הצלחתיייייי teleknsis here i come

הצלחתיייייי teleknsis here i come

גשום בחוץ אני בבית יושב מתעצל כהרגלי השבשבת שלי מעלה עובד בצד ולפתע! אני מנסה טלקנזיס בלה בלה לא חשוב מה ניסיתי לאחר מספר שניות של ניסיון השבשבת זזה ימינה חצי סיבוב שמאלה חצי סיבוב ימינ שוב ושמאלה חזרה להתחלה אני בשוק!!!!!!! מנסה שוב (פוחד שזה לא אמיתי) ומצליח! היא זזה רבע סיבוב! זה לא סתם! חחחחחחחחחחח :)))) ואני הייתי בדיכאון לפני שנייה אין סיכוי שזה הנשימות שלי או משהו כזה וגם אם כן אני מאמין לזה אז זה לא משנה ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש *אשד יוצא בריקודים לגשם

morning star

New member
נשמע נהדר...

אז אולי כן חשוב מה ניסית אם זה הצליח... תספר לנו מה עשית? אני אישית, בלי שום רצון לגמד את הצלחתך, הייתי בודק עוד כמה פעמים. שלך הנווד

מה זה לא חשוב מה ניסית???

ברור שזה חשוב, אנחנו גם רוצים לדעת איך להצליח טלקינזיס! בזמן האחרון זה מתחיל להיות מתסכל לראות שכולם מצליחים הטלה אסטרלית, כולם מצליחים טלקינזיס וכולם עוברים טסטים

טוב אבל לא היום כי אני הולך ללמוד

למבחן אבל מחר או מחרתיים אני ארשום בדיוק מה עשיתי

טוב אז ככה

יש לי שבשבת כזו שהכנתי בשניה מנייר זה לא עקרוני אז ניסיתי כמו תמיד "לרצות" פשוט שהיא תזוז וכמו תמיד - לא עבד ניזכרתי שאמורים ליהיות אחד עם החפץ או משהו אז עצמתי עיניים וראיתי את עצמי נהפך לחפץ ונכנס לתוכו והתמקדתי לזה לכמה שניות ואז כשהייתי בתוכו פשוט סובבתי אותו. כאילו סובב את עצמי כשהייתי בתוכו. משהו כזה... וכשפתחתי עיניים חשבתי שהוא זז אבל לא הייתי בטוח. ואז ניסיתי לעשות את זה עם עיניים פקוחות... ולתדהמתי זה באמת פעל! לא סתם סיבוב חצי סיבוב שלם!!!! (ואז חזרה) :) ואז לא הייתי בטוח עם אני זה שהזיז את זה... אז בדקתי עם הנשימות שלי או משהו אחר השפיע על זה ואין סיכוי שמשהו אחר השפיע על זה כי זה היה מקום סגור , והנשימות לא עושות כלום. וכשניסיתי שוב, זה שוב זז! זהו

The Wraith

New member
......

אותו דבר קרה לי עם מהדק, הזזתי אותו כמה סנטימטרים הצידה, לא ניסיתי שנית אבל נראה לי שאני אצליח גם בפעם הבאה. בכל מקרה, תנסה עכשיו עם כדור, הפעם להרים אותו באוויר קצת Hail Satan!

למעלה