הצורך שלנו בחרדים.

Katomishh

Well-known member
איך בדיוק לשלב מי שרואה בך עמלק? השנוי צריך להיות בחינוך שלהם. לי אישית אין ממש שום רצון לתרום להם
הם נוגסים בי כבר די והותר - וגם בכולם שלא יהיה לך ספק הם ישתלטו על המדינה ואז יהיה מאוחר מדי גם לך.
דיברת פעם עם חרדי?
לדעתי כל תפיסת העולם שלך מבוססת על דעות קדומות.
כך או כך מנקודת הראות שלי תפיסת העולם שלך היא לא תפיסת עולם שמאלנית,
אלא תפיסת עולם ימנית קיצונית שמשתמשת בכסות שמאל להלבנה - בדיוק כפי שהיה עם הקומוניסטים.

Danny Stern

Well-known member
נו באמת? אתה לא דוגמא וגם אני לא מציין (שוב) מה שאני כן נפגעתי בלי שיש לי חשיפה ככ גדולה לחרדים
הפגיעה כפי שהוצגה בראש הפוסט היא גלובלית. כשאני משרת בצה״ל וחרדי לועג לי (בין אם זה שכן או קהילה)
ההשתמטות שלו פוגעת כמגזר למרות שיש יוצאים מהכלל וגם משתמטים חילונים - יש כלל ויש יוצא מהכלל.
רק להזכר בהדרת נשים שמרחיקים מאוטובוס או נערות וילדים שמסרבים לגייר או להעניק להם אזרחות
הפוסקים הם החרדים הם השתלטו על השכל הישר - כולל שלך. כשפורסמה התחלואה אצל החרדים
איש לא האשים אותם מעבר לכך שהם רצו סגר על כולם - הם האגרסיה.. אין תקיפה של חילוני על חרדי
אפילו אני למרות כל הכעס לא מעלה על דעתי לגעת בהם עם מקל. לא מנסה להדבר איתם - מקרה אבוד. מבחנתי הם
כמו מצורע או מטורף שכדאי לעבור למדרכה ממול -אגב זו המצאה שלהם ודרישה להפריד נשים וגברים על מדרכות.
נו!
תקנה לך ולידיך מלאי של מא''גים ותתחיל את עבודת הטהור הנדרש לקידום השוויון וההתבוללות במדינה לכל תושביה ,,
זו עבודת קודש !!

R 1 3

Well-known member
נו!
תקנה לך ולידיך מלאי של מא''גים ותתחיל את עבודת הטהור הנדרש לקידום השוויון וההתבוללות במדינה לכל תושביה ,,
זו עבודת קודש !!
לא מחפשים יותר קדושה - הקדוש הוא לחיות בחופש בלי שקדוש ישלוט בך.

Danny Stern

Well-known member
לא מחפשים יותר קדושה - הקדוש הוא לחיות בחופש בלי שקדוש ישלוט בך.
מי שולט עליך? יה טמבל !!
במדינה בה 15 ערבים שונאי ישראל יושבים בכנסת .??במדינה דמוקרטית לתפארת .
רוב העם החליט שהמדינה הזאת היא יהודית בה הצביון היהודי והמנהגים היהודים מקובלים ..
אים זה מפריע לך סע לארץ של גוים , ישנם כאלו הרבה בתבל .
אל תנסו להפוך אותה לגויה נגד רצון העם ..

