הצורך שלנו בחרדים.

Katomishh

Well-known member
מוותרים על האופי היהודי חרדי - יש כאלו בכל הגלויות כמו בברוקלין.
יש לישראל את חגי ומועדי ישראל ולמודי מורשת ודי בכך.
מטרתך לחרב את מדינת ישראל לפורר אותה לגלות.
הערכים של מולדת צבריות ישראליות כלל לא בלקסיקון שלכם. כי היא מולדת ובית גם של המיעוטים..
ולהפוך אותה לגלות יהודית כפי שחיו לפני התקומה.
לשם מה צריך בכלל מדינה ישראלית ? אם רוצים לחזור לתרבות של הגלות יהדות = גלות
יש היום דיכוטמיה בריאה! מי שבעד התקומה של השמאל הצברים מורשת רבין חקלאות ויצירה
מי שבעד אופי יהודי גלותי שיחכה למשיח ויראה בכל מזל של השרדות ״נס גלוי״ במקום אומץ וגבורה של צה״ל.
אין לך בכלל כבוד למדינת ישראל לצבא הגנה לישראל לישראליות לעצמאות - לך תהיה יהודי בכל ארצות תבל
בישראל חיים ישראלים
מי שמנסה למרוח אותנו להפוך חזרה ליהודים נודדים הוא אויב לכל ענין.
הימין מיסוד אצל /לחי נלחם נגד התקומה עוד מלפני קום המדינה עם אותה אלטלנה שנשלחה נגד צה״ל.

מי שמנסה לבטל את ההבדל בין יהודי שחי תחת לאום אחר ליהודי לשעבר החי בארץ כישראלי
בשותפות ואחווה עם המיעוטים ללא חשש דמוגרפי - מבחינתי צורר.
ישראל היא אור לעולם לביטול הגזענות מכל סוג כולל ובפרט גזענות יהודית.
אצטט לך את בן דרור ימיני שהיה חבר מפלגת העבודה בתקופת רבין מדברים שאמר אתמול.
מי שהפך להיות שמאלני יותר מרבין הוא בנימין נתניהו.
אם וותיקי מפלגת העבודה היו קמים מקברם ורואים את ממשיכי דרכם מרב מיכאלי ושות' היו מורטים את שערותיהם.
עוד אמר לפני כחודש - השמאל נטש את מורשת רבין.

תפסיקו בבקשה אתה וחבריך להשתמש ברבין כקרדום לטיעונים מופרכים.
אתם מבזים את מורשת רבין ואת רבין האיש.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני מנסה להיות ישר עם הקבוצה הזאת
ומנסה למצוא אצלם תכונה שיש למדינה
צורך.

הלכתי לבקרת בבית חולים טיפל בי רופא
ערבי. ואז נפל לי האסימון שאין רופאים
חרדים.

הם הרי לא מכירים במדינת ישראל ולכן
בניהם ובנותיהם לא משרתים במערכות
הבטחון.

מס הכנסה הם לא משלמים כשהם קונים
בשחור.

הם מתרבים בכמויות ואז העוני שלהם
יגדל ויתפשט ויפגע במדינה כולה ויחליש
אותנו ואת יכולת ההגנה של המדינה.

דבר אחד טוב ניתן להגיד עליהם הם אלה
שיקברו את חיילינו כשנובס מול צבאות
האוייב.
לפני כשנה הוצג בחדשות שישי (קושמרו) חרדי יוצא דופן שלמד רפואה בטכניון, אחרי שהשלים אנגלית ומתמטיקה. טוב זה אחד ומיוחד אבל עובדה שזה אפשרי...

