הצילו!!!!!!!!

y a e l 1 0

New member
הצילו!!!!!!!!

אני מתחתנת עוד כמה ימים ועדיין אין לי נעימה לכניסה לחופה. יש למישהו רעיון לנעימה ולא שיר מרגש ? תודה

s h o o s h

New member
אותו סיפור אצלינו עם הסלואו

יש לנו כמה שירים שעושים ויברציות, אבל בכל אחד מהם יש משפט אחד שהוא בגדר "משפט עצוב" ואמרו לנו שאסור לשים שירים עצובים בחתונה, ולכן נפסלו כולם בזה אחר זה... מה אתן אומרות?

ameital

New member
פסקול הסרט "המוהיקני האחרון"

יש בדיסק נעימות מדהימות! (מלכותיות אני קוראת להן) הראשונה יפיפה וגם השישית. אני אנסה לשלוח לך אחת שאני מאוד אוהבת במסר. את יכולה לחפש באינטרנט זה נקרא: last of the mohican. חוצמזה, בקשר לשיר, אני מעדיפה שיר שמרגש אותי ולדעתי לא כדאי לך להתפס לשטויות שאומרים. אז מה אם יש איזה משפט שעלול להשמע עצוב? אני רוצה להגיד לך שבכל הקשר עם החבר המדהים שלי היו גם רגעים קצת עצובים... אז תתייחסי לזה כך

יש לי מלא.....

have i told you latly רוד סטוארט wonderful tonight אריק קלפטון the way you look tonight פרנק סינטרה i've got you under my skin פרנק סינטרה unchind melody אין לי מושג i swear בוויז טו מן hero אנריקה איגלסיס עוד רעיון, שיר שאתם אוהבים במיוחד, כמו למשל I'VE GOT YOU BABE רוצים עוד ?

שמיצית

New member
אצלנו היה את enjoy the silence

של דפש מוד.. ובשבירת כוס היה את you`re my best friend של קווין

אחלה שירים שבעולם שמיצית! אצלנו-

בשבירת כוס - "יהיה דיסקו" - של הדורבנים...(מה מצב אחי, מה המצב יא גבר....) בהליכה לחופה - שיר שעושה לשנינו צמרורים... Lenny Kravitz - I'm gonna stand by my woman now בשיר סלואו - אם יהיה בכלל.... Frankie goes to Hollywood - The Power of Love שיר שמשאיר את שנינו חסרי מילים..........

Hydra

New member
הצעת יעול (או שתיים)

א. תעשי לך רשימת "מומלצים" וגשי לחנות דיסקים , תקשיבי למה שאת רוצה. ב. דברי עם ה DJ, תסבירי לו בדיוק מה בא לכם - אני בטוחה שיהיה לו מה להגיד ומה להציע.

אנחנו נכנסנו עם השיר הכי לא חתונתי

שיש. שיר של מיטלאוף עם הרבה גיטרות חשמליות ותופים, שיר רועש למדי, על גבול הרוק כבד. והסיבה- זה שיר שלי עושה ויברציות טובות. אז זה לא שיר "חתונה" ובטח לא שיר אופיני לכניסה לחופה, אבל לא הוא עשה הכי טוב בלב. אז ההמלצה שלי- תבחרו מה שאתם אוהבים ועושה לכם טוב, וזה לא חייב להיות "שיר חופה". ואני בכלל לא חושבת שמיהו שם לב. פחדתי שההורים של הבחור יתעלפו מהבחירה, הם היו כלכך נירגשים שבכלל לא שמעו את המוסיקה. אבא שלי אהב (טוב, ידעתי הוא יאהב) ואיש מהאורחים לא הרים גבה. רק הרב התלהב

אנחנו נכנסנו עם השיר הכי מרגש שיש

את חייבת להשיג ולשמוע, כי אין לי ספק שתתאהבי במקום - Wallace Courts Murron/ by James Horner, the London Symphony Orchestra מתוך הפסקול של "לב אמיצ" (אפשר למצוא באוסף "cry of the celts" הרגעים המרגשים של המוסיקה האירית, שיר מספר 3). גילינו את השיר הזה כשבועז קיבל את הדיסק במתנה, והתחיל לשמוע אותו בהתכוננות למבחנים ופשוט כשהוא הגיע לשיר הזה הוא לא יכול היה להירגע ופשוט שמע אותו ברפיט כל הזמן. כמובן שביום החתונה כבר הרגשנו שאנחנו מכירים את השיר הזה כל חיינו וזה שהיה משהו כל כך מוכר בטקס המרגש והמפחיד הזה הרגיע אותי קצת.

s h o o s h

New member
היי! מה עם המלצות לשיר סלואו?

דווקא כניסה לחופה ושבירת כוס בחרנו כבר...

למעלה