הצילומים אינם עוזרים לנו בחקר האמת

מגבלת מהירות האור

כמעט שכחתי... אנחנו הרי מדברים כאן על עניינים "מדעיים", אבל כשזה מגיע לעב"מים, אז מותר לנו לגמרי לאבד את הראש, ובלבד שרק נוכיח שה"חוצנים" הם אכן חוצנים, שהן אכן הגיעו אלינו מכוכב אחר. טענה כמו "חוצנים, הם שדים" אפילו אם היא נאמרת ע"י חוקר עבמ"ים כמו ווליאיי, היא טענה "לא מדעית", או "לא רצינית", או משהו הזוי ובזוי אחר. אינשטיין הוכיח בזמנו שאת מהירות לא ניתן לעבור, גם לא באופן תיאורתי, גם לא באופן רעיוני. במילים אחרות, מגבלת מהירות היא מגבלה מוחלטת ללא שום חריג. למעשה, גוף בעל מסה, אינו יכול לעולם להגיע אפילו אל מהירות האור, אלא מקסימום עד חצי ממהירות האור ( לא בטוח שאני מדייק ) וגם זה רק בתיאורייה. אבל לצורך העניין, אפילו אם נניח שהעב"מים האלה טסים במהירות האור עצמה ולא פחות מכך, עדיין מהירות האור היא אטית עד מאוד כדי לחצות מרחקים עצומים של אלפי ומיליוני שנות אור. ואפילו לא דיברתי על הדילוג הבלתי נמנע בקפיצת הזמן במרחקים האדירים האלו. ( מסע במהירות גבוהה, הוא בהכרח גם דילוג אל עבר העתיד). אף אחד מעולם לא הפריך את התיאוריה של איינשטיין, גם לא בהשראת העב"מים, גם לא בתיאוריה של "נדמה לי". יש כל מיני דיבורים על "חורי תולעת" שמהווים כביכול קיצורי דרך בין נקודה רחוקה אחת אל השנייה. באופן מסתורי מאוד, ה"חורים" האלו לא נמצאו מעולם, והחוצנים ( נו, בטח ) גם לא מגלים לנו את מיקומם. איפה הם? רק לי זה מזכיר את "בגדי המלך החדשים" ? צלחות מעופפות שאולי טסות במהירות שעולה על מהירות האור עשרות מונים. איך בדיוק? אפילו בתיאוריה זה לא נתפס. אז מה יהיה? עוד צילום של צלחת מעופפת? אורות מסתוריים? תיאורית קונספירציה נגד נאס"א? ובסוף מה? נאמר בעוד 100 שנה, מה יהיה? אנחנו והחוצנים נהיה סחבקים? ננגב חומוס ביחד בצלחת מעופפת? אנו מוכן להמר על חיי. לעולם לא !

תיקון קטן למה שנרשם

הקלדתי מהר מדי... איינשטיין הוכיח בזמנו שאת מהירות האור לא ניתן לעבור....וכו' וכו' מגבלת מהירות האור... היא מוחלטת. לכלל זה, אין חריגים. מה את/ה חושב על זה? אם החוצנים הם אכן מכוכב רחוק, אז איך ניתן להסביר את זה שהם כאן? חור תולעת? איפה הוא? יש לך על מה להסתמך? אני רוצה לדעת.

asa242

New member
שמע אחי

לגבי מהירות האור אתה טועה תיאורטית יש כבר משוואה שאומרת שאפשר לעבור את מהירות האור יש ספר של פיזיקאי מיצ'ה קאקו בו הוא מסביר את הדברים שם הספר עולמות מקבילים ויש עוד ספר המשך שם מוצגת המשוואה קוראים לו הפיזיקה של הבלתי אפשרי מעבר לזה הוא מדבר גם על מסע בזמן ושאר הירקות מאד מעניין מומלץ בחום לכל מי שמתעניין בתחום!, מבחינה מעשית אולי עוד 50 -100 שנה אני מעריך שמעשית נצליח לפתח משהו שיוכל להתקרב למהירות זו ... אבל זו דעתי ...

asa242

New member
ומעבר לזה

קצת לא קשור תחום אבל גם מעניין היו היה ממציא ששמו וילאהלם רייך שהמציא מלא מכונות מגניבות דיי מזכיר את ניקולא טסלה הוא המציא מכונה שמורידה גשם {שלפי דעתי haarp מבוסס עליו...} ועוד מלא דברים הזויים מלפני איזה 100 ומשהו שנה הקדים את זמנו ... ממליץ בחום לחפש בגוגל והתחיל לקרוא עליו... אפילו יש מוזיאון על שמו אם אני לא טועה...

