הציצי לא טוב בשבילך יותר?

הציצי לא טוב בשבילך יותר?

כבר ביקרתי פה ועזרתם אז עכשיו אני חוזרת...
בני בן שלושה וחצי ( קצת יותר ) חודשים
השבוע היה אצל המטפלת 3 ימים, אוכל בקבוק מחלב שאוב.
רקע קצר, היה באוזון 69 ירד ל-57 אחרי שבשבועיים של הנקה בלבד (לפני המטפלת) עלה רק 90 גרם
אחרי שבועיים בדקתי אותו שוב, ירד לאחוזות 52 אחרי שעלה 200 גרם בשבועיים הללו.
אני חייבת לציין שהוא מקסים ונראה נהדר, הוא שוקל שש וחצי קילו של אושר

אבל...
נראה כי הציצי לא מעניין אותו, לוקח ארבע חמש לגימות נרגע ולא רוצה יותר, אז אתמול אחרי יום כזה עשיתי ניסויי, שאבתי בערב לארוחה שלפני השינה(100) והוא אכל בהנאה, מה לעשות?
אני לא רוצה לוותר על ההנקה, אבל, במקום מסויים זה שהוא אכל 100 ואני יודעת שזו הכמות, זה מרגיע.
הבקבוק היה בשעה שמונה בערב, התעורר לנשנוש ממש קל בעשר וישן עד שתיים, אכל (נראה לי שבסדר) וקם שוב בארבע וחצי,שוב נשנוש ועכשיו אנחנו ערים ומשחקים, הוא לא דורש אוכל עכשיו אבל אני יודעת שעוד רגע ויתחיל אז מהציצי יקח מעט מאוד( כן לא יודעים את הכמות המדויקת) אבל את הבקבוק הוא יגמור עם 100 לפחות.
אשמח מאוד לשמוע את עצתכם, להמשיך להתעקש, או להיכנס למלחמת שאיבות???

הולכת לנסות שוב הנקה, מקווה לטוב.
תודה

תרפי

בגיל הזה לא שוקלים כל שבוע-שבועיים, זה מיותר. חוצמזה, זה בדיוק הגיל שבו קצב העליה במשקל מתמתן מאד.
הירידה שלו באחוזונים היא זניחה, חוסר העניין שלו בהנקה, קיצור הנקות, והתעניינות בסביבה בזמן ההנקה הן מאד תואמות גיל, וזה אומר שהוא מתפתח יפה, גם אם זה הופך את תקופת ההנקה הזו למעט מאתגרת.

לא לנסות לתת בקבוק?

אז לדעתך להמשיך עם ההנקה?
לא לנסות לשאוב ולתת לו בבקבוק?

מסכימה עם כל מילה של מיז פמפרנל

זו תקופה שיש בה ירידה באחוזונים וזה בסדר. תמשיכי לשים לב לכמויות פיפי וקקי ותני לו לאכול כמה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה. אם ההנקה תקינה עד עכשיו, אין סיבה שהיא תתקלקל פתאום. הדבר העיקרי שעלול להרוס אותה הוא הבקבוק.

את הבקבוק נותנת רק המטפלת

ממני הוא מקבל רק הנקה, אני מנסה להתעקש איתו אבל אני מרגישה שהוא פשוט לא רוצה ומרווח את השעות,
לדוגמא אכל בהנקה בשעה 4 אחה"צ וניסיתי עכשיו (שמונה וחצי) והוא סרב, המצפון אומר לשאוב ולתת בבקבוק אבל מצד שני אני אומרת שכשהוא יהיה רעב הוא יתעורר וידרוש, אני מקווה שכך יהיה.

מקווה שיסתדר

remember1

New member
גם אצלנו סביב 4 חודשים הוא התחיל לאכול

מאוד מקוטע - ממש שלוקים הפסקה שלוקים הפסקה
והרגשתי שהוא ממש יונק הרבה פחות
אפילו הייתי מודאגת
והוא רק יונק, לא מקבל בקבוק
אבל ככה זה- הם הופכים סקרנים יותר בגיל הזה, ואין להם זמן לבזבז על הציצי

אני מניחה שאם הוא רעב - הוא יאכל
אצלי הוא גם יונק המון בלילה.... אז הוא משלים כל מה שלא הספיק ביום....
למעשה בגיל הזה שהוא התחיל לינוק מקוטע - התחלתי להניק יותר בשכיבה ופחות בישיבה, זה קצת עזר לו להתרכז בהנקה.
גם מאז אני כמעט ולא יכולה כבר להניק בחוץ כי אז בכלל יש המון גירויים שמפריעים לו לינוק...

רואה את הציצי ומתחיל לבכות

אני רק מעבירה אותו לתנוחה של הנקה והוא מתחיל להשתולל.
כן, לפעמים הוא פשוט עייף ולא רוצה לאכול, אני מבינה את זה, אבל כל האכלה הופכת להיות קשה יותר ויותר.
גם בשכיבה אני מנסה, נכון שבשכיבה קצת יותר טוב, הוא כאילו אוכל מתוך שינה, מצליח להתרכז קצת יותר.
ובלילות, לא אני לא יכולה לומר שפרק הזמן ארוך יותר, הוא פשוט לא מתעצבן עלי אלא אוכל, אבל גם אז אני לא ממש מרגישה שהוא מצליח לרוקן את השד.

אוטוטו אני מחליטה לעבור לשאיבות ודי ומשם להפסקה לגמרי לצערי הדרך קצרה.

אולי עשיתי טעות, התחלתי לתת לו פירות, בננה, תפוח ותפוז והוא מאוד מאוד נהנה מזה, אולי הוא מצא לעצמו תחליף ?

ואולי זה רק משבר והוא חולף ?!

תנסי להניק בחדר חשוך, בלי גירויים

ואם הוא לא ממש אוכל, אולי הוא מפתח איזושהי מחלה או שכואב לו משהו? תני לזה זמן, אל תשברי, אם תהיי נחושה ותחליטי שלמרות שאולי עכשיו זה קשה, לטווח הארוך זה מה שטוב עבורו, גם הוא ירגיש את זה ויהיה לשניכם יותר קל.

בסוף התייאשתי ושאבתי בקבוק

גם את הבקבוק הוא לא ממש רצה, אכל 60 אבל ממש בלי חשק, נראה שמשהו
באמת כואב לו, אחרי ה-60 כבר לא ניסיתי להמשיך יותר, הרדמתי אותו בחיבוק ודי
כנראה שאני באמת צריכה להרפות, להפסיק לתת לו פירות ( אולי זה כבד לו מידי ) לחזור להנקה בלבד, לעזור לו לנקות את הגוף ולקוות שהמשבר הזה יחלוף.
הלוואי שיעבור לילה טוב ורגוע, בלי בכי מכאב.

למעלה