R 1 3

Well-known member
לפני כשנה הוצג בחדשות שישי (קושמרו) חרדי יוצא דופן שלמד רפואה בטכניון, אחרי שהשלים אנגלית ומתמטיקה. טוב זה אחד ומיוחד אבל עובדה שזה אפשרי...
יוצא דופן אולי בארץ . בארה״ב הם לא מקבלים הנחות ועוסקים בכל המלאכות וגם מצליחים בגדול
הבעיה היא בכניעה של הציבור בארץ לתת להם פטורים וקצבאות. יש גם רופאים דגולים ישראלים
שלוקים לפעמים באמונות דתיות - מבחינה רפואית לפי פרוייד זו מחלת נפש.

evglev1

Well-known member
מנהל
צורך.

חרדים.

הבטחון.

בשחור.

האוייב.
הם עובדים בשחור ולכן לא משלמים מס הכנסה, קנייה היא משהו אחר והם קונים באופן חוקי ומשלמים מע"מ.

דווקא החרדים בדרך כלל מנומסים, כשעבדתי במכון סקרים, וביקשתי מאנשים להשתתף בסקר, חילוניים רבים רק שמעו את המילה סקר וישר טרקו את הטלפון, אבל דווקא מקרב החרדים של ויז'ניץ' בחיפה היה הרבה שיתוף פעולה ונכונות לענות לשאלות הסקר בנימוס ובאדיבות.

Danny Stern

Well-known member
צורך.

חרדים.

הבטחון.

בשחור.

האוייב.
הפתרון הוא פשוט , בוא נשמיד אותם !!
נמחוק כל זכר של האנשים האלה , ששמרו במשך כ1800 שנה על השפה העברית , על המסורת היהודית ,על הערגה לציון ,על הרצון לביאת המשיח המחזיר אותם לארץ האבות ..
נשמיד אותם וספריהם הפרימיטיבים ונחזיר את פלסטינה לבעליה האמיתים , המוסלמים אשר כאן מימי אבימלך .

נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
הפתרון הוא פשוט , בוא נשמיד אותם !!
נמחוק כל זכר של האנשים האלה , ששמרו במשך כ1800 שנה על השפה העברית , על המסורת היהודית ,על הערגה לציון ,על הרצון לביאת המשיח המחזיר אותם לארץ האבות ..
נשמיד אותם וספריהם הפרימיטיבים ונחזיר את פלסטינה לבעליה האמיתים , המוסלמים אשר כאן מימי אבימלך .
שקרים בלי תחתית.. החרדים דוברים יידיש הם לא מקבלים את השפה העברית לא של האקדמיה ולא של מדינת ישראל.
העברית לא יהודית.. מקורה בארמית כמו רוב התנ״ך שהוא העתקה מתרבויות קודמות בדיות ומיתולוגיות בכתב מסוגנן וטעמים.
אפשר למצוא ביצירה הענקית של התנ״ך סתירות ודרכים שונות לראיה פרשנים שונים הפכו פופולריים כמו הזרמים של החרדים / יהודים.
רוב היהודים שחיו בגלויות שמרו את המסורות כדי לשוב לטריטוריה שלהם ולהבדל מהלאומים בהם חיו, לא מטעמי אמונה דתית.
המשיח לא התקשר - התקומה היתה בזכות ההשכלה החילונית . בזכות ההשכלה גם נספר על אפך וחמתך את האמת
שיהווה היה אליל עץ !! המקדש היה בית מטבחיים וההקרבה של למות על קידוש השם היתה רצח עם של רבני הדת לא פחות
- הם הורו לאנשים למות כדי לשמר את השקר האלילי.
מה שמפריע בעשבים שוטים הוא האליבי או השורש. השורש המורעל של הכותבים בעד החרדים מושתת על צביעות ושקר.
הצורך ללקק להם בגוש עם מפלגת הפשע של הליכוד - שהרי הם בכלל חילונים ולא מזדהים עם הערכים של הדת.
ללא החרדים אין לליכוד סכוי לחזור לשום שלטון - מה גם שהליכוד עצמו בסכנת קריסה. מוחשית.
בזמן שלטון המערך לא ליקקו לחרדים לא האשימו את החילונים שהם לא יהודים או בחרו בכנוי כמו סמול
הקומבינה שרקם הפושע של הליכוד מורכבת מסמולנים ומוסלמים ברוטב אשכנזים
כמה מנוול צריך להיות בן אדם מטורלל ומשפחתו הנפשעת כדי להרוס מדינה ומורשת של תקומה תוך רצח פוליטי
כדי לזכות במנעמי השלטון ולהמלט ממשפט צדק וכדי לשמור על התדמית המזויפת שלו מאיים על התקשורת
מסנגר על מתחזים יהודים שחורים מזפת, שמבססים את הלכותיהם על אליל עץ והקרבת יהודים על מזבח שקרים שקורס
לעיניכם כמו דומינו.