תראה

ראשית- תודה. עיינתי קצת בדף הוויקיפדיה של קאקו. הוא גם די מוכר לי מסרטוני יוטיוב. אני לא שמעתי שאפילו בתיאוריה ניתן לעבור את מהירות האור, או אפילו להגיע אליה. בדף ה וויקיפדיה של קאקו לא צוין על כך דבר ככל שאני חיפשתי ועיינתי. אבל אפילו טיסה בחלל במהירות שעולה על מהירות האור, היא עדיין לא מספיק מהירה, אלא אם מדובר בכוכבים במערכת השמש. קאקו הוא אישיות טלוויזיונית מפורסמת, וככל שאני יודע, רעיון העולמות המקבילים זה לא רעיון מקורי שלו. החוצנים מגיעים אלינו מעולם מקביל? מימד אחר שלא מופיע במימדים המוכרים לנו? זה בערך מה שג'ק וולאיי טוען, וגם אני נוטה להסכים אתו. אני חושב שגם הייניק דיבר על מעבר מעולמות מקבילים ( לא קראתי ספריו ) אבל חשוב שנבין שזה רעיון שבה להסביר את קיומם של החוצנים, רק לאחר קיום ההנחה שהם אכן חוצנים מכוכב אחר. כלומר שזה מעין רעיון של "נדמה לי". זה בדיוק כמו שאני אומר כאן "נדמה לי שהם שדים". הרעיון של קאקו הוא שווה ערך לכל תיאוריה אחרת של "נדמה לי". אני מבין שהוא מדען, אבל גם מדען יכול לשחק במשחקי נדמה לי, רק שאותו אף אחד לא משתיק. בוא נאמר שאם יוכיחו לי את התיאוריה הזו, אשמח לתת לקאקו את הכבוד לנסוע לשם ראשון. מה אתה חושב על אירועי החטיפות ואירועי ההטרדות? מסתבר שבחטיפות, מה שבאמת מעניין את החוצנים זה לקחת מהחטופים דגימות של נוזלים אינטימיים. כך לפחות על פי מרבית העדויות. אני אומר לעצמי, באמת, החבר'ה האלה עברו כזאת כברת דרך, עברו מימדים שונים, דילגו קדימה בזמן, המציאו צלחות מעופפות שמבצעות תמרונים שעולים על כל דימיון אפשרי, הם כל הזמן בורחים מיירוט וממטוסי קרב, יש להם ריח של פח אשפה או גופרית, ומה שבאמת מעניין אותם זה לשדוד מהבןאדם דגימות של נוזלים עכורים?! זה לא מתמיה אותך? הם יכולים כבר לפתוח קניון מרוב הדגימות שהם שודדים. יש גם אירועי הטרדות- חטיפות. כלומר אירועים שבהם המוטרד מתעורר, אשתו במיטה ישנה שינה עמוקה מאוד, הוא פוקח עיניים, ופתאום יש אלומת אור שנושאת אותו אל תוך החללית, בתוך החללית הוא מוצא את עצמו ערום, והחוצנים ( נו..בטח ) משחקים עם איבר המין שלו ולוקחים דגימות. אם זאת אישה, הם דוחפים לה כל מיני מכשירים. אח"כ החטוף/ה מוחזרים באותו אופן שבו הם נלקחו והם מוצאים את עצמם בבוקר למחרת עירומים. האנשים האלה מוכנים להישבע שאירועי החטיפה האלה הם אמת ולא בדיה. הם גם מגיבים באופן מאוד רגשני ונסער לכל הסיפור. יש גם אירועים שבהם זה אירע לכמה אנשים שהיו יחדיו באותה עת ממש. לעתים מדובר רק בהטרדה והפחדה, ללא חטיפה. באירועים האלה מדווח שהחוצנים עוברים דרך קירות ודרך התקרה. אם נתייחס רק לעדויות על חלליות ונתעלם מהחלק הזה, אז יש כאן מגמתיות.

