הצלחנו
ועוד תובנה ..

קרן פ

New member
הצלחנו../images/Emo9.gifועוד תובנה ..

כן, אנחנו בהריון. אתמול קיבלתי תוצאת בטא של 298 ( כן, כן לא טעיתי ). ההתרגשות היא מאד מאד גדולה והאמת היא שלא אני ולא גיא ממש מעכלים... בזמן ההמתנה הארוכה יצא לי לחשוב על כל התקופה, הקצרה יחסית ( חצי שנה )שעברנו בטיפולי פוריות והגעתי למסקנה שחוץ מהטיפול והיחס המדהים שקיבלנו מד"ר עופר גונן, יש במשוואה הזאת עוד גורמים משמעותיים: הגורם הראשון הוא הסדנא הפוריות של סם לוי. למזלי הרב שוכנעתי ע"י נעמה 2 ללכת לסדנא, למרות שבהתחלה לא ממש רציתי והאמנתי בזה - אני אדם נורא רציונלי, שכל הקטע של רוחניות והוליסטיות ממש לא דיבר אלי, אבל אמרתי שאין לי מה להפסיד והלכתי. לסדנא הזו יש השפעות מדהימות: לראשונה מזה שנים בייצתי באופו טבעי ( לא קרה לי מגיל 17 בערך..), הצלחתי להגיע לרוגע נפשי עמוק וקבלה והשלמה עם מצבי ואחרי שהזקיקים לא התפתחו סם טיפל בי והגעתי ל - 13 ביציות שנשאבו. המסר שלי הוא - לכו לסדנא. אני לא יודעת אם הייתי נמצאת באותה נק´ של שלמות נפשית ( בלי קשר להריון ) ללא הסדנא הזו. הגורם השני הוא אתן, החברות היקרות והפורום כולו. עצם הידיעה שאתן שם, למרות שלא כתבתי הרבה, היא תמיכה מאד מאד גדולה. אוהבת אותכן ומצפה לפגוש את כולכן בפורום השכן, קרן

יקירתי , אהובתי ../images/Emo77.gif../images/Emo39.gif

כמובן שאת הרוב כבר כתבתי לך במסר , אבל אני רוצה לברך גם כאן ולומר שכבר מההתחלה היתה לי תחושת בטן שהטיפול הזה הולך להצליח לכם ובגדול
קבלת גם אחלה מתנה ליום הולדת
. מזל טוב
ענק שלא הצלחתי לומר לך אתמול כי נחנקתי מרוב התרגשות
אוהבת אותך הרבה , ותשמרי על עצמך ועל ה-
ושמרי על קשר .
דנדוש וגם זר פרחים
והריון הכי כייפי שבעולם .

פרטים על הסדנה../images/Emo85.gif

נודה לך מאוד אם תוכלי לתת פרטים על הסדנה ( טלפון , היכן ) תודה מראש ומזל טוב

קרן - כתבי גם לי את הפרטים על הסדנא

אני גם מתעניינת בזה. אמרת שסם טיפל בך. מה זאת אומרת? איזה סוג טיפול? האם הסדנא היא כמו מעין יוגה / מדיטציה? איפה מתקיימת? ומה העלויות? סליחה על כ"כ הרבה שאלות... תודה, שירי שירי.

קרן פ

New member
פרטים על הסדנא אפשר לקבל ישירות

אצל סם, בפלאפון : 312259 - 054. בהצלחה ! קרן

קרן פ

New member
תודה, מיכל ../images/Emo65.gif

בהמשך נתתי את הטלפון של סאם, נראה לי הכי טוב לשאול אותו הכל, תודה על הברכות קרן

חןחן

New member
אני לאחר 3 הזרעות שנכשלו

אני אמורה ללכת לצילום רחם לפני התחלת הטיפול בזריקות. רציתי לשאול אותך, לאחר טיפולים איך הרגשת שאת בהיריון? מה הרגשת, באילו איברים בגוף? אני מקווה שהשאלות לא נשמעות טיפשיות, אבל חברות שלי שנכנסו להיריון ללא בעיות טוענות שלא מרגישים כלום והרופא שלי שואל אותי כל פעם נו, איך את מרגישה, יש תחושות בבטן? על אילו תחושות הוא מדבר???

קרן פ

New member
תודה על הברכות ../images/Emo141.gif

אני לא הרגשתי שאני בהריון, די בניתי על תשובה שלילית... מה שכן, שבוע אחרי ההחזרה הרגשתי כאבים ולחץ בבטן , ממש כמו במחזור והייתי בטוחה שזהו, מחר אני מקבלת. הרופא שלי אמר שהכאבים האלה יכולים להיות גם כאבי השתרשות, מה שבדיעבד זה באמת היה. בכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה, קרן

עמית@

New member
קרן המון המון מזל טוב! ../images/Emo65.gif

שימשיך עם אותה רוח אופטימית. שמחה לשמוע על הביות הטבעי- בכל קנה מידה זה השג
עמית

ligo

New member
איזה יופי! מזל טוב ובהצלחה בהמשך../images/Emo41.gif

חןחן

New member
שכחתי

המון המון מזל-טוב. תספרי לנו בעוד מס´ חדושים מה יש לך שם בן או בת.

GALITDOL

New member
מזל טוב ושאלה

טופלת בביח מאיר אצל דר גונן? הריון קל נעים ומנפח תשמרי עליכם

קרן פ

New member
טופלתי ע"י ד"ר גונן, אבל לא במאיר..

הלכתי אליו באופן פרטי ואת הטיפול עברתי באסותא. תודה רבה על האיחולים, קרן

מרב.

New member
קרנוצ´ה יקרה...../images/Emo24.gif

כששמעתי- רקעתי ברגליים ומחאתי כפיים מאושר כמו ילדה קטנה... ואני מאושרת כמו ילדה גדולה שכבר מבינה מה פירוש הדבר עבורך וכמה גדול האושר הזה... שמחה שתקופת ההכשרה שלך במסלול הפוריות הייתה חצי שנה בלבד- וממצה היטב, ועם חוויות עמוקות כמו שחווית. שמחתי להכיר אותך ולהכיר את הפנים המתוקות ולחוות איתך את החוויות המשותפות, והכי שמחה- לדעת שאת כבר אחרי מסלול הטירונות הזה... מאחלת אושר גדול שילווה אותך בהריון המיוחד הזה, הרבה שלווה ורוגע שישרו עלייך, והתעגלות מושלמת, בגוף ובנפש.
מרב

נועם@בת

New member
../images/Emo48.gif קולולולולולולו

וואו, קרן, כמעט מקום ראשון בבטא
מזלטוב מזטוב, שיעלה ויכפיל ישלש ויפעם, ויבכה לך בלילה בעוד תשעה חודשים. שיהיה לך הריון ארוך ובריא, ולידה קלה. הנה, עשינו עוד
על הסדנא של סם. אם את יכולה, תרשמי בבקשה המלצה בלוחות (סרגל אפור למעלה)
נועם

למעלה