הצילו הצילו.

הצילו הצילו.

רציתי לרכוש מצלמת וידאו לצילומים ביתיים. אני מבינה מאד בתוצאות איכותיות אבל הולכת לגמרי לאיבוד בכל המלל הטכני. הלכתי וקניתי מסרטה של סאניו עם כרטיס זכרון. התאכזבתי איומות - השימוש בזום גורם לתמונה להטשטש לכמה שניות עד שהוא מתאפס על עצמו. איכות הסרטה גרועה ביותר!!!!!! בכיתי קשות ובחנות מסכימים להחליף לי דגם. אנא ענו לי: האם כדאי מסרטת דיוידי? על כרטיס זכרון כמו שיש לי אבל של מחברת סוני? נגיד M2? אולי כן מיני דיוי? ואם כן אוכל להעביר את הסרטים מהמחשב האישי או שאצטרך לשלם לכל מיני פקאצות שיש להן תכונות מיוחדות ומקצועיות במחשב כדי שיעבירו לי את הסרטים מהקלטות לדיסקים?? <רציתי להעביר הכל בבית לכן לא קניתי מיני דיוי>> הצילו עזרו לי אני חייבת לתת תשובה עכשיו. על מה אתם ממליצים?<?? שיהיה באיכות טובה מאד . תבורכו!!

Yoninissan

New member
אם חשובה התוצאה...

אז רק מיני DV. וכן, תוכלי להעביר את זה לבד - כל מה שאת צריכה זה כרטיס firewire במחשב וצורב DVD. וצריך גם מקום פנוי על ההארדיסק. מבחינת תוכנה כדי להעביר למחשב תוכלי להשתמש במובי מייקר וכדי לצרוב יש באמת שלל תוכנות שאפשר להשתמש בהן... כולל NERO אם יש לך...

daled

New member
מצלמות

כדי לקבל זום איכותי ולא מטושטש את צריכה לחפש כמה זום אופטי יש למצלמה ולא דיגיטלי. אם את מתכוונת לערוך את החומר שאת מצלמת אני ממליץ לך על מצלמת MINIDV של SONY. גם המצלמות הבסיסיות של SONY מוציאות איכות תמונה סבירה בהחלט.

לא חושב שיתאים לך

קצת לא נעים להיתקע באמצע ההקלטה ולראות שהמקום על הדיסק הקשיח נגמר ואין לך דיסק קשיח ספייר להחליף
לכן, עדיף MINI-DV. תמיד אפשר לקפוץ לכל חנות צילום או אופיס דיפוס, לשים 20 ש"ח ולקנות קלטת MINI-DV ולהמשיך לצלם. תודה, חץ

הבעיה - אין לי צורב דיוידי. והקלטות משום מה

נשמעות לי משהו מיושן. מבחינת איכות על דיסק קשיח זה פחות איכותי או לא משנה?

MasterCool

New member
את הולכת נגד הזרם... למה את מתעקשת

ללכת על משהו שונה.. ראית מה קרה לך עם הסאן-יו תחליפי לסוני מיניDV ושימי דגש על הזום האופטי 8-10-12 זה בערך מה שהולך היום למצמות אלו.. זה לא ממש משנה אם אין לך צורב DVD, מספיק צורב רגיל את מעבירה את החומר למחשב ואז צורבת כ VCD ..

MasterCool

New member
ועוד משהו בקשר למצלמות עם הארדיסק

בסוף תבכי שנגמר לך המקום מהר.. ואת לא יכולה להקליט עוד דברים... קלטות זה לא משהו מיושן.. גם באולפנים גדולים משתמשים בקלטות.. את לא יכולה להגדיר את זה כמשהו ישן.. יש טובים ויש פחות.. עם קלטות פשוט תוכלי להמשיך להקליט במצלמה.. פשוט להחליף קלטת מיניDV ויש לך עוד שעות הקלטות מהנות..

למעלה