hamamin

New member
אל תתעלם מכלום,נסה להכליל---

[נסה,אם עוד לא,לקרא את שני ספריו של המהנדס אדריאן דביר ז"ל,בעיברית] אותם חוקי טבע [מימדים,עולמות מימד רביעי והלאה וכאלה]חלים על חוצנים ושדים. ההבדל ביכולות השליטה של הישויות לסוגיהם הרבים עד אי מספר. רק "אפורים" ישנם מסוגים שונים,חלקם עם עיניים אמיתיות וחלקם רובוטים מנווטים. הבעיה שלנו כבני אדם שאיננו מכירים ,בינתיים את היקום אלא בחלקו האדמתי [פאזת הפיזי] פאזת השמיים,הרוחני,הוא מדע שמנסה להתגלות במאיץ השוויצרי למשל,כרגע. הכל מדע והכל טבע ---יוצא הדופן הוא האדם ואמונותיו העכשויות. הגוף הפיסי שלנו הוא לגבי הישויות החוצניות פלא ויחודי ולכן הם חוקרים אותו את מבנה היקום הם כבר יודעים מזמן, לפנינו. אחרת הינו אנחנו חוקרים את גופם. החטיפות הן אמת ממשית והמימדים הרוחניים הם אמיתיים---- השאלה במה אתה בוחר להאמין בנוחות הביתית שלך,כרגע. [גופנו קיים ביותר ממימד אחד ולכן מתרחשים אירועים שלכאורה אינם לוגיים או סבירים למדע העכשוי] היתי גם אומר שהחוצנים ,חלקם חי אלפי שנים,יותר ממשיים מאיתנו עם המאה בקושי שלנו. עד תחילת המאה העשרים,המדען האבל,לא היה מושג גלקסיה קיים. אתה בדרך הנכונה בכל מקרה--- נעים ומעניין לקרא אותך.