R 1 3

Well-known member
מי שולט עליך? יה טמבל !!
במדינה בה 15 ערבים שונאי ישראל יושבים בכנסת .??במדינה דמוקרטית לתפארת .
רוב העם החליט שהמדינה הזאת היא יהודית בה הצביון היהודי והמנהגים היהודים מקובלים ..
אים זה מפריע לך סע לארץ של גוים , ישנם כאלו הרבה בתבל .
אל תנסו להפוך אותה לגויה נגד רצון העם ..
אני אסיע אותך מכאן בעוון בגידה במולדת הרבה לפני שאשקול לצאת או שתעז לגרש מכאן מי שזו מולדתו כולל מיעוטים.
המטרה שלי במולדת היא לנקש עשבים שוטים כמוך כדי שלא נגיע לחורבן הבית השלישי מפנאטיות דתית.
שכחת את שעורי המולדת? הם לא דנו ביהדות אלא בישראליות - נותרת יהודי רדוף גלותי חסר שורשים.
עכשיו כבר לא שולטים בי.. החרדים באופוזיציה.. . הגזענות שלך נגד ערבים עיוורה אותך..
הרי גם מירי רגב הבהמה היא ערבייה במוצא. מהו יהודי שאתה מתכסה בצילו? שמעת בכלל את השאלה
מיהו יהודי?
א. בדרך הגזענות הגנטית בדומה למוצא הסבתא של הרבנות והנאצים
ב. בדרך קוד ההתנהגות הכפיה הדתית של מדינת הלכה .
ג. בדרך הגיור שהיא כפיה דתית כדי לאפשר נישואים לשבויי ההלכה.
רוב הישראלים חילונים ואינם רוצים כפיה דתית משום סוג. רוב הישראלים נולדו בארץ
ולא אזרחים בזכות חוק השבות.
ישראל היא מדינת כל אזרחיה דה פאקטו וכך תשאר
אין רוב שרוצה מדינה יהודית - אין בכלל משאל או דיון בנושא כי הוא נוגד את מגילת העצמאות שלנו.
מי שמסית נגד ערבים הוא פושע פלילי - מה גם שהערבים המסוכנים הם אמסלם רגב ודרעי - מארצות ערב.

נערך לאחרונה ב:

Danny Stern

Well-known member
אני אסיע אותך מכאן בעוון בגידה במולדת הרבה לפני שאשקול לצאת או שתעז לגרש מכאן מי שזו מולדתו כולל מיעוטים.
המטרה שלי במולדת היא לנקש עשבים שוטים כמוך כדי שלא נגיע לחורבן הבית השלישי מפנאטיות דתית.
שכחת את שעורי המולדת? הם לא דנו ביהדות אלא בישראליות - נותרת יהודי רדוף גלותי חסר שורשים.
עכשיו כבר לא שולטים בי.. החרדים באופוזיציה.. . הגזענות שלך נגד ערבים עיוורה אותך..
הרי גם מירי רגב הבהמה היא ערבייה במוצא. מהו יהודי שאתה מתכסה בצילו? שמעת בכלל את השאלה
מיהו יהודי?
א. בדרך הגזענות הגנטית בדומה למוצא הסבתא של הרבנות והנאצים
ב. בדרך קוד ההתנהגות הכפיה הדתית של מדינת הלכה .
ג. בדרך הגיור שהיא כפיה דתית כדי לאפשר נישואים לשבויי ההלכה.
רוב הישראלים חילונים ואינם רוצים כפיה דתית משום סוג. רוב הישראלים נולדו בארץ
ולא אזרחים בזכות חוק השבות.
ישראל היא מדינת כל אזרחיה דה פאקטו וכך תשאר
אין רוב שרוצה מדינה יהודית - אין בכלל משאל או דיון בנושא כי הוא נוגד את מגילת העצמאות שלנו.
מי שמסית נגד ערבים הוא פושע פלילי - מה גם שהערבים המסוכנים הם אמסלם רגב ודרעי - מארצות ערב.
אני מציע לך לקרוא את מגילת העצמאות של בן גוריון הפשיסט הדתי-נאצי שהוביל אותנו לחורבן ..לקרוא אותה כל ערב לפני שתרדם ..
ישראל מדינת לאום של העם היהודי הוא חוק יסוד שהתקבל בכנסת ישראל על פי רוב יהודי גאה.

אני יהודי גלותי רדוף ששירת בצה''ל, ביחידה קרבית ,והיה חלק במלחמות ישראל..יהודי גאה מאד במסורת של בר ככבא..ולא יהודי מתבייש שונא את עצמו שכמוך , תרצה לא תרצה אתה יהודי!!!!!!!!!!!
מדינת לאום לעם היהודי הוא חוק יסוד שהתקבל בכנסת ישראל על פי רוב יהודי גאה
אף אחד לא שלט עליך אלא הרוב החליט , זה לא ניראה לך כי דמוקרטיה זה מושג שאתה לא מכיר ....
.. הישראליות שלך היא תנועה של פילוג נורא , השווה זו של ירבעם בן נבט..
פעם קרוא לה ''כנעניות '' ובצדק..

ישראלי מצוי הוא גם מקריב את ילדיו למולך בעל , נו קדימה ... תהיה ישראלי-כנעני עד הסוף .
הפולחן היהודי הוא ההיסטוריה היהודית , זאת של ממלכת יהודה ממנה אנו יוצאים ,שבטי יהודה ובנימין ...
אתה צאצא של שבט כנעני ושבט בנשמאל .|ק-גאה|

זו לא המולדת של הערבים , הם רק גרים תושבים תו לא .
זו כן המולדת של הדרוזים שאפשר לקרוא אותם ''גרי צדק'' כי הם נאמנים למדינה .

