הצילווווו

gami088

New member
הצילווווו

קודם כל היי לכולם... שנית, כל המצטדקים למיניהם בבקשה תהיו עדינים...
אז ככה יש לי התחבטות נפשית עצומה...
אני אם ל2, גרושה, חיה מזה כשנה עם בן זוג... הוא גבר מקסים... אוהב את הילדות שלי כמו את ילדיו ודואג לנו... הסקס מושלם... והכל מתנהל בצורה מצויינת...
לאחרונה התחלתי לתהות ביני לבין עצמי, מה אם.. יש לציין שלא הייתי במערכות יחסים ארוכות לפני (מקסימום 10 חודשים) וגם בהם לא שמרתי אמונים, לא מצאתי עניין... כיום אפשר להגיד שזו בעצם גמילה.... אין לי ידידים, בכלל!!! אני לא יוצרת קשרים עם גברים לשום מטרה... ומחקתי את החיים הקודמים שלי...
יש לי סיפוק אדיר מזה, אבל... זה גם קשה... מאוד, הייתי חיה במתירנות, לא הייתי מאושרת, אבל היה נעים פיזית... אני יודעת שזה טיפשי אבל יש בי טיפה געגועים לימים ההם... אני מודעת לעובדה שהייתי אומללה... אבל השכל האנושי עושה דברים רחוקים לפחות מורגשים... אני לא יודעת מה לעשות, אני ממש לא רוצה להרוס את הזוגיות המקסימה שלי... אני אוהבת את הבן זוג שלי מהנשמה...

TheShining

New member
בת 23 אם לשניים?

וואחד הספק..
יש לי הצעה בשבילך. אולי תבקשי ממנו לגוון את חיי הסקס שלכם עם עוד פרטנרים?
מסיבות כאלו של עוד זוגות, או צירוף אישה או גבר נוסף למיטתכם? תוכלי לומר לו שגם תשמחי לראות אותו מזיין אישה אחרת. מה דעתך? הוא ירתע או ישמח?
הייתי מאוד נזהרת שלא לקלקל את היחסים היפים שביניכם. את תמיד יכולה להתפרק עם פורנו ופנטזיות, או לשתף אותו בכל מיני דברים שעוברים לך בראש. נסי זאת לפני שאת הולכת על אורגיות.
אני מבינה שאת מרגישה שפשוט לא מיצית את עולם הזיונים וההרפתקאות שבחוץ. זה טבעי. את גם צעירה, גיל מושלם להתפרעויות. רק תזהרי, יש לך משהו ממש טוב ביד - אל תסתכני בשום פנים ואופן ! אם הוא יפגע וילך זה ממש לא יהיה נעים.
בהצלחה

gami088

New member
תודה על התגובה המהירה

אממ קודם זה תאומות לכן....
שנית: ההספק הוא כי נישאתי בגיל 18.5 הייתי דתיה..
מה שכן הספקתי יותר מידי בעניין של סקס, בצורה של כל יום סקס אפילו פעמיים...
אני ממש קנאית לו וממש לא התכוונתי בקטע של אורגיות ושלישיות וחילופי זוגות, אני אתאבד לפני שאעשה את זה...
העניין של המשחקי תפקידים נשמע טוב...
תודה רבה

TheShining

New member
בבקשה, ותהני מהתאומות

בהחלט רצוי לשתף בפנטזיות ולהגשימן.. לא הייתי מציעה לבגוד בו... אל תשכחי שאם את קנאית, איך הוא היה מגיב. אני בעד הדדיות

gami088

New member
להבהרה- לרגע לא חשבת לבגוד חלילה

זו דרך לא מומלצת, מניסיון רב לצערי.. סתם כאב ראש...
שוב תודה רבה

A 26 cm Schlong

New member
אבל היא כותבת פה בריש גלי

שבכל מערכות היחסים הקודמות שלה היא לא שמרה אמונים. למה את חושבת שהיא השתנתה?