כשיש מדע, אין שום צורך באמונה

אם המדע שותק, אז נכנסת לפעולה ה"אמונה" או הספקנות. המדע אכן שותק. אני חושב שגם אם נקבל תמונה נפלאה ומהממת של צלחת מעופפת, שבה ניתן לזהות כל פרט ופרט, אך מאיזושהי סיבה כלשהי, לא נקבל תשובות לשאלות "מנין הם באים, מה הם מחפשים כאן, מה הם רוצים, למה המיסתורין, למה מסך הערפל לא הורם מעולם וכיוב' שאלות של היגיון בריא, אז הסיפור הזה ימשיך להדיף ריח של פח אשפה ציבורי, גם שלא בקרבת החוצנים. לי זה מאוד ברור- אני לא אוכל להוכיח לעולם שהחוצנים הם שדים, אבל באותה נשימה גם ברור לי, שכל אחד אחר בעולם, לעולם לא יצליח להוכיח שהחוצנים האלה, ממשיים. הם קיימים, אך אינם ממשיים. אתה אומר שהם חיים מאות ואלפי שנים... אני דווקא חושב שהם נבראו לפני בריאת כל חומר מוחשי ביקום, כלומר הם קיימים עוד לפני שהזמן החל לתקתק. הם עלולים להמשיך לחיות לאחר חורבן היקום, אלא אם אלוהים יחסל אותם או יסלק אותם למקום אחר. הם בני אלמוות. הם ישויות חסרות גוף. אלו הם הנפילים מספר בראשית ומספר חנוך. זה הם, והם אשפים בהונאה. הם גם נבונים מאוד, אין ספק. בכל מאה מאתיים שנים, הם מעדכנים את המראה המטיל אימה שלהם. פעם זה דרקון, פעם זה חוצן, פעם זה שילוב של כל מיני בעלי חיים. וזהו גם המקור לאמונות הקדמוניות באלילים. הפרעונים למשל, עם המאיה למשל. הם לא רק "האמינו" באלילים, הם גם ראו אותם מדי פעם... במופע כזה או אחר, ואלו כמובן שדים, נפילים, מלאכי נפל, או איך שלא קוראים להם. לא ניתן להשמיד אותם בפצצה או באש, ולמעשה לא ברור לי אם ניתן להרוג אותם בכלל, מפני שהם לא בעלי חיים בכלל. הם לעולם לא אוכלים, לא שותים ולא מפרישים שום דבר. שמת לב שהם אינם רוצחים בעצמם בני אדם? הם רק מפחידים בני אדם כמעט עד מוות, חוטפים אותם, שודדים מהם שתן ונוזלים אחרים, בנוסף, יש עדויות על התנהגות סדיסטית מצידם כלפי החטופים. התנהגות מינית סדיסטית. אבל החוצנים לא אבל לא הורגים את החטופים לעולם ( ככל שידוע לי ). למה? הם הרי הורגים פרות. למה דווקא פרות? למה לא סוסים, או גמלים, או פילים? רק פרות... מה הייחוד של פרה? היא בעל חיים טהור. ובני אדם? הם הרי מתייחסים אלינו כמו אל בהמות או בקר. אני שמעתי בעיקר דיווחים על התייחסות סדיסטית, מזלזלת, מנוכרת, וחוסר כל תקשורת עם בני אדם, כלומר שאנו מן אובייקט בעיניהם. אובייקט נחות, שאין מה לדבר אתו בכלל, אבל אובייקט ראוי להתעללות מינית... פרות לעומת זאת, הם כן הורגים ואף משחיתים את גופן לפני המוות או אחר כך. ההשחתה היא בדר"כ במה שקשור לרקטום של הפרה או איברי המין של פרות. אני מניח שלשדים האלה אין "רשות" להרוג בני אדם. אחרת הם כבר מזמן היו הורגים אותנו. אני לא יודע איך הגעת למסקנה שאירועי החטיפות הם אכן אירוע ממשי במציאות. אין שום עדות של צד שלישי שצפה באירוע חטיפה כזה. מבחינת החטוף מדובר באירוע אמתי עד מאוד ואין ספק שעדותו מבחינה סובייקטיבית, היא אמינה עד מאוד. לעתים מדובר אף ב*חטיפה* של כמה בני אדם בו זמנית. וכולם מדווחים על אותם מראות, צלילים וריחות. אבל עדיין... אין בעולם שום עדות של צד שלישי המדווח על חטיפה של אחר ורואה את גופו נישא בעזרת אלומת אור. אף לא עדות אחת. מרגע שהחטוף רואה את האור של ה"חללית" הוא למעשה מאבד כל שליטה גופנית וכן מאבד את הזיכרון של חלוף הזמן. הוא מגלה בדר"כ במקרה, שחלפו כמה שעות והוא בכלל לא שם לב שחלפה אפילו דקה. לעתים ניתן לשחזר את זיכרון החטיפה עצמה ב"חללית" רק בעזרת היפנוט. ללא היפנוט, החטוף זוכר רק את המראה הראשוני של אלומת האור ותו לא. ה*חטופים* האלה (כאמור) מגיבים באופן רגשי מאוד חזק אל אירוע החטיפה. חייהם אינם חוזרים להיות מה שהיו קודם טרם החטיפה. הם אחוזי אימה, פחד, חרדה ובלבול. כל זאת למרות שלא נגרם להם שום נזק גופני ממשי. לעתים אף לא שריטה. דיווחים כאלה, דומים עד מאוד לאירועי פולטרגייסט. מפגש של ממש עם שד, או עם ה"אור" שלו. מה שנדמה כאור פנימי לבן של החללית, הוא אור של מימד אחר שנגלה לנו. המימד השדוני. זה מאוד חשוב להבין את זה. אור חללית חוצנית- הוא לא אשליה, אלא אור אמתי, שמתועד אף במצלמות. הוא לא אור של מנורה או נורה או פנס או נר או כל תאורה אחרת שמוכרת לנו מהעולם הזה. זהו אור של עולמות שאנו לא יכולים לתפוס או להכיל מבלי לדבר על ה"צד האחר" של העולם, הצד הנסתר. במילים אחרות- דיווחים על חוצנים, זה פולטרגייסט. זה הכל. לעתים ניתן גם לצלם שדים ורוחות רפאים. גם הם קיימים, אבל הם אינם ממשיים פיזית. הם בוחרים לעצמם צורה ולאחר זמן מה נעלמים ( נחש באיזה ריח מדובר). הנזק הרגשי והתופעות שנגרמות ל*חטוף* או לזה שעד לפעילות פולטרגייסט, הוא נזק זהה. לא דומה, אלא זהה. מפני שמדובר באותו גורם ממש.

