הצילו ! המחשב קרס !!!

יניב x

New member
הצילו ! המחשב קרס !!!

שלום לכולם יש לי מחשב P-4 2.6 GHz 512MB זיכרון למחשב יש שני HD ובשניהם יש מערכת הפעלה XP (באחד HOME ובשני PRO) כמובן שאני עובד עם אחד מהם כ MASTER והשני SLAVE (שמשמש כשטח אחסון) ולפעמים מחליף ביניהם כשאני רוצה לעבור למערכת הפעלה שניה (אבל זה די נדיר) לפני שבועיים פירמטתי את אחד הדיסקים ומכיוון שזה תהליך ארוך שלוקח זמן, התקדמתי כל יום קצת בזמן הפנוי ובסיום כל יום הייתי מחליף לדיסק השני כדי ששאר בני הבית וגם אני יוכלו להמשיך לעבוד וזה עבד יפה, אחרי שכמעט וסיימתי את ההתקנה (ווינדוס, דרייברים, אופיס, אנטי וירוס, אינטרנט, חלק מהתוכנות) ובעצם נשארו לי רק עוד כמה תוכנות ביצעתי איתחול מחדש (נדמה לי שאחת התוכנות שזה התקנתי דרשה זאת) ואז ... ברגע שהפעלתי את המחשב (ולאחר זיהוי הכוננים של ה BIOS) הופיעה ההודעה הבאה: Windows could not start because the folowing file is missing or corrupt SYSTEM32\DRIVERS\NTFS.SYS You can attampt to repair that file by starting windows setup using the original setup CD-ROM select r at the first screen to start repair כמובן שנשמעתי להמלצה שבהודעה והפעלתי את הדיסק התקנה אחרי ריצה של כמה שניות של המסך הכחול וכל מיני חיפושים שלו הופיעה הודעה EROR CODE 7 החזרתי מצב לקדמותו כלומר החלפתי בין ה HD מסטר לסלייב ושוב אותה הודעה ניסיתי דיסק אחד בלבד... ללא הועיל. החלפתי ושוב ללא הועיל בדקתי ב BIOS הוא מזהה את הדיסקים אך נראה לי צירוף מקרים תמוה שבשתי הדיסקים חל שיבוש ובאג במערכת ההפעלה באותו זמן ומכיוון שהSETUP גם מזהה בעייה זה נראה לי כמו בעיית חומרה מה אתם אומרים ? נ.ב לא תמיד בהודעה הופיעה הקובץ החסר NTFS.SYS לפעמים היה רשום משהו אחר אבל גם בסיומת.SYS

yanirda

New member
בדקת לוירוסים???

ושאלה אחת לי אלייך??? לממממהההה לעזאזל אתה מתקין שתי מ"ה XP שאחת PRO והשנייה HOME?? אתה סגור על השוני ביניהם? יניר.

למעלה