הגנטיקה היא מדע , היא הגושפנקא אנחנו הבעלים של הארץ זאת .. גנטיקה היא כלי חוקי לקביעת היורשים ..
ישראלי ויהודי הן מילים נרדפות, תרצה או לא תרצה .. ראה קובץ מוסף
אגב הפנטי הדתי אשר אנוכי הוא, כותב בשבת וגם נוסע באותו יום וגם חוגג את כל חגי ישראל..

קבצים מצורפים

• ישראלי.jpg
    ישראלי.jpg
    KB 77.7 · צפיות: 1
נערך לאחרונה ב:

Danny Stern

Well-known member
אינו הפולחן הדתי היהודי.
הוא שמר על היהודים עד היום הזה , ומנע התבוללות .
יש לכבד אותו ככלי מגן ..הוא מזכיר בכל פסיק ונקודה את הקשר שלנו לארץ זאת .. תמחוק אותו , מחקת את הקושאן בעלות שלך .
בדיור מה שכל העבאסים רוצים ..

The Real Big Joe

Well-known member
הוא שמר על היהודים עד היום הזה , ומנע התבוללות .
יש לכבד אותו ככלי מגן ..הוא מזכיר בכל פסיק ונקודה את הקשר שלנו לארץ זאת .. תמחוק אותו , מחקת את הקושאן בעלות שלך .
בדיור מה שכל העבאסים רוצים ..
כנראה שלא הבנת. צביון יהודי הוא בהחלט מה שמאפיין את המדינת ישראל. אבל הוא אינו נובע מפולחן דתי.

Danny Stern

Well-known member
כנראה שלא הבנת. צביון יהודי הוא בהחלט מה שמאפיין את המדינת ישראל. אבל הוא אינו נובע מפולחן דתי.
הוא כן נובע מן הפולחן הדתי גם
הכנסיה היוונית שמרה על הזהות היוונית במשך 400 שנות הכיבוש הטורקי..
אותו הדבר קרה בבולגריה .. גם אצל הארמנים ..גם אצל הפרסים בבומבאיי שנשארו זורואוסטרים וגם פרסים ביחד..הזהות הפרסית המקורית נעלמה באיראן .. ..
יהודיות היא דת-לאום , או לאום-דת ..''ישראליות'' אנטי דתית היא כנעניות אנטישמית ..

The Real Big Joe

Well-known member
הוא כן נובע מן הפולחן הדתי גם
הכנסיה היוונית שמרה על הזהות היוונית במשך 400 שנות הכיבוש הטורקי..
אותו הדבר קרה בבולגריה .. גם אצל הארמנים ..גם אצל הפרסים בבומבאיי שנשארו זורואוסטרים וגם פרסים ביחד..הזהות הפרסית המקורית נעלמה באיראן .. ..
יהודיות היא דת-לאום , או לאום-דת ..''ישראליות'' אנטי דתית היא כנעניות אנטישמית ..
"ישראליות" היא תוספת שלך לדיון. אני לא דברתי על זה צביון יהודי. אני גם לא זקוק לשיעורי היסטוריה והשוואות לא רלוונטיות. (כולן מדברות על עמים כבושים).

על הצביון היהודי של מדינת ישראל תוכל לקרוא במגילת העצמאות:

בארץ-ישראל קם העם היהודי, בה עוצבה דמותו הרוחנית, הדתית והמדינית, בה חי חיי קוממיות ממלכתית, בה יצר נכסי תרבות לאומיים וכלל-אנושיים והוריש לעולם כולו את ספר הספרים הנצחי.

מתוך קשר היסטורי ומסורתי זה חתרו היהודים בכל דור לשוב ולהאחז במולדתם העתיקה; ובדורות האחרונים שבו לארצם בהמונים, וחלוצים, מעפילים ומגינים הפריחו נשמות, החיו שפתם העברית, בנו כפרים וערים, והקימו ישוב גדל והולך השליט על משקו ותרבותו,

מדינת ישראל תהא פתוחה לעליה יהודית ולקיבוץ גלויות; תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתתה על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות.