אני יודע היטב מה הם רוצים

מנין הם באים? כבר ציינתי קודם. המימד הנסתר של השדים. מה הם רוצים? רצונם האמתי הוא לתעתע, להסתיר מעינינו את האמת, להפחיד, לבלבל, לגרום לנו תחושת חוסר אונים, אבל... מעל הכל, הם נחושים לשנות את תפיסת עולמנו. אנו חיים כעת בחברה "מודרנית". יש לנו תפיסות עולם מסוימות. לפני קצת יותר מ 100 שנים הפנמנו את דרווין ואת תורת האבולוציה שלו. הפנמנו שמוצא האדם הוא כביכול מבעלי חיים ולא מבורא עולם. הפנמנו שיש כוכבים, מסעות בחלל, יש טכנולוגיה, אינטרנט, מחשבים, טלפון סלולארי. זנחנו את אלוהים כי המדענים אומרים לנו שזה "שטויות". ואנו מצייתים לכל מוצא פיהם של המדענים. אם אומרים לנו שספר בראשית זה ספר מעשיות, אז אנו מקבלים את זה כאמת מוחלטת. אימצנו כל מיני תיאוריות ופילוסופיות ורק אז הופיעו העב"מים בצורתם הנוכחית כ"אפורים". לא לפני כן... רק לאחר דרווין. איך זה יתכן? זה יתכן מפני שהישויות האלה רוצים שננער מעל עצמנו כל שבב של אמונה באלוהים היחיד, בורא עולם. אם יש לנו איזה בדל של אמונה, זה לא טוב מבחינתם. למה ? זה מחליש אותם או מעיב על התוכנית הגדולה שלהם, לכבוש את כדור הארץ שלנו באמצעות שליחיהם האנושיים ( לא בעצמם). יש כאלה... אל דאגה, יש להם שליחים אנושיים מסורים עד מאוד למטרה הסופית של כיבוש מוחלט של כל האנושות. לראות "חוצן" ולהאמין שהוא מן אל קטן, זו למעשה... אלילות. זו עבודת אליל. אין לי בעיה עם זה, אבל לייחס לחוצן כוחות אלוהיים, זה עבודת אליל. יש המון מאמינים בחוצנים שמאמינים שהם למעשה "אלוהים", הם כביכול האלוהים האמתיים, וזה *בדיוק* מה שהם רוצים שתחשוב. והם בוודאי מצליחים בכך. אלוהים לא הזהיר אותנו מפני חוצנים, מפני שאין חוצנים. יש שדים שתפקידם בעולם להטעות והם אכן קיימים ואכן מטעים בהצלחה רבה עד מאוד. אם אתה כעת קורא את דבריי, אתה כנראה מאמין שספר בראשית הוא סיפור מעשיות. מי שלא תהייה. אז רק שתדע, שיום אחד אתה עלול באמת לפגוש את החוצנים האלה ואתה תצטער על כך מאוד. אם אכן תפגוש את החוצנים, אז יתכן שתאמין עוד יותר חזק שהם אכן היו חוצנים, וזה כמובן לא נכון... שמעתי שרוב אלו ש"נחטפו" בידי חייזרים, עסקו באיזושהי מידה של מאגיה שחורה, סיאנסים, תקשורים, עבודת אליל, סמים, גילוי גלגולים קודמים והיו באופן כללי כופרים בבורא עולם היחיד. בגלל שזה נשמע להם כמו "שטויות". שמעתי גם על עדות אחת שבה החטוף או המוטרד ציווה על החוצנים – In the name Jesus Christ , leave me alone, In the name of Jesus והם מיד ברחו, עזבו אותו מיד. נעלמו כלא היו. שמו של אלוהים מאיים עליהם? שמו של משיח הנוצרים מבריח אותם? כיצד? אף אחד מעולם לא נחטף בידי חוצנים, ולא נישא בידי אלומת אור כוחנית, ולא שדדו ממנו שתן, ולא נוזלים אחרים, ואם זו אישה אז לא באמת דחפו לה שום דבר. תיאור העדות של החטוף הוא אמיתי עד מאוד, מבחינת רוחו, נשמתו, נפשו. אבל הוא מעולם לא נחטף באופן גופני. רק שהישות הזאת זיהמה אותו בטינופת שלה. זה באמת כל הסיפור של החוצנים ואין אמת מעבר לכך. השנה היא בדיוק שנת 5771 למניין האדם הראשון. האדם הראשון שנברא בידי אלוהינו, בורא עולם. בורא עולם שהוא "אור" אבל לא כמו אור השדים... זהו האור שאדם חי לעולם לא יראה ויישאר חי. קודם לכך לא היה אדם קדמון ולא דבר דומה לכך. אלו הכל שקרים של העידן החדש. היו נפילים, מלאכי חטא, שגם אז הטעו את האדם הראשון...וגם את חווה... וגם את הדור הנוכחי של האנושות. והם עשו בהצלחה רבה עד מאוד. רוצה? קבל את זה. לא רוצה? אל תקבל את זה. שיהיה לכולם רק טוב, בכל מקרה.

