הצילו צריכה עזרה דחופה -

שירי ל

New member
הצילו צריכה עזרה דחופה -

נגמר לי האינסולין ובבואי להחליף מחסנית אני רואה שהרוקח המטומטם שטיפל בי נתן לי מחסנית לא מתאימה לעט, אלא כזו ששואבים ממנה. אין לי לקחת הלילה. עד כמה זה נורא? לצאת לבית מרקחת תורן?

מה עשית ?

מקווה שמצאת מחסנית מתאימה בבית מרקחת תורן ושהסוכר מאוזן

שירי ל

New member
עזרו לי רבות בפורום סוכרת...

התקשרתי למוקד של מכבי ושם אמרו לנסוע למיון. התקשרי למיון נשים של ליס ושם לא יכלו לתת המלצה מפורשת אבל רמזו שברמות של 110 אין צורך לנסוע למיון ב-12 בלילה. בכל אופן מדדתי והיה 98, הצלחתי לסחוט מהעט 4 יחידות אז הזרקתי אותן ובבוקר היה לי 90. מקווה שלא נגרם שום נזק...

אני מניחה שלא

בכל מקרה לצערי גילתי לאורך השנים שאי אפשר לסמוך על רוקחים אלא רק על עצמנו. הם גם בטח יסרבו להחליף לך את האמפולה ותאלצי לבקש מרשם חדש ולשלם שוב

שירי ל

New member
אני לא סומכת על רוקחים - אבל פעם ראשונה שאני

קונה ולא ידעתי איך זה אמור להיראות. האמפולה שכבה שבוע במקרר וסמכתי על זה שיש לי. לא היה לי מושג שיש כמה סוגים... בכל אופן - היום הלכתי לרוקח והוא החליף - לא לפני שהעמיד אותי חצי שעה (אני בחודש שמיני!! בחום הזה!!) לחכות עד שימצא באחת המגרות את המרשם המקורי שלי רק כדי להווכח שהטעות היא אכן שלו - מבלי להתנצל כמובן (אמרתי שכן נסעתי למיון בלילה
) כבר התכוננתי לויכוח על כן או לא יכול לקבל בחזרה את האינסולין שהיה אצלי - אבל להפתעתי הוא קיבל אותו בלי בעיות. אמנם אני הייתי בסדר ושמרתי אותו בקירור וגם לבית המרקחת לקחתי אותו בתוך שקית עם קרח אבל לא מן הנמנע שזה לא היה כך ומישהו אחר היה מקבל אינסולין שעמד בחום...

למעלה