ואכן קמה פה מדינה, ששפתה עברית, תרבותה עברית, יום המנוחה שלה שבת, חגיה חגי ישראל, הילדים נימולים בברית מילה, לומדים היסטוריה עברית, תנ"ך ותושב"ע. צביון יהודי לתפארת. פולחן דתי הוא בחירה אישיתץ כהבטחת מגילת העצמאות.

Danny Stern

Well-known member
"ישראליות" היא תוספת שלך לדיון. אני לא דברתי על זה צביון יהודי. אני גם לא זקוק לשיעורי היסטוריה והשוואות לא רלוונטיות. (כולן מדברות על עמים כבושים).

על הצביון היהודי של מדינת ישראל תוכל לקרוא במגילת העצמאות:

בארץ-ישראל קם העם היהודי, בה עוצבה דמותו הרוחנית, הדתית והמדינית, בה חי חיי קוממיות ממלכתית, בה יצר נכסי תרבות לאומיים וכלל-אנושיים והוריש לעולם כולו את ספר הספרים הנצחי.

מתוך קשר היסטורי ומסורתי זה חתרו היהודים בכל דור לשוב ולהאחז במולדתם העתיקה; ובדורות האחרונים שבו לארצם בהמונים, וחלוצים, מעפילים ומגינים הפריחו נשמות, החיו שפתם העברית, בנו כפרים וערים, והקימו ישוב גדל והולך השליט על משקו ותרבותו,

מדינת ישראל תהא פתוחה לעליה יהודית ולקיבוץ גלויות; תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתתה על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות.

ואכן קמה פה מדינה, ששפתה עברית, תרבותה עברית, יום המנוחה שלה שבת, חגיה חגי ישראל, הילדים נימולים בברית מילה, לומדים היסטוריה עברית, תנ"ך ותושב"ע. צביון יהודי לתפארת. פולחן דתי הוא בחירה אישיתץ כהבטחת מגילת העצמאות.
חג הפסח , חג החרות מתלווה בפולחן יהודי הנקרא קריאת ההגדה , כמוכן חנוכה אשר קושרת את החרות לבית המקדש.
נוצר עם ישראל ביום מתן התורה, החוקה הראשונה שלו .
יום העצמאות הוא חג שגם חלקו בבית הכנסת .
חג הסוכות שמזכיר שגם הערבה , הכופר , החילוני , השונא ישראל הוא גם חלק שלם של העם היוהדי למרות העדר אמונה דתית.
הפולחן מכריז כל חמש דקות על קיומו של עם ישראל , על מולדתו ארץ ישראל ועל בירתו ירושלים ..
איך אפשר לשלול את העובדה הזאת שמכחישה את האמירות של R13 הטוען שאין עם יהודי אלא עם ישראלי מורכב מערבים מוסלמים ששוללים את זכותינו לעצמאות כעם ולחופש פולחן על הר הבית!!
הפולחן הוא כלי הגנה , הוא הערבות של הצביון היהודי ..

נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
אתה חי בבועה.
איך רק עכשיו מתפרסמות עדויות על אוחובסקי על דברים שקרו לפני יותר מעשור?
כל מה שרשמת נכון לגבי הקהילה הגאה, ולדעתי במכפלות גדולות יותר.
אבל גל אוחובסקי לא מייצג את החילונים ולא רלוונטי למאבק בין חילונים לחרדים
הוא לא רצח איש! לכל היותר בן אדם בעל אופי מחורבן - מה לו ולכלל הציבור הישראלי?
הוא לא ניהל מאבק נגד החילונים או הקים מנזר של להטבים וגדודי אל אקצה חרדיים.
החרדים הם איטוללות כשכל ההבדל הם סמלי הדת בהם הם נאחזים.

Katomishh

Well-known member
אבל גל אוחובסקי לא מייצג את החילונים ולא רלוונטי למאבק בין חילונים לחרדים
הוא לא רצח איש! לכל היותר בן אדם בעל אופי מחורבן - מה לו ולכלל הציבור הישראלי?
הוא לא ניהל מאבק נגד החילונים או הקים מנזר של להטבים וגדודי אל אקצה חרדיים.
החרדים הם איטוללות כשכל ההבדל הם סמלי הדת בהם הם נאחזים.
בשביל זה תצטרך לעקוב אחרי כלל הדיון
אני טוען על סמך נתונים סטטיסטיים שהקהילה החרדית היא הכי פחות אלימה בישראל עם אחוזי הפשיעה הכי נמוכים, בייחוד ביחס לכך שזו חברה מאוד ענייה.
ג'קי טען בתגובה שמדובר בקהילה סגורה שמסתירה פשיעה.
משום שבכל קהילה יש הסתרת פשיעה בייחוד בקהילות מגובשות שחבריה חשים שיש להגן עליה,
הקבלתי זאת לקהילה הלהט"בית שגם היא סוג של קהילה סגורה, והבאתי דוגמאות על אי דיווח על פשיעה, שנחשף בשנים האחרונות.

