצים מצורפים

• IMG_20210208_212538.jpg
    IMG_20210208_212538.jpg
    2.7 MB · צפיות: 9
  • pic 002.jpg
    pic 002.jpg
    1.9 MB · צפיות: 9
  • מגנט לפלאפון.jpg
    מגנט לפלאפון.jpg
    1.4 MB · צפיות: 9

רשר

Well-known member
מנהל
הדבק היעיל ביותר https://www.asbit.co.il/Control.asp...etails&pid=23333&controller=product&id_lang=1
אבל אין אחריות להצלחת הורדה,
אצלי מחזיק כמה שנים מראה עליה מראה פנורמית, מצלמה, צפצפה לכביש 6,

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הדבק היעיל ביותר https://www.asbit.co.il/Control.asp...etails&pid=23333&controller=product&id_lang=1
אבל אין אחריות להצלחת הורדה,
אצלי מחזיק כמה שנים מראה עליה מראה פנורמית, מצלמה, צפצפה לכביש 6,
דבק אפוקסי יעיל לאללה אממה מהה?

לפני כמה שנים ניסיתי להסיר מהקיר מתקן שהיה מודבק לאריחי קרמיקה במקלחת והמתקן ירד עם שכבת האפוקסי ועם שכבת קרמיקה דקה.

u m h

Member
תודה לכל המשיבים.
מה דעתכם על סופר 7 או תחליפיו ?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
תודה לכל המשיבים.
מה דעתכם על סופר 7 או תחליפיו ?
תזהרו מדבקים חזקים.

לפני כמה שנים תפוז הפיקו לנו מדבקות של "פורום צלילה" למכוניות .

אחרי כמה זמן דיווחה אחת מחברות הפורום שגנבים גנבו לה את המדבקה אבל הדבק היה כל כך חזק שהם נאלצו לקחת גם את המכונית שהייתה דבוקה למדבקה.

למעלה