הצטרפו אלי למסע האחדות

adisadeh

New member
הצטרפו אלי למסע האחדות

שלום לכולם, שמי עדי שדה. היום, יום שישי, בבוקר, טיילתי עם כלבתי בין השדות שבין עפולה למגידו, רכב אחד שחלף על הכביש נשא דגל כתום ( דגל= סרט) ממתנגדי ההתנתקות, מספר מכוניות לאחריו חלף רכב עם דגל כחול, מתומכי ההתנתקות,הסרטים-דגלים סימלו עבורי את הפיצול והקרע שהולך ונפער בעם, במדינה. בתקופה זו שבה העם מתפלג והשסע גדל, נראה שיש מקום לאחדות, בעוד אני מטייל למול הנוף הנפלא צף ועלה במוחי רעיון- צדעת הפיוס, תחילתו של המסע תהיה במטולה, נחצה את כל הארץ עד לאילת, בדרך נופה השובה של הארץ הנפלאה הזו בוודאי יפתח את הפתח להידברות בין החלקים השונים, לא הידברות פוליטית אלא הידברות בין אנשים, המסע כולו יהיה ללא גוון פוליטי ונקווה לראות שם נציגים שונים מהחברה, מעין מסע סולידאריות, אני מזמין כל אדם בין אם דתי ובין אם חילוני, מכל דת ומין (סליחה, מגדר) לבוא אחרינו, הכל בהתנדבות, ללא גוונים פוליטיים, ברוח הסולידאריות של פעם כשעוד רגליהם של מטילים היו כובשות את האדמה שמחוץ לפלייסטיישן. הכל חינם כמובן, מי שלא יוכל להגיע נמצא את מי שיעזור לו להגיע, מי שלא יוכל ללכת יקבל כתף, מי שלא יצעד את כל הדרך ילך קטע קטן ממנה ואחרים יחליפו אותו בקטעים אחרים. כל מי שמעוניין מוזמן לשלוח לי אימייל ולעזור לי לארגן את המסע הזה, נראה שנצטרך נקודות לינה, נקודות מעבר, מים וכו'. אני אשמח לעזרה מכל מי שירצה לבוא לתור עימי את הארץ, אבל יותר חשוב את אנשיה. אנא העבירו את המכתב הזה כל חבר שלכם שאוהב לטייל וחשוב לו מה קורה לנו בארץ הזו שלנו לכל אדם, אגב, אני באופן אישי אקשור לתרמילי שקית ניילון ובא אאסוף לכלוך שיקרה בדרכי. אני מקווה שיהיו נציגים מכל השכבות באוכלוסיה, דגלים שונים תחת אותו הדגל של המדינה, שלחתי מכתב דומה לשלום עכשיו, למתנגדי ההתנתקות, לערוץ 7, לעמותות שונות וארגון לצו הפיוס, לארגונים חברתיים, לארגונים מעסיקים ולמייל ממשלתי,לארגוני הנכים שאקווה שיעשו עימנו כברת דרך ועוד...כל מי ששכחתי לשלוח לו אני עוד אשלח אליו את המייל, בתקווה שיבוא, לכל הפורומים שיקרו בדרכי באינטרנט אני אשלח את המכתב הזה ואני מקווה שעוד יפיצו אותו אשמח לעזרה מכל אחד ואחת מכם/מכן, בארגון, ברעיונות, במסלולים, הדלת שלי פתוחה כל הזמן וכל יום. המסע אני מדגיש יהיה א- פוליטי אבל כן יהיה חברתי, אנשים טובים באמצע הדרך אמרה נעמי שמר, אני חושב שזהו שם נחמד למסע. אין חובה ללכת איתי את כל הדרך, אבל יש חובה ללכת איתי חלק מהדרך, לצאת החוצה מהבית ולראות את הארץ היפה הזו, את האנשים שבה, את השכבות השונות שבה. הטיול רגלי כמובן ומתוכנן לתקופה הקרובה שלפני יישום ההתנתקות והשבר הגדול שאמור לבוא עימה, המטרה – אחדות + טיול מהנה ברחבי הארץ. אל תחמיצו הזדמנות נפלאה לשנות, לטייל בארץ ישראל בדרך הישנה והטובה. בברכה, עדי שדה. [email protected]

למעלה