Danny Stern

Well-known member
שקרים בלי תחתית.. החרדים דוברים יידיש הם לא מקבלים את השפה העברית לא של האקדמיה ולא של מדינת ישראל.
העברית לא יהודית..
לא קראתי את שאר המגילה שלך כי ברור שהיא גם אוסף של שקרים באותו סגנון ..
לימודי התלמוד הבבלי והתנ''ך שמרו על הזהות היהודית השואפת לשיבת ירושלימה , בירת יהודה, ארץ היהודים...
כל שפה שהיא מכירה התחדשות מדור לדור, זאת תופעה טבעית ו''אקדמיה'' היא מילה עברית בקושי .
עברית היא לא יהודית ??
צער לי אך ברור לכל בעל שכל ישר , שאתה פשוט מזייף לצורך מטרה אמטי יהודית...שינאת היהודים נקראת אנטישמיות ..
נא לבדוק את הדעה של אבן שושן , אשר סמכות לא מבוטלת .

קבצים מצורפים

• ישראלי.jpg
    ישראלי.jpg
    KB 77.7 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
לא קראתי את שאר המגילה שלך כי ברור שהיא גם אוסף של שקרים באותו סגנון ..
לימודי התלמוד הבבלי והתנ''ך שמרו על הזהות היהודית השואפת לשיבת ירושלימה , בירת יהודה, ארץ היהודים...
כל שפה שהיא מכירה התחדשות מדור לדור, זאת תופעה טבעית ו''אקדמיה'' היא מילה עברית בקושי .
עברית היא לא יהודית ??
צער לי אך ברור לכל בעל שכל ישר , שאתה פשוט מזייף לצורך מטרה אמטי יהודית...שינאת היהודים נקראת אנטישמיות ..
נא לבדוק את הדעה של אבן שושן , אשר סמכות לא מבוטלת .
שנאת היהודים נקנתה ביושר - בניגוד לסברה שהיו אמורים להיות אור לגויים - ברחנו ממנה לפה לארץ המולדת.
שנאת הישראלים שלך היא שמסכנת אותי ואת המדינה ישירות ומאיימת להחזיר אותנו לשאיפה
לחזור לירושלים ע״י משיח
. התלמודים שמרו על הזהות היהודית המאמללת שבכלל נוצרה בגלות
וכך מנעו את התקומה בגלל עבודת האלילים שלך
. עם ישראל נשבה ע״י כזבי הדת
העם לא דתי - אין חיה כזאת!! העם הוא עם ישראל החופשי והדת היא פרזיט שאמלל אותו כל אלפי השנים בגלויות.
ההוכחה היא בתקומה היא היתה חילונית למהדרין - הרצל היה אתאיסט.
היכן התלמודים שלך בהגנה על המולדת בכלכלה ביחסי החוץ?

- אתה לא רוצה לקרוא כמו בת יענה עם הראש
טמון עמוק בהבלי הדת. רק משכנע אותי שיש להקיא את הדת השקרית מתוכנו ולהסיר את הכפפות.

