הצורך שלנו בחרדים.

jackie111

Well-known member
אני מנסה להיות ישר עם הקבוצה הזאת
ומנסה למצוא אצלם תכונה שיש למדינה
צורך.

הלכתי לבקרת בבית חולים טיפל בי רופא
ערבי. ואז נפל לי האסימון שאין רופאים
חרדים.

הם הרי לא מכירים במדינת ישראל ולכן
בניהם ובנותיהם לא משרתים במערכות
הבטחון.

מס הכנסה הם לא משלמים כשהם קונים
בשחור.

הם מתרבים בכמויות ואז העוני שלהם
יגדל ויתפשט ויפגע במדינה כולה ויחליש
אותנו ואת יכולת ההגנה של המדינה.

דבר אחד טוב ניתן להגיד עליהם הם אלה
שיקברו את חיילינו כשנובס מול צבאות
האוייב.

marabo

Well-known member
אתה לא מקורי, אתה מעתיק אחד לאחד את דבריו של המן הרשע:
וַיֹּאמֶר הָמָן לַמֶּלֶךְ אֲחַשְׁוֵרוֹשׁ יֶשְׁנוֹ עַם אֶחָד מְפֻזָּר וּמְפֹרָד בֵּין הָעַמִּים בְּכֹל מְדִינוֹת מַלְכוּתֶךָ וְדָתֵיהֶם שֹׁנוֹת מִכָּל עָם וְאֶת דָּתֵי הַמֶּלֶךְ אֵינָם עֹשִׂים וְלַמֶּלֶךְ אֵין שֹׁוֶה לְהַנִּיחָם

The Real Big Joe

Well-known member
אתה לא מקורי, אתה מעתיק אחד לאחד את דבריו של המן הרשע:
וַיֹּאמֶר הָמָן לַמֶּלֶךְ אֲחַשְׁוֵרוֹשׁ יֶשְׁנוֹ עַם אֶחָד מְפֻזָּר וּמְפֹרָד בֵּין הָעַמִּים בְּכֹל מְדִינוֹת מַלְכוּתֶךָ וְדָתֵיהֶם שֹׁנוֹת מִכָּל עָם וְאֶת דָּתֵי הַמֶּלֶךְ אֵינָם עֹשִׂים וְלַמֶּלֶךְ אֵין שֹׁוֶה לְהַנִּיחָם
החרדים אינם מפוזרים ומפורדים בין אף אחד. הם חיים במובלעות שהקימו לעצמם, ומדי פעם מנסים לכבוש שכונות נוספות.

Harrington

Well-known member
מנהל
צורך.

חרדים.

הבטחון.

בשחור.

האוייב.
כל הגישה הזאת כפי שבאה לידי ביטוי בכותרת השרשור, שגויה מיסודה. יש ציבור בישראל. חלקו חרדי. זאת המציאות. זה מה יש. זה חסר כל משמעות אם לחלק אחר בציבור יש "צורך" באותו חלק. החברה לא תשתנה אם יתברר שאין "צורך", בדיוק כמו ששום דבר לא ישתנה אם יתברר שיש צורך.

אז אפשר כמובן לטעון לכאן ולכאן. אחד יטען שאין צורך כי החרדים לא תורמים מאומה. אחר יטען שהם תורמים בדיוק כמו כל השאר ושלישי יטען שהם תורמים יותר מאחרים. התוצאה תישאר זהה: חלק מהציבור הוא חרדי וחלק אחר לא. זה מה יש ועם זה ננצח. הדיון בשאלת הצורך יכול להתקיים כלפי כל חלק בחברה. כך, סתם לדוגמה, יכולים החרדים (שחלק גדול ממה שנכתב עליהם למעלה פשוט לא נכון עובדתית, אבל כאמור, זה חסר כל משמעות) להחליט שאין להם צורך בחילונים כדי לקיים את המדינה. נו, אז תהיה כאן מדינת חרדים בעקבות כך? החילונים ייעלמו? לא. אותו כנ"ל הפוך.

בשורה התחתונה אם כן, מי שמכלה את זמנו בדיון על הצורך בקיומם של חבריו לחברה הכללית ולציבור, מעבר לכך שהוא נוהג בהתנשאות חסרת בסיס ובסוג של גזענות, הוא פשוט מבזבז את זמנו ובס"ה מלמד עד כמה הוא איש קטן ובעצם, לא נעים להגיד, די מיותר בחברה שלנו.