גלגולש

New member
כמה שטויות!!! ידידי, פה זה לא פורום דתי, עם

כל הכבוד. איך אתה "יודע" שהם לא חוצנים? קצת יומרני הייתי אומר. וההטפה שלך כאילו זו באמת השנה החמשת אלפים ומשהו למניין בריאת האדם- מקומה לא פה, פה זה פורום, שמתיימר לפחות, להיות מדעי. ותרשה לי לא להתייחס כמובן לשטות הזו (אחת מני רבות) שרשמת לגבי תחומי עיסוקם של החטופים. כמו הרבה אנשים, גם אתה "פרשמן" בתחום הזה שנקרא העב"מים, אז אנא ממך, לפני שאתה יוצא בהצהרות לך וצא ולמד קצת את התחום.

אתה עצמך לא מבין מהו מדע

מפני שאם היית מבין באמת מהו "מדע", היית מבין ש"מדע", הוא שיטה לאיסוף ידע אודות העולם באמצעות תצפית, ניסוי והסקה שיטתיים, ודרכי מחקר שנועדו לפתח ידע זה. להביט/ לצלם מן עצם מתכתי בשמיים ומיד להסיק שמקורו הוא בכוכב אחר ומרוחק עד מאוד, זה טענה לא מדעית. היא לא מבוססת על תצפית ולא על ניסוי. זה רק ניחוש שדורש מידה רבה מאוד של דימיון ואמונה בחיים חוצניים. לא כל דבר שמדען אומר הוא "מדע", גם אם הדובר הוא אכן מדען בעל שם. לא כל תופעה בטבע ניתנת להסבר מדעי. לא כל תופעה בטבע ניתנת לשיחזור בכלים מדעיים. אם אתה מבין משהו, בבקשה...תוכיח לי בכלים "מדעיים" שהחוצנים קיימים . יש לך הוכחה אובייקטיבית שמישהו בעולם הזה נחטף ע"י חוצנים? נישא בידי אלומת אור? בבקשה... תוכיח. אני מצפה לכך בקוצר רוח. אשמח גם לתמונה של חוצן אם יש לך. אם תצליח להוכיח לי משהו, אחזור בי בגלוי לפני כולם. אבל אתה לא תצליח להוכיח לי כלום, מפני שגם אתה ממש כמותי, אוחז ב"נדמה לי". תיאורית העולמות המקבילים? חורי תולעת? מהירות על אורית? איפה ההוכחה? כל אלה הם גם תיאוריות "נדמה לי". והן מקובלות עליך. למה? למה המגמתיות? למה האפליה? כי ראית צילומים משכנעים של צלחות מעופפות ואתה אתיאיסט... זכותך, אני לא מחטט ולא מטיף. רוצה לאכול את הלוקשים האלה? דארלינג, אני לא אפריע לך. תאכל את הכל. בשום מקום לא ציינתי שאין תופעת חוצנים ואין עב"מים. יש עב"מים בהחלט. הם בהחלט קיימים, אין לי שום ספק בזה, הם רק לא מה שהם נחזים להיות ( מכאן שהם בהכרח, עוינים ). אין לי כוונה לצאת וללמוד את התחום באופן מדעי, מפני ש ( כפי שציינתי ) התחום הזה, לא מדעי. המדע נכשל כישלון חרוץ לתת לי ולכל אחד אחר, תשובות לשאלות הבסיסיות ביותר. אז אין כאן בכלל מקום לדיבור על "מדע". מאידך... יש מקום למעט ספקנות והיגיון בריא. לא כל מה שאנו רואים, הוא "אמת". לא כל מה שאנו חווים ומרגישים, הוא "ממשי" מבחינה אובייקטיבית.

גלגולש

New member
בנושא חטיפות

חפש באינטרנט alien abduction ותגלה שחלק מהחטיפות הותירו סימנים פיזיים על החטופים כגון המקרה של אנטוניו וילאס בואס (ברזיל, 1957 כמדומני) או תקרית שצולם על פיה הסרט "Fire in the sky " בה נעלם למספר ימים אחד מהחטופים ששמו טרוויס וולטון. וישנם מקרים רבים נוספים. והמקרה הכי מפורסם של בארני ובטי היל בה נאמר להם ע"י מפקד הספינה שמקום מוצאם בזטה-רטיקולי. אם אתה מחפש מקורות רשמיים, אז פנה ל Disclosure project.