Danny Stern

Well-known member
שנאת היהודים נקנתה ביושר -
טוב ומצויין שהשמידו ו' מיליון מן הפרזיטים האלה , מפיצים דבר ומקריבים ילדי הגוים בפסח ,,
המזל שאין רוב של ''ישראלים'' פגועים בכל הראש שכמוך , היתי בורח מכאן לבירובידיאן ;^))
אתה בטח שייך ל 4אחוזים של ה''ישראלים'' ממר''ץ , חסידי סדום , עמורה ויש''ו LOL

נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
עברית היא לא יהודית
אין שפה יהודית לכן יהדות אינה לאום. היהדות נוצרה רק לפני כמה מאות שנים
היא לא מוזכרת כלל בתנ״ך למעט שבט יהודה.. העברית שייכת לעברים, לכל שבטי ישראל.
אני כנצר לעם ישראל נושא שמות של כל 12 השבטים אבי ז״ל נקרא על שבט אפרים - הם לא היו יהודים
לא היה בטוי יהדות בממלכת ישראל - לכן אני כמו רוב הישראלים מסרב להקרא יהודי או להתבזות
בהלכות גלות ותלמודים שאינם תורת ישראל אלא תורת גלות ארורה ומשרישיה איוולת
הבלים של ההלכה הרבנית אינם ולא יהיו התשתית של המדינה העברית גם אם נלחם
עליהם בדיוק במו במלחמת העצמאות - הטמטום האלילי יוכנע ויוכה שוק על ירך - כמו שאתם אוהבים ״בדרך ארץ״
אתה תאלץ לקרוא ולהפנים שאתה וחבריך החרדים עובדי אלילים הקש ששבר אותנו היתה כפיית זהות יהודית.
הדרכון שלך ושל כולנו ישראלי אין בו זכר ליהודי... למה אתה מסכים שלא מתנוסס עליו הכנוי יהודי?
הצבא שלנו אינו צבא הגנת היהודים אלא הגנת ישראל!
בשום משרד ממשלתי אין בטוי יהודי למעט משרד הדתות - לכן היהדות האנכרוניסטית היא דת ותו לא.
הרדיפה שלך אינה שונה מאנטישמיות הם ואתה עושים שמוש ביהדות הנלוזה אחד להכחדה ואתה לכפיה.

נערך לאחרונה ב:

Danny Stern

Well-known member
אין שפה יהודית לכן יהדות אינה לאום. היהדות נוצרה רק לפני כמה מאות שנים
היא לא מוזכרת כלל בתנ״ך למעט שבט יהודה.. העברית שייכת לעברים, לכל שבטי ישראל.
אני כנצר לעם ישראל נושא שמות של כל 12 השבטים אבי ז״ל נקרא על שבט אפרים - הם לא היו יהודים
לא היה בטוי יהדות בממלכת ישראל - לכן אני כמו רוב הישראלים מסרב להקרא יהודי או להתבזות
בהלכות גלות ותלמודים שאינם תורת ישראל אלא תורת גלות ארורה ומשרישיה איוולת
הבלים של ההלכה הרבנית אינם ולא יהיו התשתית של המדינה העברית גם אם נלחם
עליהם בדיוק במו במלחמת העצמאות - הטמטום האלילי יוכנע ויוכה שוק על ירך - כמו שאתם אוהבים ״בדרך ארץ״
אתה תאלץ לקרוא ולהפנים שאתה וחבריך החרדים עובדי אלילים הקש ששבר אותנו היתה כפיית זהות יהודית.
הדרכון שלך ושל כולנו ישראלי אין בו זכר ליהודי... למה אתה מסכים שלא מתנוסס עליו הכנוי יהודי?
הצבא שלנו אינו צבא הגנת היהודים אלא הגנת ישראל!
בשום משרד ממשלתי אין בטוי יהודי למעט משרד הדתות - לכן היהדות האנכרוניסטית היא דת ותו לא.
הרדיפה שלך אינה שונה מאנטישמיות הם ואתה עושים שמוש ביהדות הנלוזה אחד להכחדה ואתה לכפיה.
No comment..

