הצילו...

הצילו...

אני לא יודעת מה לעשות..
אתמול הכל היה בסדר והיום שהגעתי הקטנה נראית על הפנים...
היא מונשמת במכונת הנשמה. מלאה חוטיםץ חוששים שיש לה זיהום
כולם שם נראים מודאגים ורצינים.
מלא תרופות ואנטיביוטיקה. ביקשו להשאיר את הטלפון פתוח בשבת...
אני היסטרית!!!
מה קורה? היא תהיה מסוגלת להתגבר על זה?
אני כ"כ בפחד..
הבטן שלה תמיד תפוחה קצת אבל כנראה עכשיו זה משהו רציני... בדקו כל מיני דברים לא הבנתי כלום..

קשה מאוד לנבא

במיודח כשאין פרטים.

ניתן בעיקר להאחז בתקווה שהיא בידיים טובות ושפגים, במיוחד פגות, נוטים להיות פייטרים של ממש. ילדים רבים כאן בפורום יצאו ממצבים שנראו כמעט אובדים.

מאחלת לכם שבת שלום ובשורות טובות.

אוי, יקרה

מה שאת מתארת הוא הסיוט של כל הורה בפגיה. אין לי מה לומר לך, מלבד שני דברים: שאתפלל עבורך ועבור הפיצית בדרכי, ושאם את רוצה לדבר איתי או שאוכל לעזור לך בכל דרך שהיא - את מוזמנת לפנות אלי במסר לקבלת מס' טלפון ולהתקשר אלי בכל עת (גם בשבת).

האם היא תהיה מסוגלת להתגבר על זה? לא אוכל לנבא, אבל באופן כללי אוכל לומר שפגים גיבורים כמו פיצית שלך כבר הצליחו להתגבר על מצבים קשים, וקצת יותר ספציפית - שאיתמר שלי הצליח להתגבר על מצב נורא (מעדיפה לא להכנס כעת לפרטים) שבו כל רופאי הפגיה, כולל מנהל מח' כירורגית ילדים - כבר לא נתנו לו שום סיכוי.

מחזיקה אצבעות

tamlav1

New member
אוי, כמה קשה. הרבה פגים כאן הצליחו

לצאת ממצבים קשים מאוד, אז באמת יש המון תקווה.
מחזיקה לכם אצבעות.
מקווה שיעבור במהרה ובטוב.

hlmvll24

New member
מחזיקה אצבעות שזה רק חשש...

אין סיטואציה יותר מלחיצה מזאת.
תהיי בטוחה שפיצית היא גיבורה, פייטרית וגדולה מהחיים והיא תעבור את זה כמו שרק פייטרית עוברת.

מתפללת לשלומה.

תעדכני כשתוכלי.

מתפללת בשבילכם שפיצית תתגבר

הימים בפגיה עוברים עם הפתעות.. ולא תמיד נעימות .
אלירן בני התגבר על זיהום קשה ופיטריה קטלנית.. והבנות עוד יותר חזקות..
המון כוחות ותעדכני אותנו

fanibb

New member
באיזו פגייה אתם? פיצית תהיה בסדר- חישבי חיובי

היי,
כואב לי לראות את מצוקתך בתיאור כתבייך. מציאה לך להאחז בכל דבר שנותן לך את הביטחון והשקט והאמונה שיהיה בסדר. הקטנטנים הללו חזקים ומדהימים כוחותיהם ורצונם לשרוד. אל תוותרי ועודדי אותה בשירים ובדיבור עימה. תאמיני ביכולותיה הם רבים. עוד דבר בקשי שיסבירו לך במילים הברורות לך מה כל דבר אומר ואל תוותרי כי זכותך לדעת וזה יקל עלייך סביר להניח אם תדעי כל שעושים וכל מה שהם מוצאים תוך כדי.
תחזיקו מעמד והרגישו טוב עד כמה שאפשר - מחשבה חיובית יוצרת מציאות

אשמח לקרוא תהילים עבורה ולשם כך אני צריכה את שמה ושמך.

פאני בן ברוך אימא לנוגה פגה שבוע 23+5

sagiti

New member
מחזיקה אצבעות

הקטנים האלו מתגברים על המון דברים לא פשוטים כלל. אילאיל שלי, בת שלושה חודשים כרונולוגי שהתחילה פגייה משעממת הפכה תוך שבועיים ל"כוכב" המחלקה.בסיכום אשפוז מופיע ספר הרפואה- דוקטוס פתוח וניתוח, לחצי דם מטורפים, אי ספיקת לב, הנשמה...ועוד כמה דברים. הם היו רציניים מאוד והפסיקו לחייך , היו עליה כל ראשי המחלקות בביה"ח. היה מאוד מאוד מפחיד. היה גם NEC...חוטים ואינפוזיות בכל גפה בגוף ובראש.. אבל היא עברה את זה. דברים שהיו משאירים מבוגר הרבה חודשים מאושפז..
הם עוברים, ואחר כך ממשיכים הלאה כאילו לא קרה כלום.

אוי ואבוי, אוי ואבוי

אין לי מילים.
חשבתי עליכם כל השבת, ופתאום לפני כמה דקות הרגשתי מין חולשה כזאת, חשבתי שאולי היא כבר לא כאן, וניגשתי מייד למחשב.
עצוב עצוב עצוב.
משתתפת בצערכם.

smorss

New member

אין לי מילים!
נכנסתי בצאת השבת מיד כדי לראות עם עדכנת משהו, כשלא ראיתי עדכון קיוויתי שזה בגלל שאת מבלה איתה בפגיה ואין לך זמן לעדכן אותנו.
אני כל מצטערת שחווית פגיה כל כך קשה שהסתיימה כך. משתתפת בצערך ומחבקת אותך.

ויקונטס

New member
איזה צער, אין מילים

כמה שזה כואב.

בת כמה היא היתה?

איזה צער איום.

חיבוק גדול גדול גדול.

למעלה