הצילו......הצילווווווווווווו....!!!

broken child

New member
הצילו......הצילווווווווווווו....!!!

אני הולכת לחטוף התמוטטות עצבים. אני משתגעת. אני מתחרפנת. בא לי לצרוח. עבר עליי לילה איום. לילה לבן. לילה של איבוד שליטה קהות חושים טירוף מוחלט. לילה שלא חוויתי כל כך הרבה זמן וכל כך לא התגעגעתי לסיוט הזה הסיוט הנורא הזה של התקופה של פעם התקופה הנוראית שלפני האשפוז האחרון. אני כל כך חלשה... כל כך עייפה. למה,פאקינג דמט?!! הצלחתי לשמור על איזון כל כך הרבה זמן הייתי בשליטה והייתי גאה בעצמי שני בולמוסים ביום אויר לנשימה... הכל היה כל כך מחושב כל כך מתוכנן ומאוזן... למה הייתי חייבת לדפוק את הכל? לילה ללא שינה ואני כל כך הפוכה הפה שלי כואב הגרון דלוק העיניים כבדות ואני חלשה כל כך... ואני נשאבת לתוך המערבולת המטורפת הזאת ופשוט נותנת לעצמי לאבד שליטה ואני כל כך חלשה ועייפה ואין לי כוח להילחם בזה שוב פעם לבלוס בעיניים עצומות שוב פעם להקיא בעיניים עצומות כלבה מסוממת וחלשת אופי.זה מה שאני. ופשוט נמאס לי. ואני מרגישה שאני עוצרת את הנשימה ומחזיקה את עצמי חזק חזק כדי לא לפרוץ בבכי מטורף בכי שיקרע אותי לגזרים והגרון שלי כבר חנוק מדמעות והעיניים שלי אפילו לא מביטות במסך מבעד לערפל הדמעות המאיימות לשבור אותי... אבל כרגיל כמו תמיד אני עוצרת את הנשימה ואוצרת את כל החרא הזה בפנים ומרוב כל החרא הזה אני כבר רוצה להקיא מעצמי. וכמה אירוני... זה גם כל מה שאני עושה. כל כך, אבל כל כך רע לי אני רוצה לבכות. אני לא אבכה. אני רוצה לבכות.... לא לבד,אלהים...בבקשה. שיהיה מישהו איתי שיחבק שיחזיק אותי חזק... אני הולכת לבכות. בשירותים. רק טיפונת... לא יותר מדי. ואז אני ארגע קצת אעשן סיגריה ואחזור. אני פשוט לא יכולה לעצור את זה יותר. אני מתפוצצת.

CRAZYIT

New member
../images/Emo39.gif

למה את נותנת לעצמך? אל תתני לעצמך לאבד שליטה כל כך מהר, אל תרימי את הידיים ככה פתאום, אז היה לך לילה קשה.. והיום בוודאי לא יהיה לך קל.. אבל קחי אוויר.. תרגעי תנשמי לאט... בשקט
הדברים יסתדרו בסוף... בלי לחץ
קרייZית

יקירתי

אני רוצה להקדיש לך את השיר שכתבתי לך ביום שהשתחררת בהמון המון המון אהבה ממני, אחיך הגדול: כשיבוא הערב את תהיי בסדר ואם תרצי אולי נוכל קצת לדבר כשנצא לדרך שם ישוב הקסם ואם תרצי מעט לצחוק זה אפשר אפשר לרקוד בשניים אפשר סתם לאהוב כי די רק בשעה של אור ואנו נחזור אל המציאות כשיבוא הערב את תהיי בסדר ואם תרצי אולי נוכל להישאר ליד אותו הפלא שליווה אותנו אז ושוב נוכל להיתלהב זה אפשר אפשר לרקוד בשניים אפשר סתם לאהוב כי די רק בשעה של אור ואנו נחזור אל המציאות... מוקדש לך, אחותי הקטנה היקרה והאהובה לי מכל....

למעלה