הצלחתי לגנוב לילדים שלי ת'מחשב

הצלחתי לגנוב לילדים שלי ת'מחשב

לשניה, אז הנה לכולכם, תראו כמה אמיתי ונכון: ו
ות לכולן/ם נתן זהבי 3/8/2004 13:37 :עוד בכתבה סבים יקרים בניגוד לכל המלעיזים סבא אריק, אני דווקא חושב שכל גרוש שאתה מקבל מהמדינה מגיע לך. 36 אלף שקלים כראש ממשלה, 23 אלף שקל פנסיה של אלוף בצה"ל, תשעת אלפים שקל פנסיה של שר לשעבר. אני מניח שיש לך גם קצבת זקנה איזה אלף שקל וקצת, בחודש. סך הכל, בחשבון גס, משהו כמו 69-68 אלף שקל (תלוי אם סופרים את הקצבה). לא רע. לא רע בכלל. זה שאתה לא משלם על קופת חולים, על טלפונים, על עוזרים, מזכירות ויועצים זה הכל על פי דין. מאחר שגם שמעון פרס - שהוא יותר זקן ממך - מקבל בוכטה לא רעה גם הוא 32.6 אלף שקל בתור חבר כנסת, תוספת אלף שקל כראש אופוזיציה, פנסיה של 26 אלף שקל כראש ממשלה ושר לשעבר, וסביר להניח שגם הוא מקבל 1000 שקלים וקצת קיצבת זיקנה. לא רע. לא רע בכלל. ברוך השם סבא אריק יש לך אחלה חווה שאני מקווה שמרוויחה בוכטות של כסף, יש לך אחלה בית בירושלים העתיקה, יש לך (למשפוחה) עוד דירה בתל אביב, שטח אדמה בכפר - טפו טפו טפו בלי עין הרע. אני לא יודע בדיוק מה יש לפרס בזול?ה שלו אבל אני לא דואג לו. גם אחינו המדוכאים מעדות המזרח שנכנסו לפוליטיקה לא מקופחים. דוד לוי איש בית שאן דופק כל חודש 31.5 אלף שקל, בתור חבר כנסת ועוד 23 אלף שקלים פנסיית שר לשעבר. זה שכמעט לא רואים-שומעים אותו בכנסת זה לא משנה את העובדה שהמונה דופק. מי שיעשה חשבון של הפגרות, סופי השבוע וימי הנוכחות של דוד לוי בכנסת יופתע שהוא מרוויח טונה כסף בלי לעשות כלום כמעט. פשוט כלום. הנשיא משה קצב משופע בכל טוב במשכן הנשיא: ביגוד, אוכל, טלפונים, עוזרים ויועצים וגננים, נהגים ושומרי ראש, נסיעות ותספורות - שפע אדיר של כל טוב פלוס משכורת של נשיא איזה 40 אלף שקלים, ועוד, איך לא, פנסיה של שר. אני לא כועס, נשבע לכם. אין לי זכות לכעוס למרות שאתם מקבלים כסף מהמסים שלי. אני רק לא מבין למה אתם מקבלים פנסיה מהמדינה אם לא יצאתם לפנסיה? אני לא מבין אם אתם עדיין במלוא חושיכם, במלוא כוחכם ,במלוא הכושר שלכם ואתם ממשיכים לעבוד בשירות המדינה ולקבל ממנה משכורת, למה אתם גם לוקחים פנסיה כשאינכם בפנסיה?! יכול להיות שאני קצת לקוי בהבנתי, אבל אם למשל האלוף עמוס ירון, אחרי שהשתחרר מצה"ל, החל לעבוד כמנהל משרד הביטחון, אז משרד הביטחון נותן לו פנסיה וגם משכורת של מנהל למרות שלא יצא לפנסיה?.. אני לא כועס. אבל אני לא מבין מה פרוש המילים 'יצא לפנסיה?' אם מי שיצא לפנסיה ממקום עבודה מקבל את הפנסיה, ובמקביל הוא בעצם לא יצא לפנסיה כי הוא ממשיך לעבוד אצל אותו גוף ממנו יצא לפנסיה ומקבל ממנו משכורת. זה קצת מוזר לי לראות פנסיונרים אמיתיים שעומדים בתור בקופת חולים. הם מראים לי את הכסף שהם צריכים לשלם בעבור תרופות ואומרים שהם מתלבטים אם לקנות את התרופות או לקנות מזון, ואני משתגע איך אתם, ראשי המדינה, מקבלים כל חודש את הפנסיה ואת המשכורת, ואילו עובדי רשויות לוד, וחצור, וטורען לא מקבלים את כספי הפנסיה הזעומה שלהם ,שהיא עשירית מהפנסיה שלכם ואין להם מה לאכול. במחשבה שנייה סבא אריק, סבא דוד לוי, סבא שמעון פרס, סבא משה קצב. אתם מנהיגי העם, אבל כל קשר בינכם לבין העם אינו אלא מקרי בלבד ..התנתקתם. במחשבה שלישית, אתם מה זה מעצבנים!
 