The Real Big Joe

Well-known member
כולים החרדים (שחלק גדול ממה שנכתב עליהם למעלה פשוט לא נכון עובדתית, אבל כאמור, זה חסר כל משמעות) להחליט שאין להם צורך בחילונים כדי לקיים את המדינה. נו, אז תהיה כאן מדינת חרדים בעקבות כך? החילונים ייעלמו? לא. אותו כנ"ל הפוך.
החרדים לא יכולים להחליט שאין להם צורך בחילונים, כי זה יכריח אותם לעבוד בעצמם ולדאוג למחייתם. זה לא קרה לחרדים בארץ ישראל מאז החורבן.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
החרדים לא יכולים להחליט שאין להם צורך בחילונים, כי זה יכריח אותם לעבוד בעצמם ולדאוג למחייתם. זה לא קרה לחרדים בארץ ישדראל מאז החורבן.
הם יכולים להחליט כך ללא כל קושי. אם זה יחייב שינויים מסוימים הם יבצעו אותם בשמחה ושוב ללא כל קושי. אגב, אותו כנ"ל הפוך. כך למשל אם תעלים מישראל את כל החרדים, תהיה כאן בעיה דמוגרפית קשה ואפשרות להשתלטות ערבית תוך זמן קצר. זה יחייב את החילוניים לעסוק פחות בהגשמה עצמית ויותר בהולדת ילדים לטובת הכלל. במקרה כזה, החילוניים יסתגלו ויבצעו את המשימה למען שימור עצמי-לאומי.

evglev1

Well-known member
מנהל
שום בעיה דמוגרפית לא נuצרת ולא נפתרת בזמן קצר...
אתה מודה שהחרדים תורמים, לולא החרדים היו עושים כל כך הרבה ילדים טוב חמישים שנה אחמד טיבי או מישהו דומה לו היה נבחר גם רק עם אוכלוסיית הקו הירוק או לחלופין היינו צריכים לחזור לתוכנית החלוקה של 1947 לא כדי להיות נדיבים בשטח כלפי הפלסטינים אלא כדי לפתור בעיה דמוגרפית שלנו.

evglev1

Well-known member
מנהל
החרדים לא יכולים להחליט שאין להם צורך בחילונים, כי זה יכריח אותם לעבוד בעצמם ולדאוג למחייתם. זה לא קרה לחרדים בארץ ישראל מאז החורבן.
לא מאז החורבן אלא רק מסוף המאה ה-19 או תחילת המאה ה-20 שבמקביל לציונות, נראה בזמנים של חיבת ציון ב-1880, הייתה הסכמה בין יהדות מזרח ומרכז אירופה ויהודי ארץ ישראל, שיהודים אשכנזים בארץ ישראל לא צריכים לעבוד למחייתם ויהודי אירופה צריכים לערוך מגביות כדי לפרנס אותם.

R 1 3

Well-known member
כל הגישה הזאת כפי שבאה לידי ביטוי בכותרת השרשור, שגויה מיסודה. יש ציבור בישראל. חלקו חרדי. זאת המציאות. זה מה יש. זה חסר כל משמעות אם לחלק אחר בציבור יש "צורך" באותו חלק. החברה לא תשתנה אם יתברר שאין "צורך", בדיוק כמו ששום דבר לא ישתנה אם יתברר שיש צורך.

אז אפשר כמובן לטעון לכאן ולכאן. אחד יטען שאין צורך כי החרדים לא תורמים מאומה. אחר יטען שהם תורמים בדיוק כמו כל השאר ושלישי יטען שהם תורמים יותר מאחרים. התוצאה תישאר זהה: חלק מהציבור הוא חרדי וחלק אחר לא. זה מה יש ועם זה ננצח. הדיון בשאלת הצורך יכול להתקיים כלפי כל חלק בחברה. כך, סתם לדוגמה, יכולים החרדים (שחלק גדול ממה שנכתב עליהם למעלה פשוט לא נכון עובדתית, אבל כאמור, זה חסר כל משמעות) להחליט שאין להם צורך בחילונים כדי לקיים את המדינה. נו, אז תהיה כאן מדינת חרדים בעקבות כך? החילונים ייעלמו? לא. אותו כנ"ל הפוך.