עדות אישית, אינה ראייה מדעית

אני מאמין שה"חטופים" האלה, ובכלל זה, בני הזוג היל, אינם שקרנים. הם דוברי אמת. אך הם מספרים את ה"אמת" הפרטית שלהם. לאמת יש כמה היבטים שונים. השקרים שהכי קשה להתמודד איתם בעולם, הם שקרים שיש בהם שבבים של אמת. אתה מאמין שהם נחטפו באופן פיזי. אני מאמין ש רוחם / נפשם / נשמתם , נחטפו. גופם לא נחטף מעולם. מה שבני הזוג היל חוו, וכל חטוף אחד בהיסטוריה חווה בסוג הזה של חטיפות - הוא זיהום רוחני / זיהום נפשי / זיהום נשמתי, זיהום תודעתי, או איזה כינוי אחר שתבחר. שוב- מדובר ב"אמת" שהיא איננה הזיה ולא בדיה, אבל זו לא אמת מדעית, אלא אמת אחרת. ה"חטוף" חווה את מה שנדמה בעיניו כ"מציאות", במידה מוגברת. הוא ( כביכול) "רואה את האור". אם אכן מדובר ב"אמת מדעית", "אמת אובייקטיבית" - די לי בעדות אחת של צד שלישי, המדווחת על חטיפתו של אחר כדי לזנוח את התיאוריה הזאת. אבל אין שום תיעוד הנסב על חטיפה של אדם אחר, בוודאי שגם אין שום צילום כזה ( נו...בטח). אם היית מציב מצלמה נסתרת שמצלמת את כל אירוע החטיפה מתחילה ועד הסוף, היית רואה שה"חטוף" נשאר במקומו לאורך כל ה"חטיפה" ואינו זז ממקומו. בעיקרון- מרגע שה"חטוף" מזהה את האור של ה"חללית", הוא מאבד קשר עם המציאות התלת מימדית המוכרת לנו. איבוד הקשר הזה הוא מוחלט ולמעשה חסר תקדים מבחינת החטוף. לא רק את הקשר עם המציאות הוא מאבד, אלא גם כל תחושת זמן. בדר"כ, לניתוק הזה מהמציאות, מתלווה גם איבוד זיכרון של האירוע. אבל איבוד הזיכרון אינו חל על ראיית האור הראשוני. כלומר שה"חטוף" זוכר את מראה החללית והאור שבוקע ממנה, אך בד"כ אינו זוכר את תוכן החטיפה עצמה. לעתים ה"חטוף" נזקק להיפנוזה כדי לשחזר את זיכרונו. זיכרונו, הוא זיכרון שהתקבל אצלו, לא באמצעות החושים שלו. היעלמות – אינה בהכרח מעידה על חטיפה. שריטות גופניות – אינן מעידות על מעשה פולשני וגם לא על חטיפה. העברת מחשבות בטלפתיה- כבר ציינתי, מדובר בזיהום תודעתי בידי ישות בעלת יכולת השׂאה והטעיה ( היפנוט זדוני ). ה"חטוף" חווה *בדיוק* את מה שהישות שותלת אצלו על פי רצונה, על פי התכתיב שלה, ומקבל זאת כמציאות תלת מימדית. אך למעשה, הוא נותר במקומו לאורך כל האירוע, או שהוא פשוט הולך לאיבוד באיזה חורשה. אף אחד מעולם לא נחטף ע"י חוצנים. מדובר באירוע אמתי שחל לא בעולם התלת מימדי המוכר לנו, אלא באירוע שחל במימד אחר. יש גם אנשים שמדווחים על "חווית סף מוות" או חוויה חוץ גופית. בדומה לחטופים, הם משוכנעים שהם חוו אירוע אמיתי, ולמעשה אמתי יותר מכל אירוע אחר שאי פעם חל במציאות התלת מימדית שלהם. עדיין אין לנו שום הוכחה מדעית שמישהו בעולם הזה ביקר בגן עדן או בגיהינום. אלו רק דיווחים ועדויות עצמיות שחלות על ה"עצמי" ולא האחר.

hamamin

New member
יכולת השאה של מי שאינו קיים.

