הצהרת כוונות לתואר שלישי

שלום
מחפשת דוגמא למסמך כזה. נאמר לי שצריך להיות שני עמודים.
יש למישהו נכונות לרשום לי מה החלוקה לפיסקאות ומה הנושא של כל פיסקה?
מצאתי רק גופים פרטיים שתמורת סכום (נכבד) מוכנים להדריך ומקווה שיש כאן מישהו שמוכן לעשות את זה עבורנו החדשים בתחום.
מודה מראש

אני לא יכול לשתף דוגמא כיון שאני קורא הצהרות כוונות כאלו ולא כותב (ולכן מחוייב לשמור על חסיון). בעיקרון המסמך צריך להציג בקצרה את הרקע שלך, מדוע את מתעניינת בתוכנית הלימודים הספציפית*, ומה הופך אותך למועמדת מתאימה לתוכנית. את צריכה להראות שעשית שיעורי בית ולמדת על התוכנית (לקרוא את הפרטים באתר האינטרנט, ללמוד איך בנוייה התוכנית, איזה קורסים יש, לקרוא קצת תיאורי קורסים וכו'). הצהרת הכוונות צריכה להציג כיוון כללי למחקר שאת מתכננת לעשות. זו לא צריכה להיות הצעת מחקר מפורטת, אבל כן להעיד על כך שיש לך יכולת לזהות בעייה שהמחקר יכול לתרום לפתרונה והבנה כללית טובה של הרקע. רצוי לזהות מנחים פוטנציאליים איתם את מעוניינת לעבוד ולהסביר איך המחקר/תחומי העניין שלך משתלבים עם הנושאים שבהם הם עוסקים. ומומלץ גם ליצור איתם קשר מוקדם כדי להציג את עצמך ואת הרעיונות שלך ולגשש לגבי אפשרות להנחייה.
מנסיוני, הצהרות כוונה טובות הרבה פעמים מביאות זווית אישית (בעיקר לגבי מדוע את מתעניינת בתוכנית הלימודים הספציפית).

ולא, אין צורך לשלם לגופים פרטיים שיעשו לך את העבודה, אבל כן כדאי לתת לכמה אנשים לקרוא ולהעיר הערות.

* חשוב לזכור: אני רוצה ללמוד אצלכם כי זה מוסד נחשב/ תוכנית יוקרתית זה לא מספיק טוב (ואפילו יכול לפגוע בהערכה)

תודה
בהחלט הבהרת לי על מה ההדגשים.
ובהקשר זה שאלה נוספת:
אפשר לקבל מתווה כללי?
מה רצוי שיבוא בפיסקה הראשונה, הבאות ובאחרונה?
יסייע לי לבנות נכון את המסמך.
לא הבנתי את המשפט האחרון, האם יש מקום לרשום למה בחרתי את המוסד הספציפי? כמובן שבלי "יוקרתי"..."נחשב" וכו' כי נשמע לא טוב.
ושוב תודה

למעלה