הצילו !!!

taltalon11

New member
הצילו !!!

אני שוקל 155 ק"ג מעוניין לעשות ניתוח בדחיפות של LAPAROSCOPIC GASTRIC BANDING עם אבנט שבדי הבעיה היא שקופ"ח לאומי לא מוכנה לעזור לי להבין מי הוא רופא קופ"ח יש לי ביטוח מושלם עם כל התוספות כולל סעודי והם עושים לי את המוות דר אבינוח ודר סובחי אינם רשומי כרופאי קופ"ח אלא רופא אחר מה שאומר שאני צריך לשלם להם ורק אחרכך אני יקבל השתתפות והם גם לא אומרים לי מה גובהה ההחזר הם לא מסוחרנים בתוכם ולכן אני בבעיה ואני צריך עזרה אשמח לגלגל הצלה טל

ימית2

New member
היי טל , גם אני בקופת חולים לאומית

ולא היתה לי כל בעיה , שילמתי רק את ההשתתפות שלי בסך 3.500 בזמנו עבור הטבעת והשאר היה בטופס 17 וגם אותי אבינוח ניתח באסותא.

ד קובי

New member
שלום טל

ראשית כל הניתוח בסל הבריאות ואם אתה עומד בקריטריונים לניתוח הם חייבים לאשר לך. יכול להיות שתהיינה בעיות לספק לך את הטבעת השוודית וירצו לספק לך טבעת אחרת, אבל אתה צריך להתעקש רק קצת מלחמה כנגד הקופות לצערי עובדת. אם אתה שוקל להנתח אצל ד"ר אבינח תפנה אליו הוא יעזור לך.

היי לך אני בקו"ח לאומית ונותחתי ע"י

ד"ר לנדאו עם טבעת אמריקאית באסותא ת"א על פי בקשתי והם נענו מייד ללא שום בעיה היתה רק השתתפות עצמית של 3,500 ונתנו לי לעשות את כל הבדיקות הנדרשות והיה לי איתם מצויין בזה אני מודה ד"ר לנדאו עובד עם לאומית וגם עובד עם ד"ר אבינוח תנסה לבקש מהם שהוא ינתח אותך ד"ר לנדאו רופא נחמד אגב מהיכן אתה? בהצלחה

taltalon11

New member
וואי איזה מתוקים פה כולם

קודם כל אני מודה לכם על התגובות חשבתי שזה יקח כמה ימים אני ממש במצב רגיש אני רוצה לעשות כבר את הניתוח ואצל אבינוח אבל ממש מערימים עלי סתם קשיים אני מקווה שזה יפתר במהרה ושכל זה יהייה מאחוריי ואוכל להתחיל חיים חדשים ושוב תודה לכולם

yifatar

New member
מוזר אני לא שילמתי בכלל

דרך ההסתדרות אצל ד"ר שוורץ וד"ר פארן לא שילמתי השתתפות עצמית בכלל... אפילו שקל אחד.. ואני מאוד מאוד מרוצה מהניתוח, הירידה ובכלל... בהצלחה, יפעת.

taltalon11

New member
באמת ??? איך עשית את זה???

אני אשמח גם לקבל את הטלפון של אותו רופא מנתח

mali24

New member
כבר עברו כמה שנים מאז שעשיתי...

אבל אני גם לא שילמתי פרוטה. אני שייכת לקופ"ח מאוחדת, והכל היה על חשבון הקופה, אפילו החגורה המיוחדת שצריך לשים מיד לאחר הניתוח, עלתה לי 250 ש"ח וקיבלתי החזר מלא מהקופה. חשבתי לתומי שזה ככה עם כולם...

שרה16

New member
אולי יש לך בטוח רפואי פרטי?

אם כן, מגיע לך החזר מחצית עלות ניתוח פרטי מלא! (כך הרווחתי 11 אלף שח!-ההפרש בין 18,000 -מחצית מעלות מלאה, ו-7,000 -השתתפות עצמית לאחר המושלם.) זה במידה והולכים על מנתח פרטי. אם אין, אז ההשתתפות היא פונקציה של שם המנתח.משהו בין 4000-8000 ש"ח.

yifatar

New member
אני נותחתי לפני ארבעה חודשים

ולא הוצגה בפניי שום בקשה לתשלום... אם זה כך, אני הרווחתי המון... אין לי מושג למה חלקכם משלמים על הניתוח אבל בכללית , ללא ביטוח פרטי, אלא, כללית מושלם רגיל ביותר, לא דורשים אפילו אגורה על הניתוח,,, נותחתי במאיר אצל רופא מדהים לטעמי, אושפזתי לשבוע , שני לילות לפני הניתוח ועוד ארבעה אחרי, אח"כ חזרתי הביתה והיום אחרי ארבעה חודשים אני כבר 20 קילו פחות ויש לי עוד 10-15 קילו להוריד וסיימתי את הצפייה בסרט הזה.......

mali24

New member
גם לי לא!

לי גם לא היה "עדיף"! בהמלצת רופא המשפחה שלי עשיתי את ה"עדיף", רק ליתר בטחון, אבל הניתוח אושר ונקבע עוד לפני שנרשמתי ל"עדיף". אני אבל שייכת למאוחדת, אולי זה קשור?! יש הבדלים בדברים האלה בין הקופות???
אתם פורום נהדר! שמחה שגיליתי אותו... (בהצתה מאוחרת, אבל חפיף...)

האמת שזה קצת מוזר

אני אישית לא שילמתי אגורה על הניתוח ... אולי בגלל המצב החריג שלי . אין לי מושג :|

mali24

New member
סתם מתוך סקרנות...

כמובן שלא חובה לענות...
למה חריג

mali24

New member
../images/Emo140.gif אה../images/Emo70.gif ../images/Emo140.gif

אבל לא נראה לי שזה קשור, נראה לי שזה קשור לאיזו קופ"ח אתה שייך.

באיה

New member
אני גם לא שילמתי אגורה

כי עשיתי את הניתוח ישיר דרך בית החולים וולפסון ולא בקליניקה פרטית. למזלי התורים שם קצרים ואני לא מתחרטת לרגע שעשיתי אותו שם.

למעלה