בשורה התחתונה אם כן, מי שמכלה את זמנו בדיון על הצורך בקיומם של חבריו לחברה הכללית ולציבור, מעבר לכך שהוא נוהג בהתנשאות חסרת בסיס ובסוג של גזענות, הוא פשוט מבזבז את זמנו ובס"ה מלמד עד כמה הוא איש קטן ובעצם, לא נעים להגיד, די מיותר בחברה שלנו.
כנראה לחרדים יש מייצג מטעמם סוג של סנגור לעבריין שמנסה למרוח - רק מוכיח שאין לו תשובה עניינית.
העובדה שהם נזקקים למענה של טיוח - בדיוק מהחרדה שיהפכו מוקצים מחמת מיאוס בין שאר הציבורים בארץ.
הרי אין לשום ציבור אחר סניגורים.. לא לערבים לא לשמאלנים לא לקיבוצים או בני מורשת רבין - הם רק מצטטים עובדות.

DANIAVNI

Well-known member
צורך.

חרדים.

הבטחון.

בשחור.

האוייב.
תגיד יש לי שאלה
מה דעתך שתהיה כאן מדינת כל אזרחיה?
אתה בעד או נגד ?
אני מנחש שמפריע לך שיש כאן כיום מדינה יהודית
אתה מרגיש שהיהדות מפריע לך לחיות, נכון ?

R 1 3

Well-known member
תגיד יש לי שאלה
מה דעתך שתהיה כאן מדינת כל אזרחיה?
אתה בעד או נגד ?
אני מנחש שמפריע לך שיש כאן כיום מדינה יהודית
אתה מרגיש שהיהדות מפריע לך לחיות, נכון ?
אין ולא היתה וגם לא תהיה מדינה יהודית. זו מדינה עבור יהודים
במדינת ישראל יש חוק האוסר להפלות אדם על דתו ויהדות היא בראש וראשונה דת.

קבצים מצורפים

• Screen Shot 2019-11-26 at 1.20.30.png
    Screen Shot 2019-11-26 at 1.20.30.png
    KB 402.8 · צפיות: 1

DANIAVNI

Well-known member
אין ולא היתה וגם לא תהיה מדינה יהודית. זו מדינה עבור יהודים
במדינת ישראל יש חוק האוסר להפלות אדם על דתו ויהדות היא בראש וראשונה דת.
כיום ישנו, קיים, חי ונושם, עם ולאום יהודי שאחד ממאפיניו כלאום הוא דת משותפת, היא הדת היהודית,

אם אתה לא מקבל זאת אז כפי הנראה אתה שייך לקבוצה אחרת שאינני מזהה מהי.

R 1 3

Well-known member
כיום ישנו, קיים, חי ונושם, עם ולאום יהודי שאחד ממאפיניו כלאום הוא דת משותפת, היא הדת היהודית,

אם אתה לא מקבל זאת אז כפי הנראה אתה שייך לקבוצה אחרת שאינני מזהה מהי.
עם בדמיון שלך ! תראה לי הוכחה שיש בכלל ישות הקרויה עם ? מוסדותיה? אולי קק״ל ? הסוכנות? המוסד?
ברור שאני לא מקבל שירדפו אותי במדינה אליה ברחנו מרדיפת היהודים ועוד ע״י יהודים מוצהרים בעצמם
יהודי הוא כנוי גנאי בתפיסה שלי כי העולם גלובלי ולא מכנים אותך יהודי באף שדה תעופה...
הקבוצה שאתה מסרב להכיר בה בדיוק כמו ארגוני הטרור חמאס והחיזבללה היא הישות הישראלית.
נולדנו אזרחי העולם נולדנו ישראלים.. לא מתכחשים למורשת היהודית ממנה חזרנו למקורות עם ישראל בארצו.