קבצים מצורפים

• ישראלי.jpg
    ישראלי.jpg
    KB 77.7 · צפיות: 1

נווהשאנן

Active member
צורך.

חרדים.

הבטחון.

בשחור.

האוייב.
אתה ממש טועה. פעם גם אני הייתי שונא אותם. המציאות הוכיחה לי שטעיתי.
הייתי לילה במיון, כמויות מטורפות של מתנדבים חרדים ודתיים; איך שנכנסנו פנימה למיון ישר קיבלנו שקית קטנה עם עוגיות ובקבוק שתיה.
אחרי כן מאוחר בלילה הציבו שם עגלת קפה (!) ומאפה. חינם אין כסף. חילקו קפה אספרסו\הפוך לרופאים, אחיות, מאושפזים, אחר כך לקחו את העגלה והסתובבו במיון נתנו לכולם עוגות ומאפים.
רוב מוחלט של מתנדבי מד"א שהביאו\לקחו חולים למיון היו חרדים ודתיים. פשוט נדהמתי.
אני זוכר גם פעם אחרת שהייתי באיכילוב בשבת הסתובב שם חסיד ורשם אנשים לסעודות שבת שהם חילקו אחר כך.
אני לא מדבר על תרומות כליה, ויש עוד המון חסד חינם אין כסף
אני אומר לך באחריות אתה תתחרט על הדברים האלה. זה לא איום חס וחלילה. אני אומר לך מניסיון שאני מתחרט על דברים קשים שאמרתי אבל אחרי שפגשתי במקומות הכי קשים את הנשמות הטובות אני מתחרט שדיברתי עליהם ככה

חנן44

Well-known member
הבעיה היחידה שיש לי עם חרדים היא אי מילוי חובותיהם כלפי המדינה כמו גיוס לצבא
אם הם רוצים להיות עניים זו בעיה שלהם

jackie111

Well-known member
הבעיה היחידה שיש לי עם חרדים היא אי מילוי חובותיהם כלפי המדינה כמו גיוס לצבא
אם הם רוצים להיות עניים זו בעיה שלהם
לא מדויק. הם עול על כתפינו. בגלל כוחם הפוליטי אנו גם מכלכלים אותם. גם מרפאים אותם. גם מגי ים עליהם. גם בונים להם.

חבל שלא נותנים להם להסתדר לבד.
אנשים מבוגרים.

marabo

Well-known member
לא מדויק. הם עול על כתפינו. בגלל כוחם הפוליטי אנו גם מכלכלים אותם. גם מרפאים אותם. גם מגי ים עליהם. גם בונים להם.

אנשים מבוגרים.
אם הכמה גרושים שהם מקבלים זה "חוב" אז מה הם ה 53 מיליארד שנתתם לעבאס?

איציק5111

Well-known member
תגיד יש לי שאלה
מה דעתך שתהיה כאן מדינת כל אזרחיה?
אתה בעד או נגד ?
אני מנחש שמפריע לך שיש כאן כיום מדינה יהודית
אתה מרגיש שהיהדות מפריע לך לחיות, נכון ?

אנשים מבוגרים.
וג'קי ממשיך להפיץ הסתה ושינאה

איציק5111

Well-known member
אתה שפוי? אני מפיץ הסתה ושיזנאה ?

תקרא פה הודעות שלך ושל חבירך נגדי
ונגד השמאל. זאת הסתה ושנאה!! למרות
שאנחנו אלה שמכלכלים ומגינים עליהם.
אני לא מסית נגד השמאל.

מלבד השמאל הקיצוני כולם תורמים ותרמו למדינה הזאת..החילונים הימנים השמאלנים החרדים הדתיים הלאומים והלהטבים.

תשים לב מי תומך במה שכתבת.....רק אלה שיש להם אינטרס לסכסך בין יהודים ולהרוס את המדינה היהודית

למעלה