TheShining

New member
אין לי שמץ איך היא תנהג בעתיד, אבל

לא אשפוט אותה על מה שהיה בעבר.

A 26 cm Schlong

New member
באת לפה לקבל אישור לבגוד?

תבגדי, מה את רוצה מאתנו?

האם מי שחושב שאדם בוגד הוא אדם דוחה, הוא בהכרח "מצטדק"? SO BE IT. אני "מצטדק".

אם הכל כ"כ ורוד ומושלם ביניכם, לא היית טורחת לכתוב את ההודעה הזו, נכון? אז למה שלשם שינוי לא תהיה קצת ישרה עם עצמך, אפילו שקשה, ובמקום ללכת סחור סחור, תכתבי מה חסר לך בקשר הנוכחי?

gami088

New member
אהה טעות בפורום סליחה...

לא חיפשתי הצדקה לבגידות ולא אישור.. חיפשתי רעיון להתמקדות בזוגיות הנוכחית ולרענון... וכל יפי הנפש שיודעים הכל על נפש האדם, בהצלחה לכם... אני יודעת את מה שעובדתי בחיי, בגידה היא לא מחלה חשוכת מרפא, אם רוצים אפשר להגמל. מי שלא מוצאת חן בעינו השאלה פשוט שידפדף הלאה, לא צריכה את התגובות האלה. גועל

A 26 cm Schlong

New member
גועל?

הצחקתני!

קשה לך לקבל ביקורת? את יודעת למה? בגלל שאת יודעת שהמעשים שלך הם נבזיים.

מטיחים לך ת'אמת בפרצוף והתגובה שלך היא "גועל"? משעשעת.

Jake Speed

New member
זה יכול להסביר הרבה דברים

לגבי למה התגרשת.

אני מרחם על בן הזוג שלך.

gami088

New member
והנה עוד תועלתי מאוד

נורא העולת... תודה רבה לך, כמו שאמרתי להוא שבא לשפוט לפניך, שתיקה יפה לחכמים והסתבר שהוא חשב שהוא חכם אז הוא השתתק.
מצטערת להגיד לכם אבל הערות פוגעניות הן מחוץ לפורום הזה ומחוץ לכל פורום אחר. תשובה ענינית תתקבל בשמחה.
את כל השאר תשאירו בבטן

Jake Speed

New member
כל הערה היא קבילה

בפורום הזה או אחר.

כתבת את הדברים שלך? לא כל התגובות יהיו לרוחך

קטניפ

New member
את לא הראשונה ששואלת זאת

ותמיד בסייפא של הדברים מופיעה האמירה "אני לא רוצה לפגוע את הזוגיות שלי", אם זה מה שאת באמת רוצה אין כאן התחבטות אמיתית לטעמי, לא?
בחרת בזוגיות? עליך לדבוק בה למרות הקשיים.
את כמובן יכולה לפנטז, לחלום בהקיץ אבל אם ברור לך שבגידה אינה אופציה הרי שנותרה רק אופציה אחת מעשית והיא לנסות להעשיר את הזוגיות כל שתמלא אותך ככל שניתן.
כל זוג ומה שעובד לו, אין נוסחת קסם, זו מלאכה קשה ומאתגרת. לגוון, לחדש, לרגש, למצוא את העיסוקים המשותפים שממלאים את המצברים.
אולי גיוון בסקס יעזור, אולי שימוש באביזרים יכניס פלפל למיטה, אולי מקומות חדשים יסעירו אותך.
אין דרך למנוע את מחשבות של מה אם... ואולי
...זה אנושי וטבעי, כל החיים שלנו אנו בוחרים ומוותרים. אבל חיים מתוך חרטה או מתוך התלבטות תמידית הם חיים של חוסר שקט.
דברי איתו, שתפי אותו בצורך שלך להתפתח בזוגיות הזו.
בהצלחה!

gami088

New member
קטניפ תודה

תודה לך קטניפ. ישר ולעניין הועלת מאוד..

למעלה