DANIAVNI

Well-known member
עם בדמיון שלך ! תראה לי הוכחה שיש בכלל ישות הקרויה עם ? מוסדותיה? אולי קק״ל ? הסוכנות? המוסד?
ברור שאני לא מקבל שירדפו אותי במדינה אליה ברחנו מרדיפת היהודים ועוד ע״י יהודים מוצהרים בעצמם
יהודי הוא כנוי גנאי בתפיסה שלי כי העולם גלובלי ולא מכנים אותך יהודי באף שדה תעופה...
הקבוצה שאתה מסרב להכיר בה בדיוק כמו ארגוני הטרור חמאס והחיזבללה היא הישות הישראלית.
נולדנו אזרחי העולם נולדנו ישראלים.. לא מתכחשים למורשת היהודית ממנה חזרנו למקורות עם ישראל בארצו.
היישות הישראלית מורכבת מ-3 חלקים:

1. יהודים לפי ההלכה שרואים את עצמם כיהודים בדת ובלאום
2. מנסים לבטל את קבוצה 1 - יהודים ושאינם יהודים
3. כל היתר

ישנם כאן במדינה, יהודים מקבוצה 2 שדעתם נטרפה עליהם
הם מוכנים לקבל ראש ממשלה ערבי
ומה תמורתם, תשאלו ?
ביטול ה"כפייה הדתית" שהם חווים

אסון גדול קרה להם, אין להם אוטובוס בשבת לים
שבוע ימים אינם יכולים לקנות לחם
כל שבוע ימים עסקיהם סגורים

איציק5111

Well-known member
צורך.

חרדים.

הבטחון.

בשחור.

האוייב.
יו איזה הסתה.....

יש רופאים חרדים ויש גם חיילים חרדים וחרדים משלמים מס הכנסה והם כן מכירים במדינת ישראל ולא כל החרדים עניים...

סליחה אבל אתה לא נורמלי

R 1 3

Well-known member
יו איזה הסתה.....

יש רופאים חרדים ויש גם חיילים חרדים וחרדים משלמים מס הכנסה והם כן מכירים במדינת ישראל ולא כל החרדים עניים...

סליחה אבל אתה לא נורמלי
עסקינן במאות אלפים שלא מתקרבים לשום ערך ציוני לא עבודה לא תרומה למדינה לא יושרה או אינטיליגנציה.
כניעה פנאטית להנהגה מושחתת ומטורללת המכשירה פחי אשפה לשבת או גנרטורים פירטיים נגד חב חשמל.
די להציץ לכוורות התלמודים הענקיות בשדרות של אפס מעשה ולחצרות הרבנים החיים על ניצול מוכי גורל וגוזלים מהם תרומות.

Katomishh

Well-known member
צורך.

חרדים.

הבטחון.

בשחור.

האוייב.

כבר תקופה אני אומר שהימין שמאל החדש הוא קבלת חרדים מול אנטי חרדים.
מה שתורמים החרדים לישראל זו הדמוגרפיה ושימור הרוב היהודי ואופיה היהודי של מדינת ישראל.
זו גם הסיבה שנוצרה קבוצה פוליטית שמטרתה להשמיד (לא פחות) את אורח החיים החרדי.
מראבו השווה להמן, ההשוואה היותר נכונה היא לפרעה, "הבה נתחכמה לו פן ירבה ופן יפרוץ".
מקווה שלא יקרו לך תאונה או מצב חירום רפואי אף פעם,
אך אם זה יקרה תהיה סמוך ובטוח שחברי אירגון "הצלה ישראל" החרדי דתי יהיו הראשונים להגיע לאירוע.
גם לא מאחל לך שתזדקק לשירותי "יד שרה" החרדי, שסניפיו פרוסים בכל בית חולים ובכל עיר בישראל.

זה שאין הרבה רופאים חרדים זו תעודת עניות למדינה יותר מאשר לחרדים, כי רוח ההתנדבות ואהבת הארץ והאדם שורה בהם.
ובכל זאת בתקופה האחרונה חלה התעוררות וכניסה בעיקר של נשים גם להייטק וגם לרפואה.

כמה חרדים יש בישראל? קשה לדעת.
לא כל המצביעים למפלגות החרדיות הם חרדים.
לא כל הלומדים במערכות החינוך החרדיות הם חרדים.
רק כשליש מהנספרים כחרדים בצורות שונות מגדירים עצמם חרדים.
בשורה התחתונה כוחן של המפלגות החרדיות לא עלה בצורה דרסטית בעשורים האחרונים, אפילו ירד.
משום שיש תנועה ערה של יציאה מהמסגרת החרדית למסגרת פחות מחייבת, ותנועה גדולה עוד יותר של יציאה בשאלה מהמגזר הדתי,
החרדים הם בעצם ולא כל כך בעקיפין "בית חרושת" להגדלת המגזר החילוני יהודי.
בלעדיהם כבר עכשיו לא הייתה פה מדינה יהודית, והיה פה רוב ערבי מובהק שמכריח אותנו למהלכים שאיננו חפצים בהם.

