הצילו!!! זקוקה לעזרה דחופה ממבינים

36alma

New member
הצילו!!! זקוקה לעזרה דחופה ממבינים

יש לי בעיןת חמורות במחשב. 1. כל האייקונים שלי, וכלי העבודה בוינדוס ובישומים אחרים, נהיו מפלצתיים. ניקיתי את המחשב מוירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים, ואחרים, וניסיתי לשנות במאפיינים את הממשק, אך לא עזר. באינטרנט, החלונות והכתב גדולים מידי, ואני לא מצליחה לקרוא לפעמים את הכתוב, אלא רק מחצית ממנו. 2. המדפסת שלי, ותוכנת הפקס נוטרלו לפתע. (קצת לפני שהנ"ל קרה). ניסיתי להתקין מחדש, אבל המחשב דורש ממני התקנה מחודשת של הגדרות הוינדוס. הבעיה היא, שאין לי את הדיסק של התוכנה, מאחר ורכשתי את המחשב מאדם אחר. אין לי גם דרייברים של הרכיבים (חומרה), של המחשב. מה ניתן לעשות? אגב, את הדרייבר של המדפסת, ותוכנת ההתקנה של הפקס- mighty-fax, יש לי. גם את הנורטון שלי, אני לא מצליחה להתקין. יש לכם עצה? אני פוחדת לאבד את תוכן המחשב שלי...יש לי וינדוס משלי, אבל אני חוששת להתקין מחדש, כי אין לי דרייברים של החומרה במחשב, ולא יודעת איך לאתר את רכיבי החומרה שלי, כדי לנסות להשיג באינטרנט את הדרייברים המתאימים. אני אודה לכם על כל עזרה... גל.

ohadaz

New member
בנוגע לדרייברים

בנוגע לדרייברים יש שני תוכנות מצויינות שדרכן את יכולה למצוא דרייברים לכל סוגי החומרה באתר החברה הראשונה נקראת unknown device -יש בא גם הפניה לחיפוש הדרייבר באינטרנט השניה נקראת aida32 מקווה שעזרתי

36alma

New member
לא ממש מצאתי אותם, אולי אתה יכול

לשלוח לי קישורים להוריד אותן? אני אודה לך מאוד

למעלה