הצילו!! יורדת לי המוטיבציה!!!

שירלי34

New member
הצילו!! יורדת לי המוטיבציה!!!

מתנצלת מראש קצת ארוך: כבר לא נעים לי עם הצורך שלי בתמיכה מאסיבית כאן בפורום, אבל אני כבר מרוטת עצבים ובוכה יחד עם התינוקות. מניקה כמעט מלא למעט שתי האכלות מטרנה ביום לכל אחד, אחת אחה"צ ואחת בלילה. היום העליתי מרב יאוש ל - 3 האכלות מטרנה. אני לא שואבת כי נראה שיש לי מספיק חלב ואין לי חשק להתעסק עם משאבה. אמנם בסה"כ עד היום עלו במשקל (מחר אנחנו שוב בטיפת חלב אחרי שבוע + אז אני מקוה שהמגמה תמשך) אבל איתי מסרב כבר כשבועיים להתחבר טוב לפטמה - הוא מסובב את הראש תופס ומפסיק המון פעמים עד שבסוף מתרצה. נדמה לי שכשהוא יותר רעב הוא מתחבר יותר מהר ואני תוהה אם "להרעיב " אותו חמש דקות כדי שיתפוס טוב יותר. בגלל זה כבר שבוע אני לא מניקה אותם ביחד מה שגורם לי ליותר עייפות וקושי. ליה היתה הצ'ופר עד עכשו וינקה יפה אבל היום גם זה השתנה , אולי בגלל שהאף שלה נראה סתום (מין נזלת יבשה כזו) ואז היא התחילה לינוק והפסיקה אחרי כדקה שתיים. בכלל שניהם ינקו היום מעט מאד זמן (כחמש דקות) כל פעם ולעיתים קרובות ובסוף נשברתי, נתתי מטרנה, איתי אכל 90 מ"ל!! (הוא בן 3 שבועות ופחות מ - 3 קילו וזה נראה לי המון). ליה גם התחילה לסבול מגזים. ההתיעצות עם יועצת ההנקה הניבה טלפון של פיזותרפיסטית שהיא ממליצה עליה לבדוק למה הוא לא מתחבר ולמה יש לה גזים, טוענת שאולי יש להם בעיה אנטומית שנובעת מזה שהוא היה במנח רוחבי והיא במצג עכוז. נשמע לי קצת מוזר ולא יודעת אם כדאי עכשו להוציא עוד כסף ולהלחיץ את עצמי עם כל מיני דיאגנוזות. מה עושים? האם זה נורמלי? מפחדת שיורדת לי המוטיבציה ואני אפסיק להניק.
 

lil23

New member
אני רוצה לחזק אותך ולעודד אותך

אני לא מניקה מלא את התאומות שלי( חצי הנקה וחצי מטרנה) וזה בגלל שאחת התאומות היתה בפגיה למשך 10 ימים ואני הייתי אחרי ניתוח שהיה לי ממש קשה להחלים ממנו, כך שיצא שהנקתי רק את התאומה שהיתה בתינוקיה ומאז זה ממשיך כך- פעם הנקה ופעם מטרנה, ותאמיני לי אני מקנאה במי שזוכה להניק את התאומים שלה הנקה מלאה ועוד שתיים ביחד זה נראה לי חוויה בלתי רגילה אז אני רוצה לעודד אותך שלא תתיאשי, לפעמים זה באמת נראה קצת קשה במיוחד גם כשיש נזלת- גם אצלי היה משברון קטן כשאחת מהן היתה מנוזלת היא לא יכלה לינוק כי לא היה לה מאיפה לנשום... בקיצור תתחזקי ויהיה בסדר... ותעדכני אותנו.
 
../images/Emo24.gif

אני ממש לא מומחית להנקה, תפיסות ובקבוקים ומקווה שיענו לך המומחיות. גזים גם לנו יש, ניסיתי טיפות שלא נראה לי עבדו, מה שכן יש קשר למה שאני אוכלת. למשל אחרי שאכלתי סויה, היו גזים בטירוף נראה לי שגם שוקולד קצת מעודד אותו. הקטנה אוהבת לטייל כאשר מחזיקים אותה על הזרוע כך ששורש כף היד נמצא לה בבטן. חייבים לעמוד ואסור לשבת, אחרת היא בוכה. לשניהם עוזר תנועות של כיפוף של הרגלים לכיוון הבטן ואח"כ יישור הרגליים ככה כמה פעמים - לפעמים משחרר גזים. גם עיסוי בבטן עם כיוון השעון, אבל לא אחרי אוכל כי אז הם פולטים. לגבי המנחים: שניהם היו עם ראש למטה, אבל הקטנה הייתה קצת יותר בצורת ר - אם יש קשר לגזים? לוידעת....
 
למעלה