ג'קי לא מסוגל להביא נתונים לגבי הסתרת פשיעה לא בקהילה הגאה ולא בזו החרדית, גם אתה לא גם אני לא.
כל מה שיאמר יהיה השערה שתיפול לנישה של דעה קדומה וסטיגמות.

R 1 3

Well-known member
בשביל זה תצטרך לעקוב אחרי כלל הדיון
אני טוען על סמך נתונים סטטיסטיים שהקהילה החרדית היא הכי פחות אלימה בישראל עם אחוזי הפשיעה הכי נמוכים, בייחוד ביחס לכך שזו חברה מאוד ענייה.
ג'קי טען בתגובה שמדובר בקהילה סגורה שמסתירה פשיעה.
משום שבכל קהילה יש הסתרת פשיעה בייחוד בקהילות מגובשות שחבריה חשים שיש להגן עליה,
הקבלתי זאת לקהילה הלהט"בית שגם היא סוג של קהילה סגורה, והבאתי דוגמאות על אי דיווח על פשיעה, שנחשף בשנים האחרונות.

ג'קי לא מסוגל להביא נתונים לגבי הסתרת פשיעה לא בקהילה הגאה ולא בזו החרדית, גם אתה לא גם אני לא.
כל מה שיאמר יהיה השערה שתיפול לנישה של דעה קדומה וסטיגמות.
תעבור בבני ברק - כרזות ענק נגד הציונות - אתה חי במרתפים . פשקווילים חרמות על
אוטובוסים של אגד או מסעדות בגלל פקחי כשרות במקום מפקחי בניה - זה גיס חמישי לכל עניין.

R 1 3

Well-known member
גם בקהילה הגאה יש אלימות מושתקת,
אני לא יודע על היקפים בכל אחד מהמקרים, אבל אם הייתי צריך להמר אז זו שבקהילה הגאה גדולה יותר.
מדברים על חילונים מול חרדים. ההומופוביה שלך לא רלוונטית ותלושה..רוב הלהטבים הם בעצם חרדים
שרכשו את הנטיה בישיבות בגלל הדרת נשים וסטיות של רבנים
. המיעוט שחי כחילוני מוחצן מאוד ולא מסתיר דבר.

Katomishh

Well-known member
מדברים על חילונים מול חרדים. ההומופוביה שלך לא רלוונטית ותלושה..רוב הלהטבים הם בעצם חרדים
שרכשו את הנטיה בישיבות בגלל הדרת נשים וסטיות של רבנים
. המיעוט שחי כחילוני מוחצן מאוד ולא מסתיר דבר.
אני רשאי לרשום על מה שבא לי,
לא אתה ולא אף אחד אחר לא יסתמו לי את הפה בשום טיעון מטומטם.
אין לך סובלנות לדעות אחרות ולכן אתה בורח להאשמות שווא בהומופוביה,
אולי משום השנאה הסמי אנטישמית שלך לחרדים.