והפכת שתלים ממשיים לאילוזיות של המנתחים וכוויות של חודשים לסריטות. ולמה אין חוויות על סף המוות אמיתיות אם אתה מודה בקיום מימדים אחרים ? וכי הממדים האחרים הם אילוזיות קוסמיות[אתה מכיר בישויות אחרות]ו"שלנו" ממשי ? וכי הנחתום מעיד על עיסתו ? בקשר לחטיפות שאכן מימדים אחרים וטלפטיה מעורבות חזק בהן אתה טועה לחלוטין---- הן ממשיות גם אם הם במימדים האחרים---- בכל אופן לא פחות ממה שאומרים בחדשות כל יום. גם לגבי חוויות על סף מוות וגם לגבי חטיפות עשרות שנים של מחקרים מדעיים רציניים של מדענים רציניים לא השאירו ספק בנכונותם. אי קבלתם על ידי האקדמיה הרשמית אפילו לא מגוחכת,סתם מסכנים מרוב אטימות. המאבק של כנסית מרובעי השכל המפוחדים "העולם המדעי הנאור" הוא קרב השרדות לאחר שתפסו את השלטון מידי מטומטי הדת למינהם. האמת עוד לא שלמה לחלוטין. המדע של היום הוא רק ההתחלה של משהו טוב--- כרגע זו תקופת הביניים השניה שלאחריה האדם יקבל את היקום כביתו הרחב. אל תיפול בפח הקדמוני של הדיס אינפורמציה המכוונת . מאבקי שליטה בך ותו לא.

אין ראיות מדעיות לחוצנים

יש צילומים של עצמים מתכתיים וזה בערך כל מה שיש, וממילא זה לא מעיד על חוצניות. לעתים יש צילומים של אורות בשמיים שטסים במבנה טיסה כלשהו. זה לא הוכחה מדעית לקיום חוצני. כל מה שציינת בהודעתך הקודמת הם ראיות ע ק י פ ו ת לקיום כביכול חוצני. גם תיאור בידי "חטוף" שמתאר קונסטלציה של כוכבים שאיכשהו תוארו באוזניו והם ( הכוכבים) לא היו ידועים בזמנו לאנושות- זו לא הוכחה לקיום חוצנים. זו לא הוכחה כלל. זו אולי מוכיח על קיום של תקשורת על מקור מידע כלשהו, אבל זה לא מוכיח חיים חוצניים. אין שום ראיה ישירה לקיום חוצני בכל העולם כולו. יש מרחק מאוד גדול בין לראות צילום של חללית או להקשיב לעדויות "חטופים", עד למסקנה שיש חוצנים. את המרחק הרב הזה אתה משלים ב"אמונה" כשם שהכינוי שלך מעיד עליך. מישהו כאן ציין שהפורום הזה שואף להיות מדעי... הסכמת להשלים את הפער הזה ב"אמונה", אך ורק בגלל שדחית ואתה עדיין דוחה את רעיון הבריאה הייחודית. ציינתי את זה כאן קודם, ומיד קפצו כאן כמה פיוזים. אז אני לא בא להטיף לחזרה בתשובה או משהו כזה, אני לא מטיף לשום דבר, אבל כולם כאן כבר מבינים למה כוונתי. תופעת החוצנים קשורה בחבל הטבור לנושא הבריאה הייחודית. שני הנושאים אינם יכולים לדור זה עם זה בכפיפה אחת. בוא נאמר את זה כך. אם לא היית מקבל את רעיון ה*אבולוציה*, אז לא היית כאן בכלל. אפשר גם באופן פוזיטיבי- אם היית מפנים את רעיון הבריאה הייחודית, אז לא היית כאן בכלל. אתה כאן, אך ורק בגלל שקיבלת את רעיון ה*אבולוציה* באופן מלא. מה שנחזה להיות חוצני, איננו באמת חוצני. אלא משהו אחר.

hamamin

New member
שני דברים---

1.אני לא מתכוון להכנס למסכת הוכחות וויכוחית. 2.רוב,בכלליות, מהדברים הרחבים שפרסת כאן,נכונים. שיטחית וכללית--- יש הרבה חטופים בעלי שאריות פיזיות,פצעים,חורים שתלים מסוגים שונים [אולטרא היי טק]כוויות חומרים צורבים [אבקה צהובה צרבה חטוףישראלי מעפולה במשך חודשים] זיכרונות שאינם בהכרח מתגלים בהיפנוזה,שינוויים חיוביים בהשקפת העולם וידע חדש ועוד. יש חומרים ממשיים שנישארו בשטח הנחיתות,אבני\גבישי סיליקון [היסוד הטהור,צורן] מוזר במבנה הגבישי וחומר אדום שמנוני ועוד סימנים פיסיים כולל צלחת שרופה. בא נשאר בתפיסות שלנו,עד הנה כי אין לי זמן להוכחות---אם מישהו ירצה ,בבקשה. כל טוב לך.

למעלה