הצלחתי לחצלל!

MrCola

New member
הצלחתי לחצלל!

קודם כל,תודה רבה לכל חברי הפורום שתמכו ועזרו לי [בפרט מקרון] XD פרטי החלום: היינו(כמה חברים) באיזה בר מצווה(אמצע שבוע) שביקשו שאנחנו נבוא . אז היינו בפינת הכיבוד-וראיתי בפלאפון שלי אייקון מוזר תוך כדי נעילת הפלא',אז הייתה לי את הזיקה שזה חלום. לאחר מכן, עשיתי בדיקת מציאות בשעון הדיגיטלי של הבית כנסת,והופיעו שתי שורות בשעון-אז הייתי בטוח שאני בחלום! לאחר מכן,הייתי בבית הישן שלי(בניין קומות) ורציתי לנסות את עצמי אז קפצתי למטה(קומה 4) ונחתתי ללא כל פגע. במהלך כל החלום ניסיתי לבאר את החלום כמו לתת פקודות,לשפשף את הידיים, ולהסתובב. אעפ"כ לא הצלחתי לעוף! ניסיתי להסתכל על השמיים ולהתחיל להמריא -ולא הצלחתי! אח"כ הלכתי לגינה מוכרת, וראיתי את אח שלי עם כמה חברים שם, ניסיתי לשכנע אותו שזה חלום-והוא לא האמין. ניסיתי לעשות לו בדיקות מציאות והוא פשוט לא האמין. לבסוף עליתי על אחד המתקנים הגבוהים,ניסיתי לקפוץ ולהמריא משם-אבל זה לא הלך. משם והלאה הצלילות דעכה עד שנעלמה.

makron2

New member
נשמע טוב...

עשית מיילד או רק בדיקה ברגע שחשדת? "ניסיתי לבאר את החלום כמו לתת פקודות,לשפשף את הידיים, ולהסתובב." - טוב מאוד. - הגברה טובה זה גם להתמקד בכל מיניי פרטים עד שהאיכות שלהם עולה. להתחיל להמריא -ולא הצלחתי! " - חשוב בקטעים כאלה להפעיל את הדמיון אפשר לדמיין שאתה כמו ציפור או סופרמן,מבערים כמו סילון וגם להשתמש בכוח הרצון בלבד ועד... - להתאמן עוזר. "ניסיתי לשכנע אותו שזה חלום" - תמיד יש תגובות מוזרות לזה ורצוי לזכור במהלך שהם עדיין דמויות חלום בעיקר כי זה מצביע שאתה מאמין באותו הרגע שזה אח שלך עומד מולך כמו בחלום רגיל(ירידה קלה בצלילות)אבל חשוב לציין שזה עדיין כיף. "ניסיתי לקפוץ ולהמריא משם-אבל זה לא הלך" - לפעמים גם שעושים פעולות שנכשלים בהם עדיף לבצע איזה הגברה ולבצע שוב+לחשוב על פתרון יצירתי או בחלום או בעירנות.

MrCola

New member
האמת שייצא לי בפוקס

ישנתי מלא שעות,ואבא שלי העיר אותי אחרי 8-9 שעות שיישנתי כדי לומר שלום(חזר מחו"ל), אמרתי לו שלום ויישר לאחר מכן חזרתי לישון. אז החצלול הגיע.

makron2

New member
המשך...

לישון הרבה עוזר,כי בדרך כלל חולמים הרבה,טוב לזכור שגם אם יש כמה ימים שישנים מעט אז מייד שיתאפשר לישון יותר יהיה פיצוי בכמות ובאורך החלומות. נשמצע שאתה במצב עם מודעות טובה למה מרכיב את החלומות הרגילים שלך וזה בהחלט עוזר מאוד.

silverhawk

New member
מזל טוב!

אל תלחץ מזה שלא הצלחת לעוף - תעופה היא פעולה די מסובכת בחלומות צלולים ודורשת מעט אימון. למעשה, יחסית לחצלול ראשון, ההספק שלך מצוין! תהיה גאה בזה.

למעלה