R 1 3

Well-known member
כבר תקופה אני אומר שהימין שמאל החדש הוא קבלת חרדים מול אנטי חרדים.
מה שתורמים החרדים לישראל זו הדמוגרפיה ושימור הרוב היהודי ואופיה היהודי של מדינת ישראל.
זו גם הסיבה שנוצרה קבוצה פוליטית שמטרתה להשמיד (לא פחות) את אורח החיים החרדי.
מראבו השווה להמן, ההשוואה היותר נכונה היא לפרעה, "הבה נתחכמה לו פן ירבה ופן יפרוץ".
מקווה שלא יקרו לך תאונה או מצב חירום רפואי אף פעם,
אך אם זה יקרה תהיה סמוך ובטוח שחברי אירגון "הצלה ישראל" החרדי דתי יהיו הראשונים להגיע לאירוע.
גם לא מאחל לך שתזדקק לשירותי "יד שרה" החרדי, שסניפיו פרוסים בכל בית חולים ובכל עיר בישראל.

זה שאין הרבה רופאים חרדים זו תעודת עניות למדינה יותר מאשר לחרדים, כי רוח ההתנדבות ואהבת הארץ והאדם שורה בהם.
ובכל זאת בתקופה האחרונה חלה התעוררות וכניסה בעיקר של נשים גם להייטק וגם לרפואה.

כמה חרדים יש בישראל? קשה לדעת.
לא כל המצביעים למפלגות החרדיות הם חרדים.
לא כל הלומדים במערכות החינוך החרדיות הם חרדים.
רק כשליש מהנספרים כחרדים בצורות שונות מגדירים עצמם חרדים.
בשורה התחתונה כוחן של המפלגות החרדיות לא עלה בצורה דרסטית בעשורים האחרונים, אפילו ירד.
משום שיש תנועה ערה של יציאה מהמסגרת החרדית למסגרת פחות מחייבת, ותנועה גדולה עוד יותר של יציאה בשאלה מהמגזר הדתי,
החרדים הם בעצם ולא כל כך בעקיפין "בית חרושת" להגדלת המגזר החילוני יהודי.
בלעדיהם כבר עכשיו לא הייתה פה מדינה יהודית, והיה פה רוב ערבי מובהק שמכריח אותנו למהלכים שאיננו חפצים בהם.
מוותרים על האופי היהודי חרדי - יש כאלו בכל הגלויות כמו בברוקלין.
יש לישראל את חגי ומועדי ישראל ולמודי מורשת ודי בכך.
מטרתך לחרב את מדינת ישראל לפורר אותה לגלות.
הערכים של מולדת צבריות ישראליות כלל לא בלקסיקון שלכם. כי היא מולדת ובית גם של המיעוטים..
ולהפוך אותה לגלות יהודית כפי שחיו לפני התקומה.
לשם מה צריך בכלל מדינה ישראלית ? אם רוצים לחזור לתרבות של הגלות יהדות = גלות
יש היום דיכוטמיה בריאה! מי שבעד התקומה של השמאל הצברים מורשת רבין חקלאות ויצירה
מי שבעד אופי יהודי גלותי שיחכה למשיח ויראה בכל מזל של השרדות ״נס גלוי״ במקום אומץ וגבורה של צה״ל.
אין לך בכלל כבוד למדינת ישראל לצבא הגנה לישראל לישראליות לעצמאות - לך תהיה יהודי בכל ארצות תבל
בישראל חיים ישראלים
מי שמנסה למרוח אותנו להפוך חזרה ליהודים נודדים הוא אויב לכל ענין.
הימין מיסוד אצל /לחי נלחם נגד התקומה עוד מלפני קום המדינה עם אותה אלטלנה שנשלחה נגד צה״ל.

מי שמנסה לבטל את ההבדל בין יהודי שחי תחת לאום אחר ליהודי לשעבר החי בארץ כישראלי
בשותפות ואחווה עם המיעוטים ללא חשש דמוגרפי - מבחינתי צורר.
ישראל היא אור לעולם לביטול הגזענות מכל סוג כולל ובפרט גזענות יהודית.

נערך לאחרונה ב:
למעלה