הצילו
(ענת???)

twiti

New member
הצילו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif (ענת???)

נתפס לגיא הצוואר!!! הוא קם ב- 05:00 בבוקר צורח, וחשבנו שזה חלום רע, ואחר כך חשבנו אולי הטוחנות, וכשהגיע הבוקר עליתי על זה. היינו אצל הרופא שנתן אדוויל וולטרן והמסכנצ'יק מת מכאבים עם הראש על הצד כל הזמן. ממש נשבר לי הלב. ענת - כתבת לא להוסיף יותר שאלות אז אני מקווה שתוכלי לעזור לי כאן.

b o t t e n

New member
למדתי בחוג עיסויי תינוקות לעשות מין

עיסויי עדין באמבטייה עם מיים חמים, או עם שמן שקדים התנועות סיבובים עם כיוון השעון, בצורה הולכת ומתקדמת מהעורף ואיזור גזע המוח לכיוון הכתף.

twiti

New member
תודה../images/Emo140.gif עשיתי לו מקודם עיסוי עם

וולטרן והוא ממש צרח, ואין סיכוי להכניס אותו לאמבטיה עכשיו (כלומר עכשיו הוא ישן אבל אחרי שהוא יתעורר). הוא בקושי מסכים שאני אושיב אותו סתם אלא רוצה לשכב עלי בתנוחה מסויימת שנוחה לו, ומקודם שניסיתי להחליף לו חיתול הוא ממש צרח. בערב אני אנסה את הניסוי שהצעת...

אפעופ

New member
מסכן גיאצ'וק .

אני חושבת שאין דרך אחרת אלא מסאז' כלשהו. מקווה שישתחרר לו מהר. בהצלחה.

אויש מסכנון..

אם הוא מוכן לשכב עלייך הייתי מציעה פשוט להניח את כף ידך על האזור התפוס .חום היד שלך יכול להרגיע ולעזור . בינתיים ביד השנייה אפשר ללטף אותו . אם גיא מתחיל להירגע אחרי כמה דקות כאלה תנסי להעמיק את המגע . אין צורך לזוז עם היד אלא פשוט לאתר את השרירים התפוסים ולתת מגע יותר עמוק כל עוד זה נעים ולא כואב . אפשר גם לנסות עיסוי בצורת ספירלה קטנה . תני לתגובות של גיא להדריך אותך זה לא אמור לכאוב אלא להרגיע .א אחרי העיסוי אפשר גם בעדינות לגרות את הראש להסתובב ימינה ושמאלה למעלה ולמטה ע"י גירוי עם צעצוע שנע מצד לצד לאט או ע"י הובלת הראש בעדינות רבה מאד ולאט וכל עוד אין התנגדות או כאב . מקווה שיוטב לכם מהר .

בדיוק אתמול מישהי סיפרה לי על כך

הסתבר שזה היה וירוס. הטיםול שניתן בבית חולים היה ווליום לילד. זה הרגיע את השרירים וככה גם השריר של הצוואר השתחרר. בבדיקת דם עלו על וירוס שטופל באנטיביוטיקה ופתר את הבעיה תרגישו טוב

twiti

New member
תודה, תודה, תודה../images/Emo24.gif

על כל התגובות. ענת, תודה שענית ואני אעשה מה שהצעת.

למעלה