R 1 3

Well-known member
עובדות לא מעניינות אותך, יש בך רק שנאה עיוורת של ליצן מלהקת הרעשנים.
סטטיסטית החרדים הם המגזר הכי פחות אלים בישראל.
תמיד יהיו מקרי אלימות השאלה היא כמה, יותר "חברי הקהילה הגאה" רצחו "חברי קהילה גאה" מאשר חרדים שרצחו כאלו.
"חברי הקהילה הגאה" זה שם איום ונורא, כאילו צריך כרטיס מועדון כדי להיכנס לשם.
הרוצח של שירה בנקי היה חולה נפש במעקב, והמשטרה יכלה למנוע את הרצח בקלות.
האלימות של האתיופים בחודשיים על סלמון טקה הייתה גדולה מהאלימות של החרדים ב 10 שנים.
הכפשות ללא תחתית. איזו סטטיסטיקה מחורבנת.. שאפילו ראשי ש״ס הורשעו ונכלאו יותר מכל סיעה אחרת?
מי מקהילת הגאים רצח את מי ומה ההשוואה בין השתייכות מינית לדתית? האם אינם חרדים להט״בים?
רוצח שירה בנקי היה שפוי לחלוטין ולא עקבו אחריו גם ששוחרר מהכלא כי הורשע ללא חנינה פסיכיאטרית.
עכשיו תאשים את המשטרה בכל אסונות החרדים? הרי אם היו נכנסים בהם היית מכנה אותם כמו החרדי
נאצים ואנטישמיים. הכנוי אנטישמי לא רלוונטי בישראל כי אנחנו ישראלים ולא נרדפים כיהודים
מי שמכניס לעצמו שהוא יהודי הוא הרודף אותי כישראלי שנמלט מרדיפת היהודים ע״ רכישת זהות ישראלית
אין מנוס מרדיפת יהודים ואנטישמיות מעצם מהותם לכן כשאתה מאלץ ישראלי להיות יהודי אתה נותן יד לרודפים אותו.
ישראל הוקמה כדי לגאול אותנו מהיהדות שנוצרה בגלות ולהיות ישראלים גאים ככל העמים ולהושיט יד ליהודים נרדפים - בחו״ל.
יהודי הוא יצור נרדף.. מי שמכנה שוטר ישראלי נאצי גרוע מהנאצים.

Katomishh

Well-known member
הכפשות ללא תחתית. איזו סטטיסטיקה מחורבנת.. שאפילו ראשי ש״ס הורשעו ונכלאו יותר מכל סיעה אחרת?
מי מקהילת הגאים רצח את מי ומה ההשוואה בין השתייכות מינית לדתית? האם אינם חרדים להט״בים?
רוצח שירה בנקי היה שפוי לחלוטין ולא עקבו אחריו גם ששוחרר מהכלא כי הורשע ללא חנינה פסיכיאטרית.
עכשיו תאשים את המשטרה בכל אסונות החרדים? הרי אם היו נכנסים בהם היית מכנה אותם כמו החרדי
נאצים ואנטישמיים. הכנוי אנטישמי לא רלוונטי בישראל כי אנחנו ישראלים ולא נרדפים כיהודים
מי שמכניס לעצמו שהוא יהודי הוא הרודף אותי כישראלי שנמלט מרדיפת היהודים ע״ רכישת זהות ישראלית
אין מנוס מרדיפת יהודים ואנטישמיות מעצם מהותם לכן כשאתה מאלץ ישראלי להיות יהודי אתה נותן יד לרודפים אותו.
ישראל הוקמה כדי לגאול אותנו מהיהדות שנוצרה בגלות ולהיות ישראלים גאים ככל העמים ולהושיט יד ליהודים נרדפים - בחו״ל.
יהודי הוא יצור נרדף.. מי שמכנה שוטר ישראלי נאצי גרוע מהנאצים.
הרשעת חברי ש"ס מקורה ברדיפה, בדיוק כפי שנתניהו נשפט על דברים שאחרים לא נחקרו עליהם אפילו.
לגבי האמירה שלך על כינוי שוטרים נאצים - יש לך אחד כזה ברשות השידור שכינה חיילים ישראלים נאצים.
קוראים לו רמי יונס, אתה מוזמן לשפוך עליו את חמתך.

evglev1

Well-known member
מנהל
אותה בעיה יש לך גם עם אחרים שלא משרתים בצבא?
פחות מ 66% מהמיועדים לגיוס (ללא ערבים וחרדים) מתגייסים בסופו של דבר לצה"ל.
כלומר יותר משליש מהמיועדים לגיוס לא מתגייסים שזה הרבה יותר מכל אלו שלא מתגייסים בחברה החרדית.
הצבא שלנו שמן ושבע, לא צריך כל כך הרבה חיילים שתקופת השירות שלהם מתקצרת ומתקצרת, וכסף נזרק לפח על אבטלה סמויה בלי סוף.

הצבא צריך להצטמצם, ולהתחלף בשירות לאומי עם תעדוף כספי במשכורת ובהטבות לחיילי צה"ל.
עם דגש על תעדוף לכוח אדם איכותי שיחליף את הבטלה והבינוניות.
הצבא לא צריך עוד כוח אדם שיזלול מיסי משכורות וכלכלה של משלם המיסים.
המדינה כן זקוקה לשירות לאומי במסגרות השונות גם לערבים וגם לחרדים.
אז אתה מסכים עם פייגלין שאנחנו צריכים לעבור לצבא מקצועי כמו בארה"ב?

למעלה