נפלא, חובה לקרוא ובמילים אחרות

כמה שאנחנו מטומטמים. איך אנחנו מרשים שזה יקרה במדינה שלנו? אנחנו, אלופי התיחמונים, אנחנו מרשים שיעבדו עלינו בגדול. ועוד לא דברנו על הבנים של סבא שרון, הצחים והתמימים, שעושים באוצרות המדינה כבתוך שלהם.
 
והרשימה שלי ארוכה יותר...../images/Emo46.gif

למה שר בממשלה צריך להמשיך ולקבל משכורת של ראש מועצה או ראש עיר? דוגמת... שוחט... שיטרית... אדרי... למה? למה? צריך הכנסה שתפוצץ ת'בנק, והם מנגד יצקצקו בהתנשאות על המסכנים שקורעים את התחת 10 שעות ביום מבלי לראות או יום? וחוזרים הבייתה עם משכורת של אי-כבוד!
מי זה נתניהו שמרביץ "תורה" לחזור לעבודה? לאן? למי? עם מה? כידוע השבע אינו מאמין לרעב לעולם!
אגב, אנחנו הישראלים אלופי הקומבינות.
אני ישראלית ולא עשיתי אפילו קומבינה אחת. אולי שלוש... את כל ילדי ילדתי בחודשים 7.....אולי זו הקומבינה היחידה...
למה אני חלק מכל החלאות הללו?
אבל למה אנחנו שותקים? משום שמפעילים אותנו... אנחנו מכשיר קל, פשוט לתמרון והכי שיווקי בידי העתונות והפרסומאים שעושים איתנו ועם חיינו מה שהם רוצים, ואנו, מבלי שנבחין כצאן לטבח לבטח...
אנחנו ח ל ש י ם! וגם לזה יש לי תשובה.
 

smady a

New member
וכמו שהראו בתכנית סאטירה אנשים

עניים וצמאים לטיפה של יחס מה"מובילים" שבמדינה. וצועקים לנתניהו שהרס את המדינה....אבל ברמיזה גדולה שיבחרו בו שנית. ככה זה יש אהבלים שנשארים אהבלים ויש חזירים שנהנים מתמימותם של אותם אהבלים וכך הם רועים את המרעה ........ והזקניםםםםםםםםםם שכבר אינם יכולים להיות לבד בבית.ובני המשפחה בסך הכל מחפשים להם בית חם עם טיפול מסור....... אבל לא מספיק שכל החיים שילמו ביטוח לאומי קופת חולים ועוד מיני תשלומים... עכשיו הם צריכים בית חם ופינה נקייה בתשלום כמובן..... אבל לא עכשיו המדינה בועטת במלח הארץץץץץץץץץץ ומפה לכו להסתדר לבדדדדדדדדדדד איכסה איכסה איכסה. מקווה שעד זקנתינו שלנו או שנהייה בני דודים של ביל גייטס או שילדינו יהיו מספיק אמידים לשכן אותנו בבית אבות שיחייך